0

Anglia może naprawdę znowu cos znaczyć. Może.... ale nie musi.

0

Podatki, smierć i Robben na lewą to trzy pewne rzeczy:)

1

Jestem z druzyna na dobre i na złe a nie wybiórczo. Ten transfer zaliczam do „złych” ale to wciaz transfer „nasz”. Ale znam takich kibiców jak ty. Spoko.

1

Oooo nasz Dmitro Czyghrynsky w AEKu:)

1

Ja zdecydowanie wchodzę w overy:) gole mnie interesują:)

2

Siedzi:) ile kurs?

0

Wybrałbym inne mecze :)

0

Lyon wygrał na wyjezdzie teraz gra u siebie. Nie wierze ze City przegra drugi mecz z Lyonem, natomiast to może pójść nie tak.

0

Pytanie co dla Ciebie znaczy najciekawszy? Ja lubię gole, myśle ze Lyon-City jest gwarancja goli. Natomiast jestem na urlopie (nie, nie chwale się) i leciała liga hiszpańska w weekend, zadowolę się dzis jakimkolwiek meczem.

0

Mi siostra mojej żony (zgodziła się:)) odradziła oświadczyn na meczu Barcelony.
Natomiast miasto zostało:)

0

Nawet gdyby ci chodziło o la corune to wole Sociedad w pucharach.

2

Hehe poważnie? Do egzaminu niestety nie potrzeba wiele. Tak jak „nauczy” Cię droga nigdy nie nauczy Cię kurs czy egzamin.

Dodam tylko ze sam nie ufam lusterkom i wole obrócić się w prawo/lewo przy zmianie pasa.

2

Sposobów nie znam, ale ustaw sobie lusterka dobrze. Przy naprawdę niezłym ustawieniu nie bedziesz musiał za mocna ruszac głową.

0

Sociedad juz 2:0 z Celtą. Szkoda Celty ale chxe Sociedad w pucharach kosztem jakichś Alavesów czy Espanyolów.

0

Wciaz uważam ze Paco nie dostał szansy pokazania się. Zagrac kilka spotkan z rzędu na swojej (SWOJEJ) pozycji, środkowego napastnika.

0

Siedzi juz do przerwy:)

1

No uśmiałem się:) znajdę miejsce gdzie odlatują żurawie, nagram jak skrzeczą i bede ćwiczył!
Nie:)

1

To bardzo niepieknie:)

0

Te Brajany wyśmiewane teraz to naprawdę tak się pisze? Brajan?

3

W ogole nie grać:)

0

Nie wiem co Ci napisac. Naprawdę martwi mnie podejscie takich jak Ty do życia. „Tak jest bo tak chce” , „umiem jeździć i chuj”. Może z wiekiem zdejmiesz klapki z oczu.

2

Jak dla mnie pewniak tu tylko Ajax.
Inter strzeli dwa gole w 90 i 98 i wygra 1:2;)
Manu mam nadzieje nie wygra a Real? No Roma jest lepszym klubem niż Eibar:)

1

Wiesz co No nie wiem co powiedziec. Wiele osób jest sama sobie winna. Brak wyobrazni, brawura, kozaczenie jak ten „schumacher”tu w dyskusji gubi kierowców.

2

Śmieszne no.
To co 99 to rocznik? Przez 19 lat życia tak się naumiales kozaczyć za kółkiem? Czy pograles w kilka gier na konsoli i udajesz Collina?

0

W kraju panuje mega znieczulica. A jak ktoś napisze cos o psie/kocie/innym zwierzęciu to słychać jaki to chory typ ze tak chroni zwierzęta i woli ich dobro od ludzkiego, a potem krzyczą na Ciebie żebyś się ubrał.

8

Dla mnie może mieć i 900 koni, wisi mi to. Sam nie jeżdżę obowiązkowe 50 ale pisząc ze „trzeba szybko jeździć” zastanawiam się co trzeba mieć w głowie?
Masz w nicku 99 czy to rocznik?
Nie takich kozaków juz nie ma. Zeby Cię kiedyś ta pewność siebie nie zgubiła.

5

Trzeba szybko jeździć? Na torze wyścigowym, na autostradzie... „trzeba szybko jezdzic”... mocne.

1

Bedzie takich więcej. W jakimś mieście rozważają paski ledowe w chodnikach przed przejściami. Ludzie patrz w telefony zamiast podnieść głowę do góry, takie ledy maja sprawić ze ludzie zobaczą jakie jest światło, nie w tradycyjny sposób a w chodniku.

0

Obstawiam gole a nie wyniki:) powyżej 2,5;)
Obie drużyny strzela.

0

Niestety śledzę nasza klapę:)

W tym meczu ( z reszta jak w każdym) wynik może być każdy. Kadrowo Wisła lepsze, ale Janota,Zarandia czy Jankowski maja swój czas ostatnio. Do tego trener Arki wyglada na ogarniętego goscia z własnym zdaniem, bez zbędnego cukrowania.

Sorry, to do ViscaBarca123 miało być:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?