7

Plotki, ploteczki, ale i oficjalne wieści:)
- Manchester City rozważa, kto ewentualnie mógłby zastąpić w przyszłości Pepa Guardiolę. Ange Postecoglou mógłby zapoczątkować nową erę w klubie - taką teorię wysnuł Matt Law z „The Telegraph”.
- Napoli poinformowało o transferze Leandera Dendonckera z Aston Villi.
- Jeżeli po zakończeniu sezonu władze Barcelony zdecydują się zakończyć współpracę z Xavim, bardzo poważnym kandydatem na jego następcę będzie Thiago Motta - podaje Manu Carreño z Cadena SER.
- Kacper Tobiasz na kanale Meczyki.pl został poproszony o wskazanie zawodnika Legii Warszawa, który ma zadatki na świetnego piłkarza. Bez wahania postawił na Jakuba Żewłakowa. - ciekawe ciekawe.. tatuś - Michał ponad 100 spotkań w kadrze.
- transfer wewnątrz saudyjski - OFICJALNIE: Álvaro Medrán, były zawodnik Realu Madryt, dołączył do Al-Ettifaq. Dziwne... Al-Ettifaq po fatalnych wynikach za kadencji Stevena Gerrarda zajmuje 8 miejsce, a Medran grał w rewelacji rozgrywek - Al-Taawon - obecnie 4 w lidze.
- OFICJALNIE: Cristian Totti dokonał rzeczy, na której nie odważył się jego legendarny ojciec - opuścił Włochy. Syn Francesco będzie kontynuował karierę w Rayo Vallecano.
- OFICJALNIE: Matías Viña dołączył do Flamengo. AS Roma zarobiła na jego sprzedaży 8,1 miliona euro sumy podstawowej. - szybko podkulił ogon i wrócił do kraju.
- Eddie Howe jako kolejny podkreślił na konferencji prasowej przed meczem w Pucharze Angli, że nie ma tematu transferu wychodzącego Kierana Trippiera z Newcastle United. Ostatnio o prawego obrońcę mocno starał się Bayern Monachium. - dlatego też Bayern podobno rozważa kupno Sachy Boey'a z Galaty - Turcy chcą 30 baniek.
- Al-Ittihad zaoferowało Juventusowi 30 milionów dolarów za Matíasa Soulé. Argentyńczyk przebywa obecnie na wypożyczeniu we Frosinone, strzelił dziewięć goli w Serie A. [César Luis Merlo]. To dopiero byłby fikołek, niczym transfer Veigi.
- Nottingham Forest to jedna z drużyn zainteresowana pozyskaniem Giovanniego Reyny z Borussii Dortmund. [Christian Falk]

0

@PatrykBarca Myślę, że ani ja ani Ty się nie przekonamy, jednak takich skrzydłowych i pomocników, a zwłaszcza takiej "więzi" jaką miał Lewy z Mullerem to Lukaku nie miał i pewnie mieć z nikim już nie będzie. Ilość bramek Lewego w Bayernie mnie nie zaskakuje. Lukaku licznik się co sezon kręci +- 20 goli i patrząc na naszych napastników to za rozsądne pieniądze i z niskim kontraktem bym go próbował:)

0

@blakkudium czyli to generalnie transfer do Lyonu przez krótki przystanek w Botafogo.

1

@blakkudium a widzisz… może o to chodzi. Już nawet nie chodzi o kierunek bo ok, może się nie zaaklimatyzował itd, ale cena jest naprawdę szokująca jak na brazylijski klub.
Mówisz Lyon… Lyon się po cichu, ale bardzo ciekawe wzmacnia. Jestem zaskoczony transferem Orbana, liczyłem na więcej ale tu naprawdę jego talent może mega wystrzelić, ponadto Fofana z Gent. Chłopaki 18 i 21 lat. A jeszcze doświadczony Clinton Mata z Brugge. Czuje, że Lyon szybko bedzie się piął w tabeli.

2

@blakkudium dziwna akcja…

0

@Firestone raczej prawnuczkami:)

1

@PatrychoO Korea to się powinna wstydzić tych wyników w Pucharze Azji. No ale z grupy wyszli, zobaczymy co dalej. Japonia w zasadzie też poniżej oczekiwań.

0

@PatrykBarca lepszy w strzelaniu goli, z tego rozlicza się napastnika... Tak myślę..

1

@betleyoneDEjong naliczyłem 10 występów wg transfermarkt, w których zagrał powyżej 90 minut (bez doliczonych minut) - czyli z dogrywkami. Możliwe, że grał dogrywki wchodząc np z ławki w drugiej połowie.
Może znajdzie się ktoś bardziej kompetentny ode mnie czy redaktora Laskowskiego:)

0

@Kidd Tak, tylko Messi przed MLSem grać w piłkę, a Cziczarito nawet nie gra bo ciągle urazy...

