escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Cyk… nołnejmy z Mozambiku w 3 minuty z 0:1 na 2:1:)
Salah do roboty!
0
@Barti_Blaugrana Mają
1
Leonardo Bonucci debiutuje w Fenerbahce. Włoch wszedł na boisko już w pierwszej połowie meczu z powodu urazu jednego z obrońców.
1
@szkudi7 o to to:)
2
@NeroTFP1 Nie patrz w górę? Nie wiem czy się wpisuje.
2
Werner w pierwszym, rywalem Manchester United… No nie pozostaje mi nic innego jak życzyć hattricka Niemcowi:)
0
@FcPortoFan1999 mi się tak kojarzy:)
0
@Kluivert_P ale nie podany tak jak u Ciebie królu:)
2
Zwariowali w Zjednoczonych Emiratach Arabskich… legenda Ali Makhbout na ławce w pucharze Azji w meczu z Hong Kongiem.
Kilka ciekawostek o Alim - http://www.madarakiller.pun.pl/viewtopic.php?id=576
@Danny Gaucho - to jego zbiór:)
0
@FcPortoFan1999 niech działają. PNA kojarzy mi się ze smutnym turniejem, który i tak obserwuje:) ale chce bramek i chce faworytów:)
O:)
2
Mamy to! PNA w pełnej okazałości:)
Nigeria przegrywa w 35 minucie z Gwineą Równikową.
Mamy Osimhena, Simona, Lookmana, Iwobiego, ale to strzela nie Nigeria a Gwinea:) i to napastnik Miedzi - Ivan Salvador:)
Edit. Szybko… Osimhen na 1:1
0
@FcPortoFan1999 Logiczne:)
2
@Stinger_ nie ma tak, że szał czy nie szał, robimy to na co mamy ochotę:)
Smacznego:)
@Lionel_Messi10 zapomniałem!:)
Dziękuje:)
0
@FcPortoFan1999 otóż to
0
@Rust_Cohle Dzięki
13
Ja dzisiaj tak:)
https://zapodaj.net/plik-L3ogdyVbss
Trochę wygląda jakby to był mielony, ale to kotlet z piersi kurczaka. No lubię panierkę:) tu jajko i bułka tarta.
Do tego frytki i surówka z białej kapusty, marchwi, papryki + koperek.
Smacznego:)
@pioz123 @MesQueUnClub_87 @Kluivert_P @AssisMoreira @Comentateiro @Krzysztof1987
0
@A4ron Girona nie umie przy 0:0. Ona musi gonić wynik:)
1
@kulek22 potężny Dinh Bac:)
0
Japonia rozwałkuje rodzine Nguyenów i ich przyjaciół:)
I to nie najmocniejszym składem:)
1:1!!
1
Sancho asysta. Można?:)
3
@koksik2700 jest zdecydowanie fajną dziewczyną… taką normalną. Tak się wydaje:)
Co do tego czy ona kobieca czy nie? Kwestia gustu, jednak w mojej opinii, w tej sesji na plaży z innymi tenisistkami, Iga wyglądała obłędnie gdy była ubrana w tę czerwoną sukienkę.
0
@mekston nie ma Bonifaca i ciężej o gole. PNA i Puchar Azji mogą namieszać w stawkach.
0
@Mezocyklon87 Ok:) nie sprawdziłem lat, chciałem błysnąć, że „znam” jeszcze kogoś;)
0
@Mezocyklon87 i chyba z Milanu Khakha Kaladze?
1
@Lionel_Messi10 dzięki Czarusiu:)
1
@Lionel_Messi10 wiesz, że piszę dużo takich pierdół:) nie chce spamować:) bo skąd wiem, że ciekawostka o Arveladze bedzie spoko a np o nie wiem, Giggsie np, juz nie?:)
5
Shota Arveladze - gimby nie znajo - były gruziński napastnik dzisiaj jest trenerem Karagumruka:) jego drużyna zmierzy się za chwile z Besiktasem, którego to trenuje obecnie nasz były selekcjoner - siwy bajerant 2 - Fernando Santos:)
#nikt nie pytał
1
@HighestInTheRoom możliwe:) południowcy na pełnym luzie przez życie i z pozytywnym nastawieniem:)
1
@Rust_Cohle sam był w szoku chlopina:D
0
@Rust_Cohle ta:) pamietam to.