escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Anglia może naprawdę znowu cos znaczyć. Może.... ale nie musi.
0
Podatki, smierć i Robben na lewą to trzy pewne rzeczy:)
1
Jestem z druzyna na dobre i na złe a nie wybiórczo. Ten transfer zaliczam do „złych” ale to wciaz transfer „nasz”. Ale znam takich kibiców jak ty. Spoko.
1
Oooo nasz Dmitro Czyghrynsky w AEKu:)
1
Ja zdecydowanie wchodzę w overy:) gole mnie interesują:)
2
Siedzi:) ile kurs?
0
Wybrałbym inne mecze :)
0
Lyon wygrał na wyjezdzie teraz gra u siebie. Nie wierze ze City przegra drugi mecz z Lyonem, natomiast to może pójść nie tak.
0
Pytanie co dla Ciebie znaczy najciekawszy? Ja lubię gole, myśle ze Lyon-City jest gwarancja goli. Natomiast jestem na urlopie (nie, nie chwale się) i leciała liga hiszpańska w weekend, zadowolę się dzis jakimkolwiek meczem.
0
Mi siostra mojej żony (zgodziła się:)) odradziła oświadczyn na meczu Barcelony.
Natomiast miasto zostało:)
0
Nawet gdyby ci chodziło o la corune to wole Sociedad w pucharach.
2
Hehe poważnie? Do egzaminu niestety nie potrzeba wiele. Tak jak „nauczy” Cię droga nigdy nie nauczy Cię kurs czy egzamin.
Dodam tylko ze sam nie ufam lusterkom i wole obrócić się w prawo/lewo przy zmianie pasa.
2
Sposobów nie znam, ale ustaw sobie lusterka dobrze. Przy naprawdę niezłym ustawieniu nie bedziesz musiał za mocna ruszac głową.
0
Sociedad juz 2:0 z Celtą. Szkoda Celty ale chxe Sociedad w pucharach kosztem jakichś Alavesów czy Espanyolów.
0
Wciaz uważam ze Paco nie dostał szansy pokazania się. Zagrac kilka spotkan z rzędu na swojej (SWOJEJ) pozycji, środkowego napastnika.
0
Siedzi juz do przerwy:)
1
No uśmiałem się:) znajdę miejsce gdzie odlatują żurawie, nagram jak skrzeczą i bede ćwiczył!
Nie:)
1
To bardzo niepieknie:)
0
Te Brajany wyśmiewane teraz to naprawdę tak się pisze? Brajan?
3
W ogole nie grać:)
0
Nie wiem co Ci napisac. Naprawdę martwi mnie podejscie takich jak Ty do życia. „Tak jest bo tak chce” , „umiem jeździć i chuj”. Może z wiekiem zdejmiesz klapki z oczu.
2
Jak dla mnie pewniak tu tylko Ajax.
Inter strzeli dwa gole w 90 i 98 i wygra 1:2;)
Manu mam nadzieje nie wygra a Real? No Roma jest lepszym klubem niż Eibar:)
1
Wiesz co No nie wiem co powiedziec. Wiele osób jest sama sobie winna. Brak wyobrazni, brawura, kozaczenie jak ten „schumacher”tu w dyskusji gubi kierowców.
2
Śmieszne no.
To co 99 to rocznik? Przez 19 lat życia tak się naumiales kozaczyć za kółkiem? Czy pograles w kilka gier na konsoli i udajesz Collina?
0
W kraju panuje mega znieczulica. A jak ktoś napisze cos o psie/kocie/innym zwierzęciu to słychać jaki to chory typ ze tak chroni zwierzęta i woli ich dobro od ludzkiego, a potem krzyczą na Ciebie żebyś się ubrał.
8
Dla mnie może mieć i 900 koni, wisi mi to. Sam nie jeżdżę obowiązkowe 50 ale pisząc ze „trzeba szybko jeździć” zastanawiam się co trzeba mieć w głowie?
Masz w nicku 99 czy to rocznik?
Nie takich kozaków juz nie ma. Zeby Cię kiedyś ta pewność siebie nie zgubiła.
5
Trzeba szybko jeździć? Na torze wyścigowym, na autostradzie... „trzeba szybko jezdzic”... mocne.
1
Bedzie takich więcej. W jakimś mieście rozważają paski ledowe w chodnikach przed przejściami. Ludzie patrz w telefony zamiast podnieść głowę do góry, takie ledy maja sprawić ze ludzie zobaczą jakie jest światło, nie w tradycyjny sposób a w chodniku.
0
Obstawiam gole a nie wyniki:) powyżej 2,5;)
Obie drużyny strzela.
0
Niestety śledzę nasza klapę:)
W tym meczu ( z reszta jak w każdym) wynik może być każdy. Kadrowo Wisła lepsze, ale Janota,Zarandia czy Jankowski maja swój czas ostatnio. Do tego trener Arki wyglada na ogarniętego goscia z własnym zdaniem, bez zbędnego cukrowania.
Sorry, to do ViscaBarca123 miało być:)