el_kolo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie Panowie, mówimy o FC Barcelonie:) Wygramy z interem i dynamem:)
0
ktory kanal na spocascie?? Ten public sports to ktory kanal?
0
ogarnij sie i pomyśl przez chwile.
0
barca przegrała jeszcze z Szachtarem u siebie w tamtej edycji LM.
0
eh będą problemy... Ruskie się zamurują i będa grac z kontry. Szansa na gole dla nas to gra głową. Ibra i Keita muszą coś ustrzelić tym sposobem.
0
nie mówcie nikomu ale jego tylko lubie z realu.
0
nie mówcie nikomu ale jego tylko lubie z realu.
0
W swojej najwyższej formie był najlepszym piłkarzem jakiego było mi dane oglądać (oczywiście w TV:). Jego gra to była czysta magia. Jakoś oglądając Zidane nigdy nie wbiło mnie w fotel z wrażenia. Pewnie, że był świetnym zawodnikiem grającym na bardzo wysokim poziomie przez wiele lat, ale roni dostarczał wrażeń nie do opisania. Czegoś takiego nie widziałem w wykonaniu innego piłkarza i pewnie minie jeszcze dużo czasu kiedy znów pojawi się taki fenomen... szkoda roni twoja magia nie trawala dlużej...
0
OT
Widzieliscie bramke fabregasa z dzisiejszego meczy z tottenhamem? I my go oddaliśmy:(:(
0
Moyart
To że nie potrafisz formułować swoich myśli to już nie mój problem.
Szkoda mi Ciebie gościu bo się zagotowałeś z byle przyczyny. Twoi starzy muszą mieć z Tobą problem skoro jesteś taki nerwowy...
Wytykam a sam nic nie napiszę? Przeprocesuj sobie w głowie to, że podałeś jakiś skrajny przykład zachowania CR, który nigdy nie będzie mial miejsca i oparłeś na tym swój wywód.
Zrozum, krzykiem i ironizowaniem to możesz zabłysnąć na realmadryt.pl, ale nie wierze, że Ci się uda.
0
Moyart
"takich Ronaldo jest od groma" buahahaha. Nie jestem fanem CR ale potrafię docenić jego klasę. Oszczędź nam takich sentencji bo wstyd.
0
dybek
Tylko krytykuję? Eh... takie uogólnianie niczym nie poparte mogłeś sobie darować. Jeśli się z czymś nie zgadzam to wyrażam swoje zdanie a Ty już już się napiąłeś.
0
Moyart
"Masz w dupie co gada ? A jakby powiedział, że koszulką Barcy podciera dupę i jak przyjedzie na Camp Nou to nasra na środku szatni po meczu i pójdzie to co byś gadał ? Wy macie w dupie co on gada jak powie coś mądrego a jak gada głupoty to każdy po nim jeździ i twierdzi, że jest bez mózgiem. Uważacie go za idiotę dlatego nie dopuszczacie do siebie myśli, że może on powiedzieć coś sensownego."
Popadasz w jakieś skrajności i myślisz, że mądrze piszesz. Śmiech.
Nikt nie uważa CR za idiotę tylko takie wypowiedzi to oczywista oczywistość i żadna sensacja.
dybek
"Tak jeździcie na niego, ale prawda jest taka, że każdy z Was chciałby mieć takie umiejętności piłkarskie jak on."
Rozwaliłeś mnie tym tekstem. Co to ma do rzeczy? Oczywiście, że każdy z nas chciałby być jednym z najlepszych piłkarzy świata, ale nie widzę związku z dyskusją.Śmiech.
0
nie bedzie to łatwy mecz. Zagra dużo młodych, więc pogromu się nie spodziewam. Wygramy jedna, max dwoma bramkami.
0
Kupmy tego Borje z Alconcoru:D:D Bedzie kosztował kilka piłek a lepszy niż miliony pereza:D
0
Również mam nadzieje ze reszta drużyn pojdzie za przykładem sewilli i sportingu gijon i stawia opor madrytowi, zamiast klękać przed 250mln euro:)
0
tanake
Popieram 100%. News niepotrzebny i bezsensowny. A co miał powiedzieć CR? Warto przeczytać wypowiedź jakiegoś zawodnika realu jeśli to jest jakaś ciekawa wypowiedź a nie zwykły bełkot. Wiadomo, że każdy będzie chwalił swoje.
0
dobrze ze mamy keite to chociaz zdobywamy bramki głową. Tego nam brakowało.
0
Szkoda zmieniać Laporte jak wszystko idzie dobrze. Wiadomo, że to sterowanie Barca to polityka wiec muszą być przepychanki. Mam nadzieje ze nowy prezio sciągnie nam jakiegos dobrego skrzydłowego.
0
czyhrynski moim zdaniem to mało trafiony transfer;/ Przeciez to nie był pierwszy mecz, w ktorym odstawał szybkosciowo. Eh gdyby barca miala środkowego obronce na miare terrego to bysmy byli niezwycięzeni;/
0
Dużo bardziej wolałbym kogos z trojki: Ribery, Silva, Robinho.
0
Suarez hmmm przyznaje że od niedawna zainteresowałem się tym zawodnikiem slysząc nawoływania kibiców na fcbarca.com. No i obejrzałem jakies kompilacje jego gry na yt i... jakoś mnie nie powalil na kolana. Nie widze w nim zawodnika ktory jest nam potrzebny. Bardziej to obrońcy w eredivisie stoją niż suarez ich ośmiesza.
0
Panowie, wyniama Ibra-E2 to byla wielka niewiadoma. Z E2 zdobylismy wszystko cos sie dało. BYł naszym najlepszym strzelcem wiec oczywiscie byly obawy. Teraz dopiero wiemy ze to było świetne posunięcie i nie rozśmieszajcie mnie, że od razu wiedzieliscie ze to bedzie świetny transfer.
0
Hehe takimi wypowiedziami przygotowuje swoje przenosiny do Katalonii:D
0
hehe sorki:D
0
kacperp
dzieki, swietna strona. Narazie sa bramki do 4-0
0
sa juz gdzies bramki na necie?
0
mowilem ze Leo wcisnie:) Szkoda straconej bramki. Jak zwykle rozluznienie;/
0
spokojnie, Leo wciśnie:)
0
Livescore tak mowi wiec pewnie tak jest:)