ee_chyba_nie
Dołączył/a: marzec 2012
Częstochowa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
xavi słabiutko wraz z Fabregasem i Pedro
0
Niemożliwy * Przepraszam
0
Dla mnie ten transfer jest mało możliwy ..
Chociaż Arsenal ma mało do zaoferowania takim piłkarzą jak Song ..
To wydaje mi się ze dla dobra Angielskiego klubiku zostanie
0
Może Alexis nie gra najlepiej ale na pewno lepiej od Krystiana
0
Barca gra jak na wakacje przystało ;D
słabo..
Ale to jest tylko presezon
Tello jak nie nauczy się innej kiwki to bedzie problem ^^
0
Pewnie się mylę :D Ale wydaje mi się że Neymar by się u nas nie sprawdził dlatego bym nie chciał by klub wydał pieniądze w błoto lecz xd .. Tym bardziej bym go nie chciał w Realu ;D
0
A ja mam nadzieje ze w Afellayu obudzi się ten wielki talent który jest ..
Że nie będziemy musieli kupować Neymara..
0
Zlatan strzelił
0
Nie czytajcie co pisze ;D Pie!@#le równo
lece spać
cya
0
@SinMistico
Nie ważne czy wygrają teraz z psg liczy sie to ze my wygramy Lm 12/13
0
No tak :)
A Jest szansa by David zagrał przeciwko PSG ?
0
Chyba Espanyol ? we wtorek ?
0
@pingwinek,
drhtv.com.pl
0
Ja to chyba Chelsea jeszcze obejrzę .. jutro wolne to można po oglądać
0
Troszku bałem się o kontuzje ale git :)
0
Ei my też oglądamy !
0
szkoda tych setek
0
13
34
38
41
45
0
Messi30 Owszem Barta na mecze towarzyskie ? Ok
Ale bałbym sie wystawić go z Realem..
Spokojnie nadejdzie czas , chłopak młody !
0
Mam nadzieje że Afellay w drugiej połowie poszaleje :D
0
@ lechu55
ach ten Afellay
0
Brak jakiego rozgrywającego ..
0
Przepraszam myślalałem ze samo o cenzoruje
0
kurwa
0
Mam pytanie ? Czy Reprezentacja Argentyny w piłce nożnej bierze udział w Mistrzostwach Olimpijskich ?
0
Troszkę składniowo do Dupy ale zrozumiecie ;D
0
0
Wszyscy wiedzą , Antek wie itp że Xavi jest Mistrzem ..
Lecz Iniesta poprowadził Hiszpanie do Zwycięstwa i Moim zdaniem on zasługuje na ZP .
Nie wiem czy zauważyliście ale wszyscy chcieli grać przez Inieste .
Jeżeli chodzi o ZP
1) Iniesta
2) Casillas
3) Messi
Messi za rok wygra nam Ligę Mistrzów i wtedy zdobędzie
0
Iniesta powinien zdobyć Złotą piłke
Jest on Fenomenem , zauważyliście ze wszyscy grali na niego ?
C.Ronaldo świetny piłkarz ale dużo mu brakuje do Messiego
0
Ja Jestem zadowolony z Gry Barcelony .. ponieważ jest nazwana najlepszą na ŚWIECIE !!! Dziękuje