1

@P33ck dopiero wypisywałem, że powinnismy spróbować go wyciągnąć z Galaty…

1

@P33ck w Marsylii również:)

1

Ale końcówka w meczu Lorient - Le Havre.
Andre Ayew wrócił z PNA, wszedł z ławki i strzeli dla gości na 2:2 w 85 minucie.
Gospodarze w 92 strzelają na 3:2 a potem znowu Ayew na 3:3 w 95.
@Ojciec5tkidzieci Twój ulubieniec:)

0

@MadafakinGuy pełna zgoda:)

1

@DonCarletto to prawda Mauro też kolejny świetny sezon. Może i Michy Batszułaj wróci do lepszej ligi. Dwa niezle sezony w Turcji, teraz też strzela mimo, że gra mniej, bo jednak Dzeko w gazie.
@P33ck owszem, Piątek, Buksa, Szymański, Kałuziński też gra.

0

@DonCarletto zwłaszcza dla naszych:) ale prawda jest taka, że Turcja mocno weszła w transfery, co spowodowało podniesienie poziomu. Np taki Boye z Galaty ma przejść do Bayernu za 30 baniek. To już spory transfer, o ile dojdzie do skutku.
Zaraz mam nadzieje Szymański za grube miliony pójdzie jeszcze wyżej.

7

Niech wynik w tenisa nie spowoduje, że nie dowiecie się o Krzysiu Piątku:)
Konyaspor do przerwy wygrywał 2:0 z Basaksehirem. Po przerwie Krzysiu Pio Pio Pio Piątek strzelił hattricka i jego zespół odniósł zwycięstwo na wyjezdzie 3:2.

Można powiedzieć, że Krzysio niczym Sinner:)

3

Tak sobie wszedłem na labambe kilka h temu a tam tenis, który nie bardzo mnie grzeje. Do tego już wielu liczyło pieniążek, ile to zarobili na Miedwiedewie… patrzę wynik obecnie, a tu taki fikołek:)
Niektórzy to się nie nauczą, że mecz trwa 90 min… znaczy 5 setów:)

Ps. Tak wiem, jeszcze Med może wygrać:)

1

@Adran360 i kolejnego gola strzela Człowiek Spojrzenie, brawo:)

1

Ostatnie 7 wpisów to 5 razy info od kopiarki, że Xavi zostaje.
Ale czy na pewno? Nie jestem pewien. Poproszę, żeby ktoś wrzucił jeszcze raz.

1

Ajajajaj z golem dla Nigerii. Jazda panowie:)

1

@P33ck widziałem, że siedzisz:)
Obiecuje! Poprawie się:)

1

@P33ck hahaha:D
Jak w derbach Gwinei błyśnie to obiecuje napomknąć o nim:)

1

@P33ck czym?! Co się stało?:)

0

@tristan87 tak jak @Vampir707 napisal. Krychowiak tam był, a potem poszedł do Michniewicza w Abha.

1

@tristan87 nie, on był w Al Abha.
@mekston oooo:) ciekawie:)

1

@P33ck widziałem:) kibicuje mu po tym co pokazał w Royale Union:)

0

@Krzysztof1987 kiełbasa z karczmy pikok - lidl:)

1

@AssisMoreira ta nazwa jest juz zarezerwowana:)

3

@kubix05 nie zgadzam się:) Hanna Barbera to nie wieczorynka:) ale już cartoon network tak!:) piękne to były kreskówki:)

2

@pioz123 tak było;) dziękuje:)

2

@Szklaner Dziękuje:) to było na obiad, tyle że wrzuciłem dopiero:)
Teraz bede się stresował do 23:)

6

@dv7wisnia prawdę mówiąc nie wiem jak to skomentować.
@Arden to jedz:) smacznego:)
@Lionel_Messi10 dzięki:) No też brzmi smacznie:)

0

@Emhyr Mi tak się kojarzy. Ja absolutnie nie umniejszam mu jesli chodzi o umiejętności ale wielokrotnie słyszałem/czytałem - a gdyby inny bolid, gdyby inny silnik, gdyby to, gdyby tamto.

0

@PatrykBarca to prawda.

0

@Emhyr ooo, to jakbym słyszał o Kubicy w F1:)

3

@Kluivert_P pięknie... idę na obiad:) Ja dzisiaj zapiekanka, niedługo wrzucę:)

0

@PatrykBarca Właśnie o to mi chodzi, że nawet jak taki 20 letni Veiga czy Soule się nie rozwinie, zatrzyma, to wracając do Europy mając 23-24 lata, jeszcze będzie miał czas na poprawę swojej gry.

1

@PatrykBarca w wieku 20 lat to ma czas na "przeciętniactwo" za grube miliony w Arabii i na bycie kozakiem w Europie:)
Osobiście wcale nie skreśliłem Veigi, mega talent, a że wybrał taką a nie inną drogę...? No cóż, ma jeszcze mnóstwo czasu, żeby wrócić i pokazać jakość w Europie.
Co do Postecoglou to podoba mi się to, że on chce wygrywać, bramek. Nie kalkuluje:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?