el_magico
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olkusz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Proszę, tutaj możecie obejrzeć :)
0
Proszę, tutaj możecie obejrzeć :)
0
Łee, nie pokazują meczu jednak na tvp2 :/
0
Mecz leci na tvp2 ;)
0
kamilomaxi, on pewnie nawet nie wie jeszcze, co to słownik. Nie ma sensu się denerwować i cytać takie wpisy. Są żenujące i niczego nie warte, tak samo, jak ich autor.
0
rayan giggs, raczej my ciebie powinniśmy zapytać, ile ty człowieczku masz lat? ;]
"Mają najmocniejszy skład i ławke naświecie" - z tym to nieźle dowaliłeś, lepszego kawału nie słyszałem :D
Zobaczymy cwaniaczku, co powiesz 27 maja. :) Bo coś mi się wydaję, że w ten dzień lub nawet dzień po nie będziesz miał ochoty tutaj wchodzić. A teraz życzę miłego powrotu na swoją stronkę.
0
10rafal10
A więc kompromitacja na całej linii :D Nie ma to jak uczyć innych, samemu popełniając błędy. Szkoła się kłania, kolego.
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! :D
0
Brawo Barca !!! 4-1 :)
0
Jak Barca wygywała, to wszyscy krzyczeli: "Kocham Guardiolę" itp. A teraz, gdy przegrywają, "Guardiola do domu", "Nie zrobi dużej kariery". I co drugi komentarz to "żal". No to jak żal, to macie przecież Chelsea czy inne Milany. Kibic powinien być z drużyną na dobre i na złe, a często tak nie jest.