0

0

Thanks,szacuneczek Konradinho.

0

A ja sie ciesze ze real przegrywa :):)

0

Nie nie bedzie w niedziele meczu Barcy na Canal + Sport ani na Canal + Sport 2 i w przyszlym tygodniu prawdopodobnie tez nie bedzie transmisjii.

0

Brawo dla Fernando Sanza za to jak zaregował na ta sytuacje z Messim a wcale nie musial tak sie zachowywac bo przeciez wczesniej gral kilka sezonow w realu i mogl zachowac sie odwrotnie ale widac ze w jego zylach nie plynie madrycka krew.Brawo.

0

Lewa strona nam sie sypie.

0

Super pażdziernik,super Drużyna,super podsumowanie.

Szacuneczek dla Was Panowie.

VEB.

0

misugi

moze byc i na wielkiej fali najwazniejsze zeby wygrywala.

0

Ta ostatnia bramka zostala zaliczona jako samobojcza a konkretnie zaliczona ja Weligtonowi.

0

Brawo Panowie,Wielka Barca w wielkiej wodzie.

0

nie nie bedzie!

0

MYSZa7

nigdzie nie slyszalem ani nie czytalem tylko ma taki smieszny styl bycia i arogancki dlatego mysle ze pasuje do madrytu.

0

To sorry może blednie podalem ta informacje ale dzis widzialem reklame na Canal + Sport 2 i bylo ze o 18.55 bedzie mecz Nancy-Bordeaux a pozniej o 21.55 bedzie mecz Valencia-Racing

0

On w sam raz pasuje zeby grac w realu,ten charakter taki czysto madrycki,mam nadzieje ze nigdy nie dojdzie do Barcy.

0

Kettger

Meczu Barcy z Malagą nie bedzie pokazywany na Canale + Sport 2 poniewaz o 18.55 beda pokazywac na tym kanale mecz Nancy-Bordeaux.

0

XaviIniesta1 a ja czesto odwiedzam strone manusite.pl i widzialem co sie dzialo jak mial odejsc do mierd to jezdzili po nim jak nic a teraz znowu go kochaja,

ja tez tak jak Ty za nim nie przepadam ale szanuje to co gra,jak gra ale skonczmy to dla nas i tak najwazniejsza jest BARCA !!!

VEB.

0

XaviIniesta1

ale ja nie atakuje ronaldo tylko smieszy mnie to jak teraz wszyscy kibice man u maja go za Boga a jak bedzie ochodzil z tego klubu to beda po nim jechac jak po g..... a to że wygrał to ok mial wysmienity sezon i nalezala mu sie ta nagroda,

nie zgodze sie z Toba ze mial slabsze tylko 30 dni.

0

ManUfan nie trafia mnie szlag tylko smiać mi sie chce jak wszyscy z man u podniecają sie krystyną a wiadomo że jeżeli ktoś dam mu więcej kasy niż manchester to on i tak odejdzie,

a swojego faworyta nie miałem,fajnie by było gdyby zwyciężył ktoś z Barcy np Xavi który według mnie z naszych zawodnikow najbardziej na to zasłużył,

0

ManUfan co ty nie powiesz tylko sie nie siusiaj z radości.

0

Mecz będzie także na polskim Canal + Sport 2 :)

0

Wygląda jakby był młodszym bratem Messiego :),najwazniejsze zeby był tak dobry jak Messi i jak najszybciej przeszedł do Barcy.

0

Wystarczyło ze wszedł Lewandowski i Barca wygrała!!nie ma jak to w przeciwnej drużynie gra Polak hehe.

0

O Jezu co za mecz!!!

0

1:2 w plecy

0

sprawdziłem program TVE International w necie i mecz jest o 1:00 a jak sprawdziłem na telegazecie to jest o 1:25,myśle że bedzie pokazany na żywo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?