el_kolo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
same straty w drugiej połowie
0
Puyol naszym najbardziej ofensywnym zawodnikiem:) Masakra
0
który to juź raz nasz zawodnik się pośliźnął?
0
Sanchez przy kontrze spacerował a nie zapierdzielał. masakra
0
Dawać Tello na boisko, pokaże im jak się gra w piłke:)
0
Jeszcze raz ktos będzie chciał powiedzieć ze Pinto to dobry bramkarz to niech się dwa razy zastanowi
0
Nie ma tego błysku co Tello. Zawodnik do odklepania piłki do tyłu, ale z braku laku...
0
Brak zaangażowania był bardzo widoczny. Widocznie nasi potrafią zmobilizować się tylko na Real. Syndrom wypalenia?
0
Takiego zawodnika nam trzeba! Ma ten błysk, którego nie ma Cuenca.
0
z przodku zero ruchu. Adriano powinien bardziej szarpać lewą flanką.
0
ten mecz wygląda jak wszystkie w których traciliśmy punkty;/
0
A co jest tutaj kontrowersyjnego?
0
Ta ilość kontuzji (Iniesty i Sancheza szczególnie) mnie już wkurza:/ Jak tu walczyć na wszystkich forntach? Mieliśmy problemy z obroną to teraz w przodzie problemy. Dobrze, że mamy bardzo uniwersalnych zawodników jak Adriano i Cesc, który mogą wypełniać powstałe luki.
0
Tajner pracuje w Madrycie?!
0
Dzięki za ten artykuł!
0
Żaden remis, ten mecz wygląda inaczej. Leo dziś ma wielką ochotę do gry i nie wypuścimy tego zwycięstwa!:)
0
Dwie rzeczy zapamiętam z tego meczu
1. To, że SportKlub potwierdził, że jest stacją amatorską (tych komentatorów nie dało się słuchać)
2. Alexis PitBULL!:)
0
NOOOOO NIEEEE co to za zmiana!!! Alexis powinien zostać!!! Zebyśmy Pep znowu nie załowali takiej zmiany!!
0
Alves uziemiony, Pep musi coś wykombinować. Messi powinien wziąć więcej gry na siebie - czego zabrakło w meczu z Espanyolem.
Alexis PITBULL!!
0
co sie dzieje pany? niestety mam limit na transfer i nie moge oglądać. Atakują coś nasi?
0
BAN
0
gostek gdzie mozna tą asyste zobaczyc?
0
A na onecie piszą ze Mascherano ma do nas przyjść za 25mln.
0
Odejście etoo nie było związane z problemami wychowawczymi. Warunki jakie zażyczył sobie etoo w nowym kontrakcie były nie do przyjęcia, a że zwlekał z podpisaniem kontraktu to (i w przypadku nie podpisania za rok odszedłby za darmo) sprzedaż była oczywista.
0
A swoją drogą to ciekawe jaka będzie atmosfera w drużynie jeśli sprowadzimy robinho. Messi już rywalizuje ze Zlatanem (no chyba nie ulega wątpliwości ze zaczął grać egoistycznie) a co to będzie kiedy pojawi się kolejny indywidualista lubiący dryblingi. Chętnie się bym się dowiedział jak to będzie wyglądało bo może to być zbiór indywidualności, które się nie dogadają albo machina nie do zatrzymania:)
0
34 to byłaby rozsądna cena. Brać tego gałgana:)
0
szkoda ze xavi strzela mało bramek... powinien popracowac nad uderzeniem z dystansu, bardzo by to pomoglo drużynie...
0
Dynamo zagra z nami tak jak rubin. Znowu będzie walenie głową w mur.
0
Dlaczego nie strzelamy z daleka?!?! Xavi, Iniesta, Ibra potrafią uderzyć a staramy się wejść z piłką do bramki... Właśnie w takich meczach kiedy przeciwnik się muruje trzeba to najlepszy sposób na gola. Czy wpadnie, czy bramkach wypluje piłke czy cokolwiek, strzał w światlo bramki to zawsze zagrożenie. Nie ogarniam tej kuwety;/
0
mają z czego oddać niech nie płaczą. W innych krajach płacą normalnie i nie placzą.