Znowu to czego nam brakuje w meczach wyjazdowych. Ruchliwość w przednich formacjach! Nasi grali w tempie spacerowych. Żadnych wrzutek za obrońców. Czasami aż się prosiło, aby któryś z zawodników urwał się obrońcom.
W swojej najwyższej formie był najlepszym piłkarzem jakiego było mi dane oglądać (oczywiście w TV:). Jego gra to była czysta magia. Jakoś oglądając Zidane nigdy nie wbiło mnie w fotel z wrażenia. Pewnie, że był świetnym zawodnikiem grającym na bardzo wysokim poziomie przez wiele lat, ale roni dostarczał wrażeń nie do opisania. Czegoś takiego nie widziałem w wykonaniu innego piłkarza i pewnie minie jeszcze dużo czasu kiedy znów pojawi się taki fenomen... szkoda roni twoja magia nie trawala dlużej...
Komentarze
0
Athletic nie Athletico. Sorry nie wyspałem się:)
0
Z wczorajszego meczu Athletico zapamiętałem również doping ich kibiców. Pokazali Angolom co to jest doping. Athletico grało u siebie!
0
Znowu to czego nam brakuje w meczach wyjazdowych. Ruchliwość w przednich formacjach! Nasi grali w tempie spacerowych. Żadnych wrzutek za obrońców. Czasami aż się prosiło, aby któryś z zawodników urwał się obrońcom.
0
http://yfrog.com/z/h4pxbnqj
Obczajcie co stoi na stole. U Smudy by już nie zagrali:D
0
Dajcie już spokój z tym Realem. Przecież jak zawodnicy CSKA zobaczą na SB prawdziwą trawę i tak szerokie boisko to zgłupieją jak Real w Moskwie:)
0
O mój Boże
0
W swojej najwyższej formie był najlepszym piłkarzem jakiego było mi dane oglądać (oczywiście w TV:). Jego gra to była czysta magia. Jakoś oglądając Zidane nigdy nie wbiło mnie w fotel z wrażenia. Pewnie, że był świetnym zawodnikiem grającym na bardzo wysokim poziomie przez wiele lat, ale roni dostarczał wrażeń nie do opisania. Czegoś takiego nie widziałem w wykonaniu innego piłkarza i pewnie minie jeszcze dużo czasu kiedy znów pojawi się taki fenomen... szkoda roni twoja magia nie trawala dlużej...
0
http://yfrog.com/z/h4pxbnqj
Obczajcie co stoi na stole. U Smudy by już nie zagrali:D
0
Również mam nadzieje ze reszta drużyn pojdzie za przykładem sewilli i sportingu gijon i stawia opor madrytowi, zamiast klękać przed 250mln euro:)
0
@misiekBB
Nie kompromituj się. Barca potrafi się spiąć na silne zespoły.