0



Proszę, tutaj możecie obejrzeć :)

0



Proszę, tutaj możecie obejrzeć :)

0

Łee, nie pokazują meczu jednak na tvp2 :/

0

Mecz leci na tvp2 ;)

0

kamilomaxi, on pewnie nawet nie wie jeszcze, co to słownik. Nie ma sensu się denerwować i cytać takie wpisy. Są żenujące i niczego nie warte, tak samo, jak ich autor.

0

rayan giggs, raczej my ciebie powinniśmy zapytać, ile ty człowieczku masz lat? ;]

"Mają najmocniejszy skład i ławke naświecie" - z tym to nieźle dowaliłeś, lepszego kawału nie słyszałem :D

Zobaczymy cwaniaczku, co powiesz 27 maja. :) Bo coś mi się wydaję, że w ten dzień lub nawet dzień po nie będziesz miał ochoty tutaj wchodzić. A teraz życzę miłego powrotu na swoją stronkę.

0

10rafal10

A więc kompromitacja na całej linii :D Nie ma to jak uczyć innych, samemu popełniając błędy. Szkoła się kłania, kolego.

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! :D

0

Brawo Barca !!! 4-1 :)

0

Jak Barca wygywała, to wszyscy krzyczeli: "Kocham Guardiolę" itp. A teraz, gdy przegrywają, "Guardiola do domu", "Nie zrobi dużej kariery". I co drugi komentarz to "żal". No to jak żal, to macie przecież Chelsea czy inne Milany. Kibic powinien być z drużyną na dobre i na złe, a często tak nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?