O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 114
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Athletic nie Athletico. Sorry nie wyspałem się:)

0

Z wczorajszego meczu Athletico zapamiętałem również doping ich kibiców. Pokazali Angolom co to jest doping. Athletico grało u siebie!

0

Znowu to czego nam brakuje w meczach wyjazdowych. Ruchliwość w przednich formacjach! Nasi grali w tempie spacerowych. Żadnych wrzutek za obrońców. Czasami aż się prosiło, aby któryś z zawodników urwał się obrońcom.

0

http://yfrog.com/z/h4pxbnqj

Obczajcie co stoi na stole. U Smudy by już nie zagrali:D

0

Dajcie już spokój z tym Realem. Przecież jak zawodnicy CSKA zobaczą na SB prawdziwą trawę i tak szerokie boisko to zgłupieją jak Real w Moskwie:)

Zobacz wszystkie

0

O mój Boże

0

W swojej najwyższej formie był najlepszym piłkarzem jakiego było mi dane oglądać (oczywiście w TV:). Jego gra to była czysta magia. Jakoś oglądając Zidane nigdy nie wbiło mnie w fotel z wrażenia. Pewnie, że był świetnym zawodnikiem grającym na bardzo wysokim poziomie przez wiele lat, ale roni dostarczał wrażeń nie do opisania. Czegoś takiego nie widziałem w wykonaniu innego piłkarza i pewnie minie jeszcze dużo czasu kiedy znów pojawi się taki fenomen... szkoda roni twoja magia nie trawala dlużej...

0

http://yfrog.com/z/h4pxbnqj

Obczajcie co stoi na stole. U Smudy by już nie zagrali:D

0

Również mam nadzieje ze reszta drużyn pojdzie za przykładem sewilli i sportingu gijon i stawia opor madrytowi, zamiast klękać przed 250mln euro:)

0

@misiekBB

Nie kompromituj się. Barca potrafi się spiąć na silne zespoły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?