endriuk12
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN!
mod
0
BAN!
mod
0
Świetny mecz Barcy ładna gra brawo!! Wynik Cieszy;]
0
Titi1419 tylko że Guardiola przegrał te 2 mecze ze bardzo słabymi drużynami...
0
GoooooooooooooooL GooooooooooooooooL Jest Panowie 1:1
0
BAN!
mod
0
Publiczność na stadionie w Sorii świętuje głośno dopingując swój zespół. Nie ma się czemu dziwić, wszak zwycięstwo nad Barceloną nie zdarza się codziennie.
Z taką formą bedziemy przegrywać codziennie ;/
0
jakie 2:1 ja patrze na tvu player i jest 87 minuta i 1:0
0
Oceny Za mecz z numancia:
Valdés 1
Alves 1
, Márquez 1,
Puyol 1,
Abidal, 1
Touré Yaya,1
Xavi 1
, Iniesta 1
, Henry 1
, Eto'o 1,
Messi 1
Hleb 1
Bojan 1
Keita 1
Niestety taka jest prawda kopią byle kaj byle gdzie. Strzelają Panu Bogu w Okno... chyba przejde na Fana Realu :D
Nie no żartuje
0
coś tak czuje że ten sezon będzie taki jak poprzedni;/
0
aha rozumiem henry wchodzi na ławe hehe xD
0
62 - Henry wchodzi za Bojana, który kilka dni temu skończył 18 lat.
hmmm henry wchodzi?
0
nie rozumie tych co obwiniaja tu henrego jak cała drużyna gra do dupy żal;/
0
no plisss powiedzcie plisss
0
mam cyfrowy polsat i czy jest możliwośc złapania jakiegoś z tych kanałów? jeśli tak to podajcie częstotliwośc itp.
Plix podajcie bo chce obejrzyc 1 mecz w lidze barcy bardzo prosze
VeB!
0
świetnej formy przez wszystkie lata grania takiego jak henry wymiata dobrego dryblowania obrońców kiwania bramek wielu dojścia do celu w Barcelonie długiego grania twój strzał żaden bramkarz nie wybrania dobrego główkowania i bramek przewrotką zdobywania. Życzy Ja xD
0
chyba sie ze mną zgodzicie :P:)
0
cmp ja widze że ty ciągle krytykujesz henrego. Henry to wspaniały napastnik w 1 meczu z wisłą był najlepszym zawodnikiem na boisku a w 2 meczu zagrał słabiej bo cały klub grał słabo ale i tak w 2 meczu był najlepszym zawodnikiem barcy
0
a tak wogole to żal mi tych którzy mówią że jest słaby że gra do dopu itp. jak ma sie skupić na grze mając tyle problemów osobistych. Mam nadzieje że Henry rozwiąże wszystkie swoje problemy i powróci do wielkiej Formy
0
no 1 sezon miał słaby przez ryjka. Chodziaż końcówka 1 sezonu była dla nniego bardzo udana w końcówce sezonu strzelił dużo goli i to dało mu 1 miejsce w najwięcej zdobytych bramkach w barcelonie. mam nadzieje że zagra przez cały ten sezon tak jak grał w końcówce 1 :)
0
koledzy coś jest nie tak z naszą formą najpierw wygrywamy 4:0 w wspaniałym stylu a w rewanżu przegrywamy 1:0 i to w fatalnym stylu;/
0
hmm ciekawe że BarcaTV nie pokazuje:P
0
Sto Lat Henry Visca El Henry!
0
nawet jak by był walkower czyli 3:0 to w drugim meczu barca by musiała 4 goli strzelic i by to spokojnie zrobiła:P
0
aha spox
0
podajedzie numer na polsacie z TVE Plx
0
na jakim numerze na cyfrowym polsacie jest TVE?
0
ja jakos nie um ialem znalesc TVE mozesz podac na którym numerze jest TVE?
0
Wejdzcie w menu, instalacja, reczne wyszukiwanie kanalow i tam trzeba wpisac namiary:
Astra: 11568 V 22000 5/6
Hobird: 11785 H 27500 3/4
H-polaryzacja pozioma
V-polaryzacja pionowa
Gdy sie zakonczy wyszukiwanie, to kanaly powinny sie znalezc na koncu listy. Powinno dodac wam 15-20 kanalow, w tym TVE Internacional
czy takie cos jest legalne? Prosze o odpowiedz
0
Wejdzcie w menu, instalacja, reczne wyszukiwanie kanalow i tam trzeba wpisac namiary:
Astra: 11568 V 22000 5/6
Hobird: 11785 H 27500 3/4
H-polaryzacja pozioma
V-polaryzacja pionowa
Gdy sie zakonczy wyszukiwanie, to kanaly powinny sie znalezc na koncu listy. Powinno dodac wam 15-20 kanalow, w tym TVE Internacional
czy takie cos jest legalne? Prosze o odpowiedz