17

I Smoku!!:).

0

Ktokolwiek by nie zrobił tego filmu, to po samym zwiastunie trzeba obejrzeć:)

0

Jeszcze zeby mnie było stać na wybrzydzanie:)

0

Pisałem wiele razy, Kuba bez gry zjada samym zaangażowaniem wszystkich naszych skrzydłowych razem wziętych.

Oczywiście idzie hmm nie tyle co młode a nowe, ciekaw jestem Frankowskiego i Makuszewskiego jak się w końcu pokaże w kadrze.

O młodych skrzydłowych nie ma co pisać, wyniki u 21 mówią same za siebie.

0

Do redaktora:
U21 Hiszpanie przegrali, ale nie z Anglią a Irlandią Płn.

0

Spoko:).

0

Niemniej jednak dobrze ze edytowałeś:)

0

Pierwszy mecz jaki ogladalem, a oglądam jak jakiś poje...ny wszystkie:) gdzie Zieliński w koncu grał swoje. W każdym do tej pory było mizernie. Powtarzałem, ze Zielu pokaze w kadrze dopiero swoją grę jak odejdzie Lewy. Bo ten się cofa i wszyscy zagrywają do narodowej gwiazdy, ale dzisiaj...?:) dzisiaj nie, Zielu miał pilke, rozgrywał, biegał, wychodził na pozycje. Tak wlasnie chciałbym
oglądać współpracę Ziela z Lewym.

0

Nie wiem czy ogólnie ale dzis nie.

0

Sorry ale nie:) odpowiedziałem do najświeższego.

2

Edytowałeś:)

0

Zakończy się bo Nadal zaraz „podda”.

0

Goście zagrali pierwsze minuty z tymi ludźmi, czego się spodziewasz?
Jasne ze mogło wyglądać to lepiej, ale daj im czas i nie oceniaj po zobaczeniu ich pierwszy raz na oczy i to przez całe kilkanaście minut.

0

Ze skrajności w skrajność. Lewy mierny piłkarz, jak można nic nie strzelić w drugiej połowie. Tym tokiem idziemy?

0

Nie Ogladasz I wyciągasz wnioski po kilkunastu minutach? Dlatego uważam ze jesli jesteś fanem Barcelony i ich śledzisz Ogladasz, to komentuj ich. Tyle:)

0

Bardzo fajnie:)
Dobry wynik z nową kadrą. Fajnie to wyglądało, trzeba człowieka który by pociągnął po zejściu Ziela. Brawo panowie:)

0

Śledzisz ekstraklasę?
Kto cokolwiek pokazał po tych zmianach?

0

Nie bronię, sa beznadziejni, grają mizernie, kibel jest pewnie tez w szatni, jesli chodzi o atmosferę.
Niemniej jednak, nie przepadam za powtarzaniem nie do końca prawdziwych zeby nie powiedziec bardziej nieprawdziwych niż prawdziwych rzeczy.

I tak, wyglada na to ze Lukeamburg nam odjechał klubowo. Łudzę się ze ro wypadek przy pracy ze strony Legii, ale nie zmienia to faktu ze te dudelange przeszło kolejna rundę po Legii i gra w fazie grupowej.

1

Nie zmienia to jednak faktu ze mecz był beznadziejny. Przemeczylem się, ale poziom tego widowiska był niezwykle niski.
Do tego uważam ze nie mamy wręcz prawa remisować dwóch meczów z kadra U21 wysp owczych. Ba, z żadna kadra wysp owczych.

0

Jestem kibicem Legii, wstydzę się za ich ostatnie wyniki, za ostatnie miesiące. Ty się troche interesujesz piłka Luksemburską czy gadasz bo gadać zawsze można? W kadrze Dudelange w dwumeczu z Legią było 3 - słownie TRZECH, zawodnikow, którzy dorabiają mając inne etaty. Ale rozumiem ze z Legii śmiać się wypada.

Sam się śmieje, nie mówię ze nie, ale warto sprawdzić zanim się cos „skopiuje”.

0

I jedni i drudzy maja przebudowana drużynę. Nie ukrywam ze nasza mi się podoba:) fajne zestawienie. Troche kiepsko z lewa obrona, Reca nie gra no ale zobaczymy:)

2

Kim?

:)

0

na 10 meczów 8 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka.
Jak dla mnie to w cuglach, mimo że tak jak już powiedziałem, w słabym stylu.

0

Jeszcze większego niż co? Niż słabe 3 mecze na mistrzostwach czy wygranie w cuglach (w słabym stylu ale jednak) eliminacji?

1

Bez przesady.. co to za badziew.
To jest nowa kadra, nie ma co szukać liczb. Błaszczykowski nie gra, Makuszewski znowu kontuzja. Kurzawa ma taka lewą nogę jak nikt w naszej lidze. Wstrzymaj się z takimi śmiesznymi komentarzami. Dzisiaj pewnie wpierdziel, ale niech chłopaki graja. Kadra ma perspektywy.
Jest jeszcze Pietrzak z Wisły, który może grac i na lewej obronie i wahadle i skrzydle.

0

Jak zobaczyłem jak Griezman biegnąc do kontry nagle staje, co mieli za złe mu również kibice Atleti, a potem powtarzał to na mistrzostwach w kadrze straciłem do niego szacunek. Dla mnie to zwykła faja zeby nie powiedziec pała. A jeszcze to mydlenie oczu z transferem. Nagle dostał tyle kasy ile chciał i kocha Atleti. Zwykły najemnik.

1

Do tego chwile wczesniej odszedł Vela, wiec jesli nie ma do tego Jose to jest to do ry prognostyk. Ale skoro Huesca strzela dwa gole to i Juanmi może strzelac:)

0

Przyciągnie kilka nazwisk:)

0

Wiadomo kiedy startuje i od ktorej ligi?

1

To jak Ci się nie chce to olej sprawę. Sa markety/magazyny w których trzeba ludzi.

„Nie chce mi się”. A zapie...lać bedzie Ci się chciało? Czy pójdziesz do szefa „szefie daj cos łatwego bo nie chce mi się”?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?