escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
PNA 3 kolejka.
Stało się! Żenujący dzień meczowy wczoraj - 4 mecze - jeden gol. Sensacja, jak można nazwać odpadnięcie z turnieju Algierii, ale i Ghany.
Ale po kolei:
Gwinea-Bissau - Nigeria 0:1. Wygrana Nigerii po samobójczej bramce Gwineobissauczyka. Trochę wstyd, że Victor Osimhen, Samuel Chukwueze, Moses Simon, Ademola Lookman czy Alex Iwobi muszę być wyręczani przez rywala.
Wstyd, hańba, rozczarowanie - Gwinea Równikowa - Wybrzeże Kości Słoniowej 4:0!!!
Kolejna banda śmiesznych gwiazdeczek: Nicolas Pepe (niedawno Arsenal), Christian Kouame (Fiorentina), Seko Fofana, Franck Kessie, Willy Boly (Nottingham), Evan Ndicka (Roma), Jeremie Boga (Nice) - to tylko kilka nazwisk miernot z WKSu. Tak, jestem zły bo to mój faworyt, a grają jak jakieś parówy (pisząc parówy byłem bliski napisania "grają jak Barca")
Wyspy Zielonego Przylądka - Egipt 2:2. Trzecie 2:2 Egiptu w grupie. Trezeguet (Trabzonspor) uratował remis Egiptowi. Zawodnik wszedł na drugą połowę i strzelił gola oraz zaliczył asystę. Jeśli Egipt dojdzie do finału to Salah wróci do reprezentacji - miał powiedzieć Jurgen Klopp.
Ponadto:
Tanzania - DR Kongo 0:0
Zambia - Maroko 0:1 - gol Ziyecha.
Namibia - Mali 0:0
Republika Południowej Afryki - Tunezja 0:0
Angola - Burkina Faso 2:0
Mauretania - Algieria 1:0 (smutne)
Gambia - Kamerun 2:3
Gwinea - Senegal 0:2
Mozambik - Ghana 2:2
Liderem strzelców po fazie grupowej, z pięcioma trafieniami, został Gwineorównikowijczyk - 34 letni Emilio Nsue. Jest on zawodnikiem hiszpańskiego pociągu CF Intercity.
1/8 - jest parę hitów:
Nigeria - Kamerun
Senegal - WKS
Egipt - DR Kongo
Angola - Namibia
Wyspy Zielonego Przylądka - Mauretania
Maroko - RPA
derby Gwinei - Gwinea Równikowa - Gwinea
@JimMorrisonFCB
0
@barteq prawda?:)
4
40 letni Oscar Cardozo - były zawodnik Benfici czy Trabzonsporu - w nocy strzelił gola i zaliczył asystę. Jego Libertad wygrało 2:1 z Sportivo Luqueño. Co ciekawe w drużynie gości zagrał... napastnik, którego 72 lata temu wygryzł Lewy ze składu w BVB - Lucas Barrios.
Pozdrawiam:)
0
Xavi nie powiedział w przerwie „wyciągniemy wnioski” No i nie wyciągnęli. Nie ma co ich winić.
2
Może i dostaliśmy kubeł zimnej wody w 1 minucie, ale przynajmniej wciąż gramy źle.
1
@Lionel_Messi10 pomidorowa i rosół, reszta może nie istnieć;)
1
@AssisMoreira ta:) przewinął mi się w składach teraz na PNA:) czyli Twoje dania nie azjatyckie tylko takie afrykańskoazjatyckie;)
1
@lukasbarca86 a i Buksa z Kaluzinskim w składzie:) Buksa już z golem:) wszyscy Polacy o jednej godzinie:)
Takie 1:2 z golami Piątka i Szymańskiego, plus asysta tego drugiego, biorę w ciemno:)
3
@Kidd o, witam:) dziękuje:)
@Lionel_Messi10 dziękuje i również smacznego. Pomidorowa top top topów:)
@pioz123 nie chce zabrzmieć nieskromnie, ale nieźle wyszło:)
@Kluivert_P dziękuje:)
@AssisMoreira uuu, faktycznie Azja wjechała:) smacznego!:)
3
Buksa na 1:1. Brawo Adam:)
3
@pioz123 kapkę podobna, fakt:)
27
Takę otę tartę Wam pokażę:)
Tarta szpinakowo - łososiowa z pieczarkami, cebulą i sosem rzecz jasna. Na wierzchu nie inaczej - ser:)
https://zapodaj.net/plik-rTwzQeKo9k
https://zapodaj.net/plik-Rg7hcIRyMI
Smacznego:)
@pioz123 @Kluivert_P @Lionel_Messi10 @AssisMoreira @IronSanHybrid @MesQueUnClub_87 @Krzysztof1987
1
@blakkudium mam nadzieję, że wyskubią te 2-3 miliony i jeszcze w tym okienku odejdzie.
