escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Mixtape wygramy LM, więc miejsce nie ma znaczenia.
1
@Kidd 5 ostatnich meczów to 1:1 i 4 razy 0:0. Nie wierzę dzisiaj w 0:0:)
2
@siwykrb tak:) ten sezon jeszcze bardziej obniżył moje oczekiwania:)
0
@Gaz jakby zrobił tak Pedri czy Gavi to by mi się „lampka zapaliła”, ale to jeszcze dzieciaki. Fanem Gaviego póki co nie jestem, także nietrafiony argument.
A Ney taki jest od lat..
2
@Trojanek23 to ja jadę tradycyjnie ze swoim wyświechtanym sloganem - dla mnie Ronnie zrewolucjonizował futbol. Nie było i nie będzie gościa który dawał mi więcej radości. Najlepszy.
No i to samo mam z MJ w koszykówce:)
9
@Gaz jak klaunem był, tak jest nadal. Szkoda. Kawał zawodnika
5
To raczej już koniec dla Maroko! 4 drużyna zeszłego Mundialu kończy swój udział w PNA.
Republikopołudniowoafrykanowie strzelają na 2:0 w 5 minucie doliczonego czasu. Sędzia przedłużył 10, ale długo myślałem nad mieszkańcami RPA i zostało już około 2 minut:)
3
Pires, Karambeu, Thuram… ale paka na trybunach Forest w meczu z Arsenalem:)
Kiedyś to było:)
12
Panie trenerze u mnie się udało. Moje oczekiwania zostały obniżone do minimum.
Minimum zaangażowania zawodników, minimum przyjemności z oglądania.
Minimalne zwycięstwa - 1:0.
3
@Cvzx właśnie tak jak mówisz:)
@P33ck swoich faworytów wypisałem w zapowiedzi turnieju - zdziwię się jeśli tego nie weźmie Japonia, a walkę o 2-3 miejsce wg mnie "powinny stoczyć" Iran z Koreą właśnie. Chciałbym, żeby Australia namieszała, ale nie sądzę.
Niemniej tak Japonia jak i Korea według mnie mają wyniki poniżej oczekiwań. W sensie awanse są, ale jakoś bez szału. No nic - dzisiaj Korea:)
@Safrani nie ta Korea, tak poprawiłem.
@mekston złą Koreę początkowo wpisałem przez pomyłkę:)
4
Wczoraj Al Hilal ograło Inter Miami, a o 17:00 Arabia zmierzy się z Koreą Południową w 1/8 Pucharu Azji. Czemu o Al Hilal i Pucharze Azji...?
W reprezentacji Arabii Saudyjskiej na ten mecz w podstawie 8 zawodników Al Hilal właśnie:) Po drugiej stronie Son, Kang-In Lee (PSG), Min-Jae Kim (Bayern) czy Woo-Yeong Jeong (Stuttgart).
I, jak wspomniał @P33ck to będzie równiez pojedynek Jurga Klinsmanna (Korea) i Roberto Manciniego (Arabia).
0
@ShawnC nie zgodzę się, ale masz prawo do własnej opinii.
6
@ShawnC i taką profesjonalną ocenę to ja doceniam.
Zakładam, że co tydzień siadałeś wygodnie w fotelu, zapinałeś pasy i podziwiałeś bajeczną grę zespołu Djurgarden.
12
@NeroTFP1 jest szansa, że jakby się wybił to doszedłbym to wrzutek Balde w kosmos:)
1
Przypominam, że dzisiaj zmiany do FPL:)
I od razu pytanko.. jak sytuacja z Haalandem? dostępny już?
1
@Kratos1990 to prawda, powinny być wyciągane konsekwencje. Ja bym poszedł dalej i powtarzał mecze jeśli decyzję sędziowskie/Varu popełnią karygodne i wypaczające wynik decyzje. I nie interesuje mnie, że ciężko upchnąć dodatkowe mecze w kalendarz. To niech będzie mniej meczów.
1
@Kratos1990 gorsza od hiszpańskich sędziów na pewno nie jest, więc nie zgadzam się:)
3
Polska sędzina - Paulina Baranowska będzie asystentką sędziego w meczu Leo - CR. No fajna przygoda dla Polki:)
0
@takisobiektos wbiegał juz:)
1
@P33ck Korea poniżej oczekiwań, może chciała wyjść z grupy „suchą stopą”, ale teraz będą musieli się postarać.
0
@Muszynianka robię co moge;)
3
@mekston koniecznie trzeba dodać:) nie wszyscy wiedzą, że grały 3 Gwinee:)
2
@mekston dodaj ze pożegnała się Gwinea Równikowa:) bo w tej edycji PNA było derbów Gwinei tyle co derbów Londynu w Anglii:)
0
@Compadre to dalecy kuzyni:)
4
Gospodarze - WKS grają dalej, a mistrzowie kończą udział w turnieju.
Jeden z faworytów odpada, patrząc na grę w grupach to cud, że tak słabi Wybrzeżokiościosłoniowianie eliminują chyba najmocniejszą ekipę w tym turnieju.
5
Jazda Wybrzeżokościosłowianie!!!
1
@pioz123 zdecydowanie drugiej!:)
2
@JimMorrisonFCB dziękuje:) tak samo smakuje, nieskromnie mówiąc:)
2
Beckhamie nie idź tą drogą..
Klub kokosa:)
1
@P33ck No i zdanie eksperta czytam z przyjemnością:)