0

xavi słabiutko wraz z Fabregasem i Pedro

0

Niemożliwy * Przepraszam

0

Dla mnie ten transfer jest mało możliwy ..
Chociaż Arsenal ma mało do zaoferowania takim piłkarzą jak Song ..
To wydaje mi się ze dla dobra Angielskiego klubiku zostanie

0

Może Alexis nie gra najlepiej ale na pewno lepiej od Krystiana

0

Barca gra jak na wakacje przystało ;D
słabo..
Ale to jest tylko presezon
Tello jak nie nauczy się innej kiwki to bedzie problem ^^

0

Pewnie się mylę :D Ale wydaje mi się że Neymar by się u nas nie sprawdził dlatego bym nie chciał by klub wydał pieniądze w błoto lecz xd .. Tym bardziej bym go nie chciał w Realu ;D

0

A ja mam nadzieje ze w Afellayu obudzi się ten wielki talent który jest ..
Że nie będziemy musieli kupować Neymara..

0

Zlatan strzelił

0

Nie czytajcie co pisze ;D Pie!@#le równo
lece spać
cya

0

@SinMistico
Nie ważne czy wygrają teraz z psg liczy sie to ze my wygramy Lm 12/13

0

No tak :)
A Jest szansa by David zagrał przeciwko PSG ?

0

Chyba Espanyol ? we wtorek ?

0

@pingwinek,
drhtv.com.pl

0

Ja to chyba Chelsea jeszcze obejrzę .. jutro wolne to można po oglądać

0

Troszku bałem się o kontuzje ale git :)

0

Ei my też oglądamy !

0

szkoda tych setek

0

13
34
38
41
45

0

Messi30 Owszem Barta na mecze towarzyskie ? Ok
Ale bałbym sie wystawić go z Realem..
Spokojnie nadejdzie czas , chłopak młody !

0

Mam nadzieje że Afellay w drugiej połowie poszaleje :D

0

@ lechu55
ach ten Afellay

0

Brak jakiego rozgrywającego ..

0

Przepraszam myślalałem ze samo o cenzoruje

0

kurwa

0

Mam pytanie ? Czy Reprezentacja Argentyny w piłce nożnej bierze udział w Mistrzostwach Olimpijskich ?

0

Troszkę składniowo do Dupy ale zrozumiecie ;D

0

0

Wszyscy wiedzą , Antek wie itp że Xavi jest Mistrzem ..
Lecz Iniesta poprowadził Hiszpanie do Zwycięstwa i Moim zdaniem on zasługuje na ZP .
Nie wiem czy zauważyliście ale wszyscy chcieli grać przez Inieste .

Jeżeli chodzi o ZP
1) Iniesta
2) Casillas
3) Messi

Messi za rok wygra nam Ligę Mistrzów i wtedy zdobędzie

0

Iniesta powinien zdobyć Złotą piłke
Jest on Fenomenem , zauważyliście ze wszyscy grali na niego ?
C.Ronaldo świetny piłkarz ale dużo mu brakuje do Messiego

0

Ja Jestem zadowolony z Gry Barcelony .. ponieważ jest nazwana najlepszą na ŚWIECIE !!! Dziękuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?