La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1047 Culés

1



Luiz Henrique przechodzi z Betisu do Botafogo za ok. 20 mln €.

2

@blakkudium dziwna akcja…

2

@escarabajo Bardzo dziwna. Zwłaszcza, że parę dni temu, była informacja, bodajże od Matteo Moretto, że Lipsk jest nim zainteresowany.

3

@blakkudium Najdziwniejszy transfer jaki będzie w tym okienku bez wątpienia.Chłop ma 23 lata a robił kilka kroków w tył kariery..

0

@FcPortoFan1999 Jego powrót do Brazylii był już blisko na początku okienka, ale wtedy, Flamengo/Palmeiras (nie pamiętam dokładnie, ale 1 z tych wielkich ekip) go chciało.

1

@blakkudium Ja rozumiem jakby wracał w wieku 33 lat...ale teraz?

konto usunięte

2

@blakkudium Imo jakiś wałek

1

@escarabajo @FcPortoFan1999 @Emhyr Dopisek w poście "Przejście do Olympique Lyon jest uważane za potencjalną część procesu na przyszłość." może sprawić, że ten ruch nie jest taki bezsensowny. Właściciel Botafogo, czyli niejaki John Textor to również właściciel RWD Molenbeek, Olympique Lyon, Olympique Lyon kobiet, czy współwłaściciel Crystal Palace.

1

@blakkudium To jeszcze ma sens,bo OL jest w takiej sytuacji że europuchary im nie grożą ale spadek raczej też nie.

0

@FcPortoFan1999 OL wydało niemałą sumkę tej zimy (blisko 40 mln €), więc możliwe, że transfer do Botafogo, to jakieś obejście FFP.

0

@blakkudium Chyba że się jest PSG albo City,wtedy Finansowe Fair-Play nie obowiązuje.

0

@FcPortoFan1999 To już inna sprawa, ale samo OL, też ma suche lata, więc wydanie blisko 40 mln €, to akurat dość spory wyczyn.

1

@blakkudium a widzisz… może o to chodzi. Już nawet nie chodzi o kierunek bo ok, może się nie zaaklimatyzował itd, ale cena jest naprawdę szokująca jak na brazylijski klub.
Mówisz Lyon… Lyon się po cichu, ale bardzo ciekawe wzmacnia. Jestem zaskoczony transferem Orbana, liczyłem na więcej ale tu naprawdę jego talent może mega wystrzelić, ponadto Fofana z Gent. Chłopaki 18 i 21 lat. A jeszcze doświadczony Clinton Mata z Brugge. Czuje, że Lyon szybko bedzie się piął w tabeli.

1

@blakkudium OL obecne jest cieniem samego siebie już nie mówię z początku XXI wieku ale choćby nawet dekady lat 2010-2019.

2

@escarabajo @FcPortoFan1999 Fab Romano wcześniej pisał, że to Lyon był blisko porozumienia z Betisem, gdzie Henrique miałby trafić do Botafogo na 6-miesięczne wypożyczenie. Możliwe, że Lyonowi się to nie spięło organizacyjnie, stąd "transfer" do Botafogo.


0

@blakkudium Dla niego to najlepiej jakby tylko pół roku pobył w tym Botafago.

0

@blakkudium czyli to generalnie transfer do Lyonu przez krótki przystanek w Botafogo.

1

@FcPortoFan1999 Jeśli docelowo miałby trafić do OL, to też były spoko kierunek. OL zrobiło bardzo ciekawe transfery, dodatkowo Henrique jest typem silnego skrzydłowego, więc we Francji powinien się odnaleźć.

1

@escarabajo Na papierze, to by tak miało wyglądać. Nie wiem, jak we Francji wygląda limit graczy spoza UE, ale to mógł być powód jego epizodu w Botafogo.

0

@blakkudium Ta liga jest niezbyt medialna,a jeszcze bardziej spadnie jej zainteresowanie jak Mbappe stwierdzi że w sumie zechce odejść.

0

@FcPortoFan1999 Po cichu liczę, że Lyon wróci do czołówki, albo chociaż zagra w LE. Mam duży sentyment do nich.

1

@blakkudium Ja również.Liczę że kiedyś odzyskają mistrzostwo,żałuję że w 2015 roku im się nie udało..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?