1

Szybciutko 2:1:)

5

Girona tradycyjnie:) zaczyna mecz od 0:1. Sevilla prowadzi.

1

@Cochise mnie fascynowały wpisy wychwalające tego zawodnika:)
Zwłaszcza ludzi którzy nie widzieli żadnego meczu ligi brazylijskiej, a co dopiero Arthura:)

0

@Ojciec5tkidzieci i to smutne troche, że francuska drużyna, z której sporo zawodników wyjeżdża to ci dalej nie grają „swojakami”.

1

@Herato powiem Ci, że te zejścia na lewą nogę do srodka to od razu mi do głowy przyszedł Robben.

1

@Herato to musieli być ci sami ludzie co jarali się transferem Arthura.
O Rokim po meczach w Brazylii moge mówić wiele dobrego, ale nie że to drugi Ney.

2

@Ojciec5tkidzieci
Jak wiesz, a może nie:) patrzę czasem na narodowości w klubach i powiem Ci, że robiąc podsumowanie pierwszej kolejki PNA parę dni temu, myślałem o Tobie:)
O czym mowa? Otóż wypisując wszystkie znane nazwiska na PNA, chyba najwiecej razy, przy nazwiskach piłkarzy, wpisałem „OM”. Tylu zawodników Marsylii pojechało na PNA, a pomimo tego na pucharowy mecz za chwile z Rennes, w składzie raptem 3 Francuzów.
Fascynujące…

0

@Murazor dzisiaj to 63 podanie to było istne cacuszko:)

1

Isco 63 kluczowe podania w tym sezonie, najlepszy w ligach top 5.
Bierzecie za darmoszkę na pozycje za napastnikiem?

0

@BorzyKrzys To prawda. To jeden mecz, ktoś będzie miał lepszy/gorszy dzień i poszło.

0

@BorzyKrzys „zobaczymy jak jutro wypadną” - 7 bramek strzelili Napoli w 2023 roku, przy czym stracili tylko jedną.
Brak Osimhena czy Anguissy z powodu PNA raczej nie pomoże w wygraniu Napoli. Myślę, że wypadną tak jak w minionym roku, jak nie lepiej. No ale zobaczymy.

0

@K4tsuuu Niebawem zobaczymy kto miał nosa;)

0

@FcPortoFan1999 ten z Austrii mógłby coś strzelać jako napastnik:)
A dzisiaj i Buksa i Piątek strzelają.

1

@K4tsuuu moja szklanka jest do połowy pełna:)

0

@FcPortoFan1999 młody Buksa gra w Tirolu:)

1

1

Pragnę przypomnieć, że ten potężny Betis, który ma się po nas przejechać, strzelił 6 goli w ostatnich 8 meczach ligowych.

0

@FcPortoFan1999 ten 27 letni.

0

Dwie drużyny, których spadek absolutnie by mnie nie obszedł. A wręcz cieszyłbym się z takiego obroty sprawy, dają lepsze widowisko niż Barca w kilka spotkań. Smutne

2

Buksa kolejny gol w Turcji.

0

@Jonyx zdecydowanie:)

0

@Colon Zakwas to póki co za wysoki level:)

4

Trzykrotny mistrz z Juve i trzykrotny mistrz z Bayernem - Douglas Costa wraca do Europy.
Po niepełnych dwóch sezonach w LA Galaxy Brazylijczyk będzie zawodnikiem tureckiego Samsunsporu.

1

@Adran360 @mekston Marcelo wygrał wlasnie Copa Libertadores, czemu wiec nie ruszyć po nowe rozgrywki?:)
Vidal z kolei wraca do Colo Colo po nastu latach:)

0

@Kluivert_P dzięki:)
@Krzysztof1987 absolutnie;)

1

@Kumaty bardzo prosze:) https://thermodieta.pl/najlepszy-orkiszowy-chleb-na-thermomix

Jest kilka dni świeży, jest mega sycący i naprawdę daje rade:)

1

@RafiVeB jadłby:)

0

@Colon nie:) na drożdżach:) plus 4 rodzaje ziaren.
@qbuteq uznaje to za pozytywne…?:)
@RafiVeB chcesz dołączyć do stołu?:)

1

@kondzix2115 obejrzałem z 6-7 odcinków. Nie dałem rady. Nuda jak dla mnie. Podobnie z „Zadzwon do Saula”.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?