28 października 2008, 21:00
0
BAN! mod
28 października 2008, 20:59
23 października 2008, 09:19
Świetny mecz Barcy ładna gra brawo!! Wynik Cieszy;]
31 sierpnia 2008, 20:54
Titi1419 tylko że Guardiola przegrał te 2 mecze ze bardzo słabymi drużynami...
31 sierpnia 2008, 20:50
GoooooooooooooooL GooooooooooooooooL Jest Panowie 1:1
31 sierpnia 2008, 20:45
jakie 2:1 ja patrze na tvu player i jest 87 minuta i 1:0
31 sierpnia 2008, 20:48
Publiczność na stadionie w Sorii świętuje głośno dopingując swój zespół. Nie ma się czemu dziwić, wszak zwycięstwo nad Barceloną nie zdarza się codziennie. Z taką formą bedziemy przegrywać codziennie ;/
31 sierpnia 2008, 20:49
12 sierpnia 2008, 09:05
hehe zgodze sie z wislak100 :P
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN!
mod
0
BAN!
mod
0
Świetny mecz Barcy ładna gra brawo!! Wynik Cieszy;]
0
Titi1419 tylko że Guardiola przegrał te 2 mecze ze bardzo słabymi drużynami...
0
GoooooooooooooooL GooooooooooooooooL Jest Panowie 1:1
0
jakie 2:1 ja patrze na tvu player i jest 87 minuta i 1:0
0
Świetny mecz Barcy ładna gra brawo!! Wynik Cieszy;]
0
Publiczność na stadionie w Sorii świętuje głośno dopingując swój zespół. Nie ma się czemu dziwić, wszak zwycięstwo nad Barceloną nie zdarza się codziennie.
Z taką formą bedziemy przegrywać codziennie ;/
0
BAN!
mod
0
hehe zgodze sie z wislak100 :P