ee_chyba_nie
Dołączył/a: marzec 2012
Częstochowa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
C.Tello
X.Alonso ma takie zadanie , dobrze z niego sie wywiązuje. Moim zdaniem
0
Artur_95
Spokojnie jak tylko po odchodzą z Realu to Zacznie sie Plucie na Madryt :D
0
Uwielbiam Valdesa kibicuje Barcelonie od dziecka .. Ale z taki Bramkarzem jakim jest Casilas nie da się rywalizować . Jak dla mnie najlepszy Bramkarz w Historii i Najnormalniejszy piłkarz z Stolicy Hiszpanii
0
Minusują ludzie którzy chcą kolejną gwiazde w Barcy a nie doceniają kolejnego Generała
0
On też ma kompleksy Barcy ..
0
Danio66
Dla tego drzaźnii mnie porównywanie Ronaldo do Messiego :{
Jest Świetnym piłkarzem , no ale Mesii :) Brak słów
0
Ronaldo dziś jak Torres w Hiszpani vs Włochy
0
Dobrze gra dzisiaj Nani :D Ronaldo poradzić z presją sobie nie może
0
Ja tam Real Madryt lubie oglądać , poprostu nie lubie ich kibiców :(
Do ich piłkarzy też nigdy w sumie nic nie miałem :D Chociaż wolałem piłkarzy realu z okresu 2001/2002
0
Oby !
0
Jak na nasze Koszulki :D To Bardzo ładne
0
Eii śmiałem sie z kary a nie z newsa .. Ogarnijcie !!!
0
Pytanko mam :d
Czy wam jakoś wolno ładuje się ta strona ? Np inne strony szybciutko u mnie a Fcbarca.com jak czołg
0
Ciekawe czy dostaną jakąś kare :D hehe
Pewnie nie którzy fanatycy słabo przyjeli ten news .. :D
0
evi_fcb
kurcze nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze :D Ale mam nadzieje ze w niedalekiej przyszłości też pojade :D mam czas ;p dopiero 19 lat :)
0
Santiago
Koszulki są ładne , w tym roku mieliśmy takie chujo!@#$ ;/
0
Już nie mogę sie doczekać nowego sezonu :)
0
Ankieta
"Czy jesteś za odejściem Seydou Keity z Barcelony?"
"Tak35.54%
Nie64.46%
"
Keita to Jeden Z czynników pepa .. Jeden z Wyższych zawodników .. a wy chcecie sie go pozbyć ? Może u nas nie będzie zawsze grał ale za dużo on może dać innemu klubowi ! Mega nie !
0
Dobra nie było pytania :D
0
Takie pytanie Z dupy troszke :D
zarejestrowałem się około 4 miechy temu na tym portalu :D i wciąz nie moge dodać avatar-u ?
Leo why ?
0
0
Nie wiem czemu chcecie sie pozbyć Keity ..
Jakbyście Zauważyli to Każdy klub by go chciał a wy jednak chcecie go sprzedać .. Dziwne
0
Pięknie Ale panowie To tylko Rayo ..
Messi .. GENIUSZ
0
0
niektórym *
0
Szkoda .. Troszke w szoku jestem :) Myśle ze będzie dobrze :D
Nauczył nas wszystkich czegoś :D Np . Pokory a nie którym tego brakuje ..
0
Ja bym Dał szanse Tito Na finał pucharu Hiszpanii
0
Miejmy nadzieje ze Dużo sie nauczył od Mistera
0
To jest ważniejsze niż pojedynek z chelsea ... Miejmy Nadzieje ze Mister zostanie !
0
=10 *