La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 847 Culés

3

Nie wiem jak dla was ale im dłużej ciągnie się ta cała sytuacja z Messim, traci trochę w moich oczach. Kapitan, legenda klubu, najlepszy piłkarz w historii, a od kilku dni nie potrafi złapać się za jaja i wypowiedzieć publicznie, czego chce i jakie ma plany na przyszłość. Zaczyna to już wszystko być żenujące z jeden strony sfochany Messi z drugiej strony cymbał Bartomeu, który za wszelką cenę chce go zatrzymać w klubie i odsyła do klauzuli. Oczywiście również chciałbym aby Messi pozostał, lecz jeśli on sam chce odejść nie ma co go trzymać na siłę. Do tego jeśli już faktycznie zostanie podejrzewam, że sytuacja i atmosfera w klubie nie będzie najlepsza.

konto usunięte

0

@eckov i jeden i drugi chyba zapomnieli że ten klub to nie jest ich prywatny folwark

0

@ksobi Dokładnie, całe to zamieszanie prowadzi tak naprawdę do co raz większego burdelu w klubie. Miała być rewolucja kadrowa a tak naprawdę klub zamiast skupić się na transferach z i do klubu to walczy z Messim. Tracimy kolejne dni okienka transferowego i kolejne dni na zgranie nowych zawodników (jeśli wgl przyjdą przez tą cała sytuację) i wprowadzenie nowych założeń taktycznych trenera.

1

@eckov ale w tym problem, ze tu nie rozchodzi sie o transfer tylko o kontrakt. Gdyby Messi przyszedl i poprosil o zgode na odejscie to pewnie Bartomeu by mu ostatecznie pozwolil. Tymczasem Messi nie chce ryzykowac pozostania w klubie i twierdzi ze on juz w ogole nie jest naszym graczem. Gdyby uszanowal kontrakt to sytuacja bylaby inna a tak klub stoi przy swoim

0

@AlwaysBlaugrana Tylko to jest niepoważne, żeby przez tyle dni nie potrafili usiąść razem do rozmów i wyjaśnić sprawy. A tracimy kolejne dni na przebudowę zespołu tym całym zamieszaniem.

1

@eckov Bo Messi nie chce rozmawiać. Oczekuje zgody klubu na odejście. Ściągnął ojca, żeby gadał za niego, sam nie chce podjąć tematu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?