0

Athletic nie Athletico. Sorry nie wyspałem się:)

0

Z wczorajszego meczu Athletico zapamiętałem również doping ich kibiców. Pokazali Angolom co to jest doping. Athletico grało u siebie!

0

Znowu to czego nam brakuje w meczach wyjazdowych. Ruchliwość w przednich formacjach! Nasi grali w tempie spacerowych. Żadnych wrzutek za obrońców. Czasami aż się prosiło, aby któryś z zawodników urwał się obrońcom.

0

http://yfrog.com/z/h4pxbnqj

Obczajcie co stoi na stole. U Smudy by już nie zagrali:D

0

Dajcie już spokój z tym Realem. Przecież jak zawodnicy CSKA zobaczą na SB prawdziwą trawę i tak szerokie boisko to zgłupieją jak Real w Moskwie:)

0

Ludzie, trzeba przyznać trochę racji Diego. Victor sytuacje sam na sam broni bardzo dobrze, gra nogami również na dobrym poziomie, ale... Gra na przedpolu bardzo słaba. Nie wytykam wpadek bo każdemu bramkarzowi się zdarzają.

0

Pressing był naszym kluczem do zwycięstwa! Tego brakowało ostatnio.

0

Ja się przyznaję bez bicia - nie wiem jaki styl prezentował jego Santos.

0

Ludzie trochę spokoju! Nie popadajmy w hurraoptymizm. Ważniejszy test będzie na Vicente Calderon, niż na Camp Nou z "dziećmi we mgle" - obrońcami Valencii.

0

O mój Boże

0

kurde musimy strzelić bramkę bo będzie nerwówka...

0

to dzieci z HALI Madryckiej, olejcie ich. A co do meczu to szkoda nie wykorzystanych sytuacji. Oby się nie zemściły. W drugiej muszą zagrać z takim samym zaangażowaniem i będzie pięknie:)

0

Ale Alexis szaleje:D!

0

LEEEEOOOOO PODAJ!!!!!

0

teraz trzeba iść za ciosem!

0

Nie no bez przesady Van Persie > Hulk, a cena pewnie podobna.

0

martinek07
Całkiem niezłe ustawienie, z tym, że wiemy jak gra Iniesta na skrzydle. Iniesta w środku z Ceskiem a na skrzydło Tello.

0

Silvę i Albę? I co? Kto będzie siedział na ławce?

0

@misiekBB

Nie kompromituj się. Barca potrafi się spiąć na silne zespoły.

0

A mnie cieszy to, że bramki zostały zdobyte na dużej szybkości. Takiej iskry nam brakowało w poprzednich meczach.

0

@Snikers280

Naucz się pisać.

0

Zamyślony Gerard ostatnio, i na boisku i w życiu...:)

0

Do końca jeszcze 16 kolejek, więc to nie koniec sezonu!

0

Bez Pedro się obejdziemy, ale bez Andresa jest ciężko. Kiedy rywal podchodzi wysoko i stosuje pressing wtedy Andres jest mistrzem szukania wolnych przestrzeni. Ostatnio tego brakuje.

0

Zlatan nigdy nie był barcelonistą

0

Gra systemem 3-4-3 to jest u nas synonimem straty punktów. Myślę, że mamy już taką stratę do Realu w la liga, że Guardiola przynajmniej tam nie powinien znowu w to brnąć.

0

długi20

Zgadzam się. Bardzo słabe skrzydła mamy. Kiedyś to była nasza siła (Villa i Pedro).

0

Wynik lepszy niż gra (biorąc pod uwagę, że mogliśmy grać w 10 przez większość meczu).
W pierwszej połowie gra jeszcze jako tako wyglądała, ale w drugiej? Valencia nic nie grała a my mieliśmy same straty: poślizgi na murawie, za daleko wypuszczone piłki, niedokładne podania itp.

0

3-4-3 tyle w temacie

0

kończ pan tą żenadę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?