0

@Rhaan ja bym nie skupiał się na jednej osobie. Wczoraj Jacek Laskowski podczas meczu powiedział, że Pedri zaczyna swoją 16 (!!!!!) dogrywkę w karierze. 21latek - 16 dogrywek.
Mnie boli fakt (był kiedyś artykuł na stronie), że "Pedri mówi, że chce grać, że jemu nie przeszkadzają dogrywki" i takie tam pieprzenie. Ja jak byłem w jego wieku też biegałem po boisku dużo i szybko. Ale ja to robiłem hobbystycznie, a jego powinni usadzić na dupie, sztab medyczny powinien wiedzieć, że takie przeciążenia dla dzieciaka w końcu się "odezwą", a nie słuchać się nastolatka, a bo on chce grać to niech gra.

0

@mekston a niech idzie, tu tylko jest gdybanie na jego temat:)

0

@PatrykBarca Dla mnie obecnie lepszy jest Lukaku 31 letni niż 36 letni Lewy. Uwielbiam Roberta i bronię go często, no ale Lewy się kończy, czego nie mogę jeszcze powiedzieć o Lukaku.

1

@PatrykBarca W porządku Patryk, 43 bańki to za dużo, jednak ja bym go chętnie widział. Nie zgodzę się, że jest straszny.

0

@DonCarletto jak ma całować herb jak wszędzie i strzelać gola za golem - również jak wszędzie (pomijając Chelsea), to ja w to wchodzę.
@PatrykBarca "wypalony kalafior" ma 15 goli w "defensywnym" zespole (byłego już) Mourinho i 14 goli w kadrze. Chciałbym, żeby nasze kalafiory były tak wypalone.

1

@Kidd widziałem, jednak ciekawe co to będzie za "powrót", gdy on od czerwca bez gry.

1

@Rust_Cohle możliwe

6

@Rust_Cohle to akurat niemożliwe bo Maciek zamknął się w łazience.

1

@DonCarletto tak:) czytasz mnie jak otwartą książkę:)

1

@DonCarletto pocieszam się jak mogę po naszych smutnych meczach:)

0

@DonCarletto czyli nie żartujemy?:)

1

@DonCarletto pewnie, zepsuj wszystko:)

1

Ale za to kobiecy zespół Realu Madryt przegrał wczoraj czwarty grupowy mecz w LM, do tego mają jeden remis i na pewno już nie awansują dalej. Jest to dla Was pocieszenie?:)

2

Jesus Ferreira, który strzelił bramkę w niedawnym sparingu przeciwko Leo i Interowi Miami, chciał zmienić otoczenie i przejść do... Spartaka Moskwa. Jednak władze MLS zablokowały transfer reprezentanta Ameryki. Elegancko, jazda z ...:)

0

@Dfd222 Pisząc to miałem na myśli, że Barcelona to za duży klub, żeby dawać czas młodym. Są ogromne oczekiwania itd. Jednak prawda jest taka, że tytułów mamy coraz mniej, coraz mniej liczymy się w Europie i może faktycznie odsunąć tytułu na dalszy plan a skupić się na wyszkoleniu sobie nowych gwiazd, kosztem właśnie tytułów. Barcelona popada w przaśność z każdym kolejnym sezonem i z każdym kolejnym trenerem.

0

@marcin62 Jeżeli autobus z powodów "zewnętrznych" jedzie dłużej niż zwykle to nie wiem jaka jest procedura. Jeśli natomiast udowodnisz, że powinien autobus przejechać trasę w 55 minut a jechał godzinę 10 minut, to myślę, że mogą Ci naskoczyć. Ale nie wiem:)

0

@AmigoBlancos "Nie panuje nad zespołem", ważne że Wy nad sędziami panujecie...:) Sorry musiałem.
Co do Xaviego to niestety pełna zgoda, nie był i nie jestem jego fanem jako trenera. Może kiedyś będę.

0

@marcin62 jak chamsko działają? w Warszawie masz 20 i 75 minutowe bilety. Co tu jest niezrozumiałe?
@tristan87 są i to świetne rozwiązanie:)

2

@mekston Dobrze, że potężny Gwineorównikowijczyk nie miał wtedy takiego formy jak na PNA obecnie:)

0

@Roobo Fort świetne wejście, ale z czasem coraz słabiej. Jasne, że to są młode chłopaki i liczymy na nich, jednak to nie jest dobry klub na "dajemy czas młodym". Wszedł Inaki, który 2 dni wcześniej kopał piłkę w Afryce i zrobił taki wiatrak na prawej stronie boiska, jakiego od dawna nikt nie zrobił w naszej drużynie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?