0

C.Tello
X.Alonso ma takie zadanie , dobrze z niego sie wywiązuje. Moim zdaniem

0

Artur_95
Spokojnie jak tylko po odchodzą z Realu to Zacznie sie Plucie na Madryt :D

0

Uwielbiam Valdesa kibicuje Barcelonie od dziecka .. Ale z taki Bramkarzem jakim jest Casilas nie da się rywalizować . Jak dla mnie najlepszy Bramkarz w Historii i Najnormalniejszy piłkarz z Stolicy Hiszpanii

0

Minusują ludzie którzy chcą kolejną gwiazde w Barcy a nie doceniają kolejnego Generała

0

On też ma kompleksy Barcy ..

0

Danio66
Dla tego drzaźnii mnie porównywanie Ronaldo do Messiego :{
Jest Świetnym piłkarzem , no ale Mesii :) Brak słów

0

Ronaldo dziś jak Torres w Hiszpani vs Włochy

0

Dobrze gra dzisiaj Nani :D Ronaldo poradzić z presją sobie nie może

0

Ja tam Real Madryt lubie oglądać , poprostu nie lubie ich kibiców :(
Do ich piłkarzy też nigdy w sumie nic nie miałem :D Chociaż wolałem piłkarzy realu z okresu 2001/2002

0

Oby !

0

Jak na nasze Koszulki :D To Bardzo ładne

0

Eii śmiałem sie z kary a nie z newsa .. Ogarnijcie !!!

0

Pytanko mam :d
Czy wam jakoś wolno ładuje się ta strona ? Np inne strony szybciutko u mnie a Fcbarca.com jak czołg

0

Ciekawe czy dostaną jakąś kare :D hehe
Pewnie nie którzy fanatycy słabo przyjeli ten news .. :D

0

evi_fcb
kurcze nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze :D Ale mam nadzieje ze w niedalekiej przyszłości też pojade :D mam czas ;p dopiero 19 lat :)

0

Santiago

Koszulki są ładne , w tym roku mieliśmy takie chujo!@#$ ;/

0

Już nie mogę sie doczekać nowego sezonu :)

0

Ankieta
"Czy jesteś za odejściem Seydou Keity z Barcelony?"
"Tak35.54%
Nie64.46%
"
Keita to Jeden Z czynników pepa .. Jeden z Wyższych zawodników .. a wy chcecie sie go pozbyć ? Może u nas nie będzie zawsze grał ale za dużo on może dać innemu klubowi ! Mega nie !

0

Dobra nie było pytania :D

0

Takie pytanie Z dupy troszke :D
zarejestrowałem się około 4 miechy temu na tym portalu :D i wciąz nie moge dodać avatar-u ?
Leo why ?

0

0

Nie wiem czemu chcecie sie pozbyć Keity ..
Jakbyście Zauważyli to Każdy klub by go chciał a wy jednak chcecie go sprzedać .. Dziwne

0

Pięknie Ale panowie To tylko Rayo ..
Messi .. GENIUSZ

0

0

niektórym *

0

Szkoda .. Troszke w szoku jestem :) Myśle ze będzie dobrze :D
Nauczył nas wszystkich czegoś :D Np . Pokory a nie którym tego brakuje ..

0

Ja bym Dał szanse Tito Na finał pucharu Hiszpanii

0

Miejmy nadzieje ze Dużo sie nauczył od Mistera

0

To jest ważniejsze niż pojedynek z chelsea ... Miejmy Nadzieje ze Mister zostanie !

0

=10 *

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?