2

Przy dobrym splocie wydarzeń możemy wygrać Puchar Europy w tym sezonie i wcale nie żartuję.

2

Moim zdaniem zaraz po Borussii i Atleti, PSG jest rywalem najbliżej naszego zasięgu. Myślę, że na ten moment szanse obu zespołów to 60/40 dla Paryża, aczkolwiek zobaczymy w jakiej formie będą zespoły bezpośrednio przed meczem. Jeśli uda nam się przejść do półfinału to mamy otwartą ścieżkę do finału. To było dobre losowanie dla nas moim zdaniem.

65

Mam nadzieję, że ten kolega miał dziś świetny wieczór. Czy wygrywasz czy nie, my i tak Barco kochamy Cię.


1

Na kogo byście chcieli trafić w 1/8? Uważam, że jak zagramy z podobnym zaangażowaniem i skutecznością w ofensywie jak dziś jesteśmy w stanie postraszyć każdego.

0

@Arden, na tym etapie miejmy nadzieję, że wróci chociaż Frankie i przy łucie szczęścia będziemy mogli pokusić się o niespodziankę nawet z najlepszymi. Pełna zgoda z cesarzem Nilfgardu.

1

@NeroTFP1, często też mnie Jordi irytował, ale grajkiem był genialnym.

0

Wyobraźcie sobie, że gracie w jednej drużynie z Ciganiksem. Zaufali byście mu?

2

Dobra przystawka ogarnięta to teraz czas na danie główne w postaci przełączenia się na Ekstraklasę.

0

@Cobra303, co również było widać po bramce kiedy Pep wskazywał palcem na "winowajcę" ów sytuacji ;)

0

@michal26, weź pod uwagę, że Lamine prawdopodobnie się jeszcze rozwinie i jest to nie do wyobrażenia jak genialnym piłkarzem może się stać. Wiadomix, że nie ma żadnej gwarancji, ale również jestem zdania, że takich piłkarzy się po prostu nie sprzedaje, a klub jakoś będzie sobie radził. Może uda się jakiś kontrakt podpisać z katarczykami bądź arabusami i jakoś to będzie.

6

Dajcie spokój z tym karnym. Kontakt nie był wystarczający według mnie również.

4

@Rust_Cohle, moim zdaniem jeśli chodzi o wszechstronność i umiejętności piłkarskie to do Mambeppe nie ma w ogólnie podejścia, inny lvl.

1

LFC w gazie. Jak utrzymają taką grę jeszcze przez jakiś czas to w końcu coś wpadnie.

0

Luisie Diazie co Ty wyprawiasz dziś...

1

Na takim poziomie drobne błędy zostają wykorzystane niemiłosiernie.

0

Ale trzeba przyznać, że przygotowanie i wykonanie stałego fragmentu gry przy golu Stones'a to jest sztos.

0

@michal26, tylko nie sprzedawaj już więcej Lamine Mordo ;)

0

@Faro, więc tam było poniżej przeciętnej ;)

0

Tempo w tym meczu jest typowe dla PL. Nie ma tutaj nic ponad przeciętność póki co.

3

Coś niesamowitego jak Jurgena pokochali kibice. Klopp gestem do kibiców by wsparli Nuneza po niecelnej główce, a Oni za Nim jak jakaś sekta w pozytywnym tego słowa znaczeniu zaczęli klaskać na Jego komendę. Ciary.

0

@Kgorecki2500, w UK indyk jest droższy.

1

Emi Martinez dziś fajnie mi zapunktował na GK w FPL'u ;)

0

Spord: Napoli nie jest przygotowane na to jeśli Sergi Roberto zastąpi De Jonga w tym spotkaniu.

1

Spokojnie. Zaraz się rozkręci.

0

@Kordka, za mało w mediach jeszcze mówią, ale jak zaraz zaczniemy pompować znowu to w weekend może być grubo w wiadomościach.

2

BTC osiąga ATH. Jak tam ziomeczki, wchodzicie w rynek? Bo nie wiem kiedy sprzedawać :D

6

10 marca – Dzień Mężczyzn

Okazuje się, że Vini Jr i Javier Tebas jeżdżą w te same miejsca na wakