escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@adi7adi8 Senegal w zeszłej edycji w grupie 2x0:0 i raz 1:0 z golem strzelonym z karnego w 97 minucie:) wyszli z grupy i później wygrali turniej:)
0
Ghana jaki fikołek:)
0
@Jackazz w tej chwili Ghana bezpośredni awans.
1
PNA
W tej chwili na trzecich miejscach w swoich grupach, a co za tym idzie, mogą nie awansować:
Algieria
WKS
Egipt
Kamerun
Fascynujące:)
0
@Colon ale mną zakręciłeś teraz;)
3
Efekt Mourinho...?
- Newcastle United osiągnęło porozumienie z Al-Shabab w sprawie transferu Miguela Almiróna. Zawodnik jest otwarty na zaskakujący ruch - zapewnia Ben Jacobs.
Ponadto:
- AC Milan zamierza jeszcze w styczniu sprowadzić Calluma Wilsona z Newcastle United. Sam napastnik jest gotowy na ruch - donosi „Daily Mail”.
- Karim Benzema przeżywa trudne chwile w Al-Ittihad. Wykorzystać to pragnie Olympique Lyon, które pracuje nad powrotem Francuza - donosi RMC Sport.
- A jednak nie turecki Samsunspor - Real Valladolid i dwie inne drużyny z Brazylii złożyły oficjalne oferty agentowi Douglasa Costy w ramach wolnego transferu. Niedawno bezrobotny skrzydłowy odrzucił pomysł podpisania kontraktu z Samsunsporem. [Yağız Sabuncuoğlu]
- Giovanni Reyna już w tym tygodniu może opuścić Borussię Dortmund, która wycenia Amerykanina na 15 milionów euro. Główną opcją jest LaLiga. [Ruhr Nachrichten]
3
Puchar Azji kolejka 2:
Do sensacji doszło w meczu Iraku z Japonią, w którym to Japończycy przegrali 1:2.
Z bramką dla Japończyków Wataru Endo (Liverpool), a w składzie jeszcze Takuma Asano (Bochum), Junya Ito (Reims), Takefusa Kubo, Takumi Minamino, Hidemasa Morita (Sporting), Takehiro Tomiyasu (Arsenal) czy Ayase Ueda (Feyenoord).
Skromne 1:0 Iranu z Hong Kongiem. Zagrali Alireza Jahanbakhsh (Feyenoord), Mehdi Taremi (Porto), Saman Ghoddos (Brentford).
Jordania - Korea Południowa 2:2. Heung-Min Son z golem, a w składzie jeszcze Kang-In Lee (PSG) czy Min-Jae Kim (Bayern).
Syria - Australia 0:1 po golu Jacksona Irvine z St. Pauli.
Kirgistan - Arabia 0:2
Oman - Tajlandia 0:0
Bahrajn - Malezja 1:0
Wietnam - Indonezja 0:1
Palestyna - ZEA 1:1
Indie - Uzbekistan 0:3
Tadżykistan - Katar 0:1
Liban - Chiny 0:0
Za chwilkę rusza ostatnia - trzecia kolejka.
Pewni awansu już są:
- Chiny
- Australia
- Iran
- Irak
- Arabia
@JimMorrisonFCB
1
@MOLESTA Na pewno będzie, ale ja jak mantrę będę powtarzał, że Napoli gra bez swoich filarów - Osimhen, Anguissa. Inter ma wszystkich dostępnych i zdolnych do gry.
1
@AssisMoreira "bawię się" nazwami:) Wiem, że to nie jest poprawne:)
Szanuję, że oglądasz, naprawdę:)
3
PNA 2 kolejka:
Było kilka szlagierów:)
Wybrzeże Kości Słoniowej - Nigeria 0:1. Trzecie kolejne 1:0/0:1 pomiędzy obiema ekipami. Szkoda szkoda. Strasznie słabo jak na składy, którym dysponowały obie drużyny. Rzut karny na wagę 3 punktów wykorzystał William Troost-Ekong - gracz PAOKu, a były zawodnik Watfordu czy Udinese.
Zagrali w WKS: Jeremie Boga (Nice), Christian Kouame (Fiorentina), Seko Fofana, Franck Kessie, Evan Ndicka (Roma), Serge Aurier (Nottingham), Nicolas Pepe.
U "gości" z kolei: Victor Osimhen, Ademola Lookman, Samuel Chukwueze, Zaidu (Porto), Alex Iwobi i Calvin Bassey (obaj Fulham), Frank Onyeka (Brentford), Ola Aina (Nottingham), Moses Simon (Nantes).