1
@blakkudium i dawać Piotrule do Interu i po mistrza!:)
1
@Stinger_ to dziękuję Wam:)
1
@Stinger_ czyli Ty i kto?
Chce wiedzieć komu dziękować:)
2
A to ci ciekawostka:)
Kevin Vogt, zimowy nabytek Unionu Berlin ma sporą szansę na dokonanie abstrakcyjnego osiągnięcia. Choć w jednym sezonie Bundesligi można rozegrać 34 kolejki, akurat u tego obrońcy jest okazja na 35 występów. - Vogt przed przenosinami meldował się w barwach „Wieśniaków” we wszystkich 17 meczach niemieckiej elity. Tak się akurat złożyło, że przesunięty z rundy jesiennej pojedynek Unionu z Bayernem Monachium został przełożony na 24 stycznia ze względu na kiepskie warunki atmosferyczne.
0
@FcPortoFan1999 to prawda, ale spojrzałem na finał i Japonia jakby nie do końca podeszła na poważnie do tego meczu. Katar póki co komplet w grupie, jednak grupa dosyć słaba i jakoś nie wierzę, że powtórzą ten wynik.
0
@FcPortoFan1999 Japonia, Iran albo Korea, któraś z tych reprezentacji:)
0
@FcPortoFan1999 nie ma szans:) Biorą to:)
2
@MarioVeB! w mieszkaniu też się liczy? jeśli tak - to tak:)
5
Pamiętacie takiego zawodnika jak Jordi Amat? Kilka lat w Espanyolu, później Swansea. Kilka meczów w młodzieżowych reprezentacjach Hiszpanii... i co z nim?
Mianowicie, za chwilę - 13:30 - jako kapitan, wyprowadzi swoją reprezentacje - Indonezję na mecz o bezpośredni awans z grupy w starciu z Japonią w Pucharze Azji.
#niktniepytał
1
@Arden biorąc pod uwagę fakt, że Gwinea Równikowa nie przegrywa meczu w grupie z Nigerią czy WKS, że Wyspy Zielonego Przylądka nie przegrywają w grupie z Egiptem czy Ghaną to stawiałbym na te drużyny.
Duża niespodzianka, że Algieria poza turniejem, że WKS, Ghana czy nawet Zambia drżą o awans. Do zwycięstwa „mianuję” WKS, Senegal czy Nigerię.
Algieria już nie taka mocna jeśli chodzi o nazwiska, ale dla mnie duża niespodzianka, myślałem że oni Kamerun czy Egipt zajdą wyżej.
Niemniej po cichu liczę że DR Kongo zajdzie wysoko:)
1
@Culer9002 ale zaraz bedzie 5 a może i dalej:)
5:0 z Wrexham - sparing w lipcu, gdybys chciał pytać:)
0
Palmer na jakim spokoju. Chelsea dzisiaj pokazuje miejsce w szeregu drugoligowcowi:)
0
@tristan87 masz racje, a jeszcze kilka przed nami:)
0
@mekston No Argentyna słabo w pierwszym meczu, ledwie remis. Patrząc na składy to Brazylia mocniejsza. Mówi się już głośno kto kogo weźmie na olimpiadę?
0
Najpiękniejsza edycja PNA w tym roku!:)
0
Do oglądających Chelsea - Midlsboro
Dajecie karnego za wejście „nie w pilke” bramkarza?
2
Endrick z golem dla olimpijskiej Brazylii U23. Asystę zaliczył wnuczek prezydenta Kennedyego - John.
Eliminacje do IO.