escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szybciutko 2:1:)
5
Girona tradycyjnie:) zaczyna mecz od 0:1. Sevilla prowadzi.
1
@Cochise mnie fascynowały wpisy wychwalające tego zawodnika:)
Zwłaszcza ludzi którzy nie widzieli żadnego meczu ligi brazylijskiej, a co dopiero Arthura:)
0
@Ojciec5tkidzieci i to smutne troche, że francuska drużyna, z której sporo zawodników wyjeżdża to ci dalej nie grają „swojakami”.
1
@Herato powiem Ci, że te zejścia na lewą nogę do srodka to od razu mi do głowy przyszedł Robben.
1
@Herato to musieli być ci sami ludzie co jarali się transferem Arthura.
O Rokim po meczach w Brazylii moge mówić wiele dobrego, ale nie że to drugi Ney.
2
@Ojciec5tkidzieci
Jak wiesz, a może nie:) patrzę czasem na narodowości w klubach i powiem Ci, że robiąc podsumowanie pierwszej kolejki PNA parę dni temu, myślałem o Tobie:)
O czym mowa? Otóż wypisując wszystkie znane nazwiska na PNA, chyba najwiecej razy, przy nazwiskach piłkarzy, wpisałem „OM”. Tylu zawodników Marsylii pojechało na PNA, a pomimo tego na pucharowy mecz za chwile z Rennes, w składzie raptem 3 Francuzów.
Fascynujące…
0
@Murazor dzisiaj to 63 podanie to było istne cacuszko:)
1
Isco 63 kluczowe podania w tym sezonie, najlepszy w ligach top 5.
Bierzecie za darmoszkę na pozycje za napastnikiem?
0
@BorzyKrzys To prawda. To jeden mecz, ktoś będzie miał lepszy/gorszy dzień i poszło.
0
@BorzyKrzys „zobaczymy jak jutro wypadną” - 7 bramek strzelili Napoli w 2023 roku, przy czym stracili tylko jedną.
Brak Osimhena czy Anguissy z powodu PNA raczej nie pomoże w wygraniu Napoli. Myślę, że wypadną tak jak w minionym roku, jak nie lepiej. No ale zobaczymy.
0
@K4tsuuu Niebawem zobaczymy kto miał nosa;)
0
@FcPortoFan1999 ten z Austrii mógłby coś strzelać jako napastnik:)
A dzisiaj i Buksa i Piątek strzelają.
1
@K4tsuuu moja szklanka jest do połowy pełna:)
0
@FcPortoFan1999 młody Buksa gra w Tirolu:)
1
@MarioVeB! @NeroTFP1
1
Pragnę przypomnieć, że ten potężny Betis, który ma się po nas przejechać, strzelił 6 goli w ostatnich 8 meczach ligowych.
0
@FcPortoFan1999 ten 27 letni.
0
Dwie drużyny, których spadek absolutnie by mnie nie obszedł. A wręcz cieszyłbym się z takiego obroty sprawy, dają lepsze widowisko niż Barca w kilka spotkań. Smutne
2
Buksa kolejny gol w Turcji.
0
@Jonyx zdecydowanie:)
0
@Colon Zakwas to póki co za wysoki level:)
4
Trzykrotny mistrz z Juve i trzykrotny mistrz z Bayernem - Douglas Costa wraca do Europy.
Po niepełnych dwóch sezonach w LA Galaxy Brazylijczyk będzie zawodnikiem tureckiego Samsunsporu.
1
@Adran360 @mekston Marcelo wygrał wlasnie Copa Libertadores, czemu wiec nie ruszyć po nowe rozgrywki?:)
Vidal z kolei wraca do Colo Colo po nastu latach:)
0
@Kluivert_P dzięki:)
@Krzysztof1987 absolutnie;)
1
@Kumaty bardzo prosze:) https://thermodieta.pl/najlepszy-orkiszowy-chleb-na-thermomix
Jest kilka dni świeży, jest mega sycący i naprawdę daje rade:)
1
@RafiVeB jadłby:)
0
@Colon nie:) na drożdżach:) plus 4 rodzaje ziaren.
@qbuteq uznaje to za pozytywne…?:)
@RafiVeB chcesz dołączyć do stołu?:)
11
Witam serdecznie kucharzy i smakoszy:)
Dzisiaj do śniadania swoje pieczywo:
https://zapodaj.net/plik-GHFG49rmyw
https://zapodaj.net/plik-4d3ZJC9lS8
A do kawki wjedzie swoje ciacho:
https://zapodaj.net/plik-7Jn68eyfYG
https://zapodaj.net/plik-ZiybNUeuBN
Smacznego:)
@pioz123 @Kluivert_P @Lionel_Messi10 @AssisMoreira @IronSanHybrid @MesQueUnClub_87 @Krzysztof1987
1
@kondzix2115 obejrzałem z 6-7 odcinków. Nie dałem rady. Nuda jak dla mnie. Podobnie z „Zadzwon do Saula”.