O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 10
  • Polecenia 0

Komentarze

0



Proszę, tutaj możecie obejrzeć :)

0



Proszę, tutaj możecie obejrzeć :)

0

Łee, nie pokazują meczu jednak na tvp2 :/

0

Mecz leci na tvp2 ;)

0

kamilomaxi, on pewnie nawet nie wie jeszcze, co to słownik. Nie ma sensu się denerwować i cytać takie wpisy. Są żenujące i niczego nie warte, tak samo, jak ich autor.

Zobacz wszystkie

0

Brawo Barca !!! 4-1 :)

0

Jak Barca wygywała, to wszyscy krzyczeli: "Kocham Guardiolę" itp. A teraz, gdy przegrywają, "Guardiola do domu", "Nie zrobi dużej kariery". I co drugi komentarz to "żal". No to jak żal, to macie przecież Chelsea czy inne Milany. Kibic powinien być z drużyną na dobre i na złe, a często tak nie jest.

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! :D

0

Mecz leci na tvp2 ;)

0

Łee, nie pokazują meczu jednak na tvp2 :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?