Senegal - Kamerun 3:1. Sadio Mane, Habib Diallo i Ismaila Sarr z golami, ten ostatni dorzucił również asystę. Poza nim ostatnie podanie zanotowali Pape Sarr (Tottenham), Idrissa Gueye (Everton), a zagrali jeszcze Kalidou Koulibaly, Edouard Mendy, Ismail Jakobs i Krepin Diatta (obaj Monaco), Nicolas Jackson i Iliman Ndiaye (OM). W Kamerunie z kolei znowu brak Aboubakara, co jest zastanawiające, w Besiktasie go nie ma, w sparingu kadry przed PNA grał, a na turnieju go brak. No nic, zagrali Frank Anguissa, Andre Onana czy Georges-Kevin N'Koudou (świetny w Arabii, wcześniej Besiktas czy Tottenham).
Egipt - Ghana 2:2. Omar Marmoush (Eintracht) i Mostafa Mohamed (Nantes) z golami po stronie Egiptu, a w Ghanie z dubletem Mohammed Kudus (West Ham). Zagrali jeszcze Mohamed Salah, Mohamed Elneny czy Trezeguet, ten z asystą. Po drugiej stronie Inaki Williams, Jordan Ayew czy Antoine Semenyo (Bournemouth).
Algieria - Burkina Faso 2:2. Burkinafasończycy postawili się faworyzowanym Algierczykom. W ich składzie znany nam z Bayeru Edmond Tapsoba czy strzelec jednej z bramek (ponownie z ławki) - napastnik Aston Villi - Bertrand Traore. W Algierii dublet zaliczył Baghdad Bounedjah, a do tego jeszcze Riyad Mahrez czy Sofiane Feghouli.
Kolejna mała niespodzianka - Maroko - DR Kongo 1:1. Demokratycznorepublikanokongijczycy mogli nawet to wygrać, ale Cedric Bakambu nie trafił karnego. Z golem za to Silas (VfB Stuttgart), a z nimi w składzie - Theo Bongonda, Yoane Wissa (Brentford) i Chancel Mbemba (OM).
Dla Maroka gola strzelił Achraf Hakimi, a asystował Ziyech. Zagrali Youssef En Nesyri, Ounahi, Sofyan Amrabat, Amine Adli (Bayer), nasz Abde Ezzalzouli, Amine Harit (OM) czy ponownie w bramce wokalista U2 - Bono.
Ponadto:
Najwięcej bramek padło w meczu pomiędzy Gwineorównikowijczykami a Gwineobissauczykami - czyli niejako w derbach Gwinei:D Ci pierwsi wygrali 4:2.
Wyspy Zielonego Przylądka - Mozambik 3:0 - jedna z bramek legendy Manchesteru United - Bebe.
Zambia - Tanzania 1:1. Dla Zambii gola strzelił Pakson Daka - Leicetser.
Gwinea - Gambia 1:0. Kolejny mecz Moriby.
Mauretania - Angola 2:3.
Tunezja - Mali 1:1.
Dziś zaczyna się 3 kolejka. 4 z 6 trzecich miejsce awansują dalej. Tak naprawdę to:
A) wszyscy mogą awansować jeszcze
B) ciężko nie awansować:)
@JimMorrisonFCB
1
@Ojciec5tkidzieci ja bym to tak trochę z przymrużeniem oka traktował. To jak wyjeżdżasz z kraju, zostawiasz rodzinę itd. Dzwonisz - chciałbym wrócić, tęsknie za wami bla bla bla, ale jednak no sami rozumiecie, tu mam pracę - czytaj pienionżki wpływajom na konto... i to niemałe.
1
@Saviola88 nie nie, skupiam się na totalnie ostatnim meczu, bo jednak sporo ich się przewija na zgrupowaniach itd:)
1
@Saviola88 Bochniewicz po prostu zagrał, niczym się nie wyróżnił:)
A jak piszę na początku cotygodniowych podsumować - "to cykl w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry i tych którzy zagrali z ławki/byli na ławce/czymś się wyróżnili w ostatnim tygodniu", a nie wszystkich Polaków którzy zagrali:)
11
Serdecznie witam,
Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry i tych którzy zagrali z ławki/byli na ławce/czymś się wyróżnili w ostatnim tygodniu):
- Łukasz Skorupski - Bologna bez gry od zeszłotygodniowego wpisu.
- Jakub Kiwior 10 minut i 5:0 Arsenak - Kryształowy Pałac
- Jan Bednarek 90 minut. Southampton wygrywają 3:1 ze Swansea. - Święci niepokonani od września, a Bednarek prawie wszystko gra od dechy do dechy. To cieszy.
- Mateusz Wieteska i porażka 1:3 jego Cagliari z Friosinone.
- Nicola Zalewski 34 minuty. Roma wygrywa 2:1 z Veroną.
- Przemysław Frankowski - Lens bez gry od zeszłotygodniowego wpisu.
- Sebastian Szymański w pucharze na ławce, ale Fenerbahce i tak leje rywala 6:0, a w lidze 79 minut i tylko 1:1 z Samsunsporem.
- Jakub Piotrowski - Ludogorets bez gry od grudnia.
- Damian Szymański poza składem (??) od dwóch meczów. AEK pucharze odpada z Arisem a w lidze wygrywa 5:0 z Atromitosem.
- Adam Buksa miespełna 90 minut i bramka. Alanyaspor remisuje 1:1 z Konyasporem.
- Robert Lewandowski 30 minut w pucharze z Unionistas - 3:1 oraz nieco ponad godzinę w lidzę z Betisem - 4:2.
Ponadto zagrali:
- Marcin Bułka 90 minut i awans w pucharze. Nice pokonała 3:2 Bordo.
- Tomasz Kędziora 90 minut w lidze - PAOK leje 5:1 Veles i 10 minut w pucharze a PAOK tym razem 4:0 leje Panserraikos.
- Tymoteusz Puchacz 80 minut, a jego Kaiserslautern przegrywa 0:2 z St. Pauli.
- Wojciech Szczęsny 2 razy 90 minut i 2 razy 3:0 - z Sassuolo i Leczo.
Nie grał ostatnio w kadrze, ale warto odnotować:
- Szymon Żurkowski hattrick z Monzą w miniony weekend, a w zeszły gol przeciwko Veronie.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @AllBundy @DonMajkeL
0
@michalgajdek ja nie oglądałem ich meczu, a to istotna informacja:) dodaj dodaj:)
0
@Tasde ach, ok. Dziękuję.
0
"Podpis: VAR nie powinien był interweniować." - to znaczy, że gol prawidłowy i VAR nie miał się o co przyczepić? Ja dobrze rozumiem?
0
@MOLESTA artykuł jest na stronie, ale dzięki że streściłeś:)
1
@ziomal88 przy łokciu:)
1
Nie wstydzę się przegrać tytuł z takim "Realem". Chciałbym jednak zobaczyć, że nasi podejmą rękawicę rzuconą przez ̶k̶o̶m̶i̶t̶e̶t̶ ̶s̶ę̶d̶z̶i̶o̶w̶s̶k̶i̶ Real.
0
@BorzyKrzys masz prawo go za to Krzychu cenić:) ja też lubię szczerość. Natomiast nie lubię w piłce pragmatyzmu. Jestem widzem, oczekuje spektaklu, to złudne można by pomyśleć i ok. Natomiast ja tak mam, lubię gole, akcje itd. Atletico Simeone miewało po 2-3 napastników do tego ściągało Lemara po fantastycznym sezonie w Monaco, na innym skrzydle biegał Carrasco a ich gra była straszna dla oka. Osobiście cieszę się z bardziej ofensywnej gry tych zespołów.
@Visca_barca raz na dekadę się zdarzy:)
1
Póki co 18 goli w 5 ostatnich meczach Juventusu.
Panowie Allegri i Simeone po 76 latach na ławkach trenerskich, grając totalny beton dla oczu, w końcu ewoluowali i zobaczyli, że można strzelać więcej goli mając potężne armaty z przodu.
Piłka nożna staje się piękniejsza:)
6
@MOLESTA grają w pucharach
1/16 LE przeciwko Rennes.
4
Goście na emeryturze, goście nigdzie indziej nie chciani albo małolaty bez doświadczenia. Smutny obraz Sevilli:(
1
@bartas97 Ok:) dziękuje:)
0
@bartas97 a według Ciebie, kibica Realu, gdyby sędziowanie dzisiaj było poprawne, to jaki byłby wynik w Waszym meczu?
0
@Rust_Cohle no rozumiem:) miałeś prawo:) chociaż chyba Diogo lepszy dzisiaj co?
0
@Rust_Cohle szkoda, fajnie wyglądało:)
2
@Rust_Cohle to prawda. Kiedyś to były traktory.
0
@Cochise och dziękuje:)
Chociaż „wiedza” to duże słowo.
Wiele obserwuje, natomiast znacznie mniej już oglądam, no ale Rokiego oglądałem:)