endriuk12
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam pytanie bo ja mam cyfrowy polsat i chce złapać barca tv i musze przełączyć na astra...
czy to jest legalne?
0
danielalves no nie wiem czy to była asysta eto przy bramce henryka bo po podania eto'o henry przyjął piłke okiwał baszczyńskiego i strzelił bramke to raczej asysta nie jest)przynajmniej tak mi sie wydaje;P
0
Ale Mi to zagrożenie Pffff. Nie więcej jak 1 strzał odda na naszą bramke :D
VeB!
0
Valdes .... Pique .... Puyol .... Alves .... Abidal .... Toure ... Iniesta ... Xavi ... Hleb .... Eto ... Henry
Raczej taki skład będzie :PP
Razem W Dwumeczu Bedzie 5:1 :P
W pierwszym będzie 3:0 :PP
VeB!
0
hehe zgodze sie z wislak100 :P
0
ciekawe co byscie wy powiedzieli jak byscie grali w takim klubie jak barca a ktos by was zapytał o wisłe kraków. CO miał powiedziec? Że wisła to słaby zespół? że wygramy spokojnie? Powiedział Tak żeby nie urazić Wisły żal.pl Ludzie ale wy jesteście tempi....lol....