0

mam pytanie bo ja mam cyfrowy polsat i chce złapać barca tv i musze przełączyć na astra...

czy to jest legalne?

0

danielalves no nie wiem czy to była asysta eto przy bramce henryka bo po podania eto'o henry przyjął piłke okiwał baszczyńskiego i strzelił bramke to raczej asysta nie jest)przynajmniej tak mi sie wydaje;P

0

Ale Mi to zagrożenie Pffff. Nie więcej jak 1 strzał odda na naszą bramke :D

VeB!

0

Valdes .... Pique .... Puyol .... Alves .... Abidal .... Toure ... Iniesta ... Xavi ... Hleb .... Eto ... Henry

Raczej taki skład będzie :PP

Razem W Dwumeczu Bedzie 5:1 :P

W pierwszym będzie 3:0 :PP

VeB!

0

hehe zgodze sie z wislak100 :P

0

ciekawe co byscie wy powiedzieli jak byscie grali w takim klubie jak barca a ktos by was zapytał o wisłe kraków. CO miał powiedziec? Że wisła to słaby zespół? że wygramy spokojnie? Powiedział Tak żeby nie urazić Wisły żal.pl Ludzie ale wy jesteście tempi....lol....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?