kamilomaxi, on pewnie nawet nie wie jeszcze, co to słownik. Nie ma sensu się denerwować i cytać takie wpisy. Są żenujące i niczego nie warte, tak samo, jak ich autor.
Jak Barca wygywała, to wszyscy krzyczeli: "Kocham Guardiolę" itp. A teraz, gdy przegrywają, "Guardiola do domu", "Nie zrobi dużej kariery". I co drugi komentarz to "żal". No to jak żal, to macie przecież Chelsea czy inne Milany. Kibic powinien być z drużyną na dobre i na złe, a często tak nie jest.
Komentarze
0
Proszę, tutaj możecie obejrzeć :)
0
Proszę, tutaj możecie obejrzeć :)
0
Łee, nie pokazują meczu jednak na tvp2 :/
0
Mecz leci na tvp2 ;)
0
kamilomaxi, on pewnie nawet nie wie jeszcze, co to słownik. Nie ma sensu się denerwować i cytać takie wpisy. Są żenujące i niczego nie warte, tak samo, jak ich autor.
0
Brawo Barca !!! 4-1 :)
0
Jak Barca wygywała, to wszyscy krzyczeli: "Kocham Guardiolę" itp. A teraz, gdy przegrywają, "Guardiola do domu", "Nie zrobi dużej kariery". I co drugi komentarz to "żal". No to jak żal, to macie przecież Chelsea czy inne Milany. Kibic powinien być z drużyną na dobre i na złe, a często tak nie jest.
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! :D
0
Mecz leci na tvp2 ;)
0
Łee, nie pokazują meczu jednak na tvp2 :/