escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@P33ck dopiero wypisywałem, że powinnismy spróbować go wyciągnąć z Galaty…
1
@P33ck w Marsylii również:)
1
Ale końcówka w meczu Lorient - Le Havre.
Andre Ayew wrócił z PNA, wszedł z ławki i strzeli dla gości na 2:2 w 85 minucie.
Gospodarze w 92 strzelają na 3:2 a potem znowu Ayew na 3:3 w 95.
@Ojciec5tkidzieci Twój ulubieniec:)
0
@MadafakinGuy pełna zgoda:)
1
@DonCarletto to prawda Mauro też kolejny świetny sezon. Może i Michy Batszułaj wróci do lepszej ligi. Dwa niezle sezony w Turcji, teraz też strzela mimo, że gra mniej, bo jednak Dzeko w gazie.
@P33ck owszem, Piątek, Buksa, Szymański, Kałuziński też gra.
0
@DonCarletto zwłaszcza dla naszych:) ale prawda jest taka, że Turcja mocno weszła w transfery, co spowodowało podniesienie poziomu. Np taki Boye z Galaty ma przejść do Bayernu za 30 baniek. To już spory transfer, o ile dojdzie do skutku.
Zaraz mam nadzieje Szymański za grube miliony pójdzie jeszcze wyżej.
7
Niech wynik w tenisa nie spowoduje, że nie dowiecie się o Krzysiu Piątku:)
Konyaspor do przerwy wygrywał 2:0 z Basaksehirem. Po przerwie Krzysiu Pio Pio Pio Piątek strzelił hattricka i jego zespół odniósł zwycięstwo na wyjezdzie 3:2.
Można powiedzieć, że Krzysio niczym Sinner:)
3
Tak sobie wszedłem na labambe kilka h temu a tam tenis, który nie bardzo mnie grzeje. Do tego już wielu liczyło pieniążek, ile to zarobili na Miedwiedewie… patrzę wynik obecnie, a tu taki fikołek:)
Niektórzy to się nie nauczą, że mecz trwa 90 min… znaczy 5 setów:)
Ps. Tak wiem, jeszcze Med może wygrać:)
1
@Adran360 i kolejnego gola strzela Człowiek Spojrzenie, brawo:)
1
Ostatnie 7 wpisów to 5 razy info od kopiarki, że Xavi zostaje.
Ale czy na pewno? Nie jestem pewien. Poproszę, żeby ktoś wrzucił jeszcze raz.
1
Ajajajaj z golem dla Nigerii. Jazda panowie:)
1
@P33ck widziałem, że siedzisz:)
Obiecuje! Poprawie się:)
1
@P33ck hahaha:D
Jak w derbach Gwinei błyśnie to obiecuje napomknąć o nim:)
1
@P33ck czym?! Co się stało?:)
0
@tristan87 tak jak @Vampir707 napisal. Krychowiak tam był, a potem poszedł do Michniewicza w Abha.
1
@tristan87 nie, on był w Al Abha.
@mekston oooo:) ciekawie:)
1
@P33ck widziałem:) kibicuje mu po tym co pokazał w Royale Union:)
0
@Krzysztof1987 kiełbasa z karczmy pikok - lidl:)
1
@AssisMoreira ta nazwa jest juz zarezerwowana:)
3
@kubix05 nie zgadzam się:) Hanna Barbera to nie wieczorynka:) ale już cartoon network tak!:) piękne to były kreskówki:)
2
@pioz123 tak było;) dziękuje:)
2
@Szklaner Dziękuje:) to było na obiad, tyle że wrzuciłem dopiero:)
Teraz bede się stresował do 23:)
6
@dv7wisnia prawdę mówiąc nie wiem jak to skomentować.
@Arden to jedz:) smacznego:)
@Lionel_Messi10 dzięki:) No też brzmi smacznie:)
21
Zapiekanka „ziemniaczana”, natomiast jest wszystko:)
Cebula, kiełbasa, warzywa i na koniec ser:)
https://zapodaj.net/plik-CtBHX2sxDY
https://zapodaj.net/plik-lvOLsHZOTk
https://zapodaj.net/plik-4Kf0fdOlId
@Kluivert_P @pioz123 @MesQueUnClub_87 @IronSanHybrid @AssisMoreira @Krzysztof1987 @Lionel_Messi10 @JimMorrisonFCB
0
@Emhyr Mi tak się kojarzy. Ja absolutnie nie umniejszam mu jesli chodzi o umiejętności ale wielokrotnie słyszałem/czytałem - a gdyby inny bolid, gdyby inny silnik, gdyby to, gdyby tamto.
0
@PatrykBarca to prawda.
0
@Emhyr ooo, to jakbym słyszał o Kubicy w F1:)
3
@Kluivert_P pięknie... idę na obiad:) Ja dzisiaj zapiekanka, niedługo wrzucę:)
0
@PatrykBarca Właśnie o to mi chodzi, że nawet jak taki 20 letni Veiga czy Soule się nie rozwinie, zatrzyma, to wracając do Europy mając 23-24 lata, jeszcze będzie miał czas na poprawę swojej gry.
1
@PatrykBarca w wieku 20 lat to ma czas na "przeciętniactwo" za grube miliony w Arabii i na bycie kozakiem w Europie:)
Osobiście wcale nie skreśliłem Veigi, mega talent, a że wybrał taką a nie inną drogę...? No cóż, ma jeszcze mnóstwo czasu, żeby wrócić i pokazać jakość w Europie.
Co do Postecoglou to podoba mi się to, że on chce wygrywać, bramek. Nie kalkuluje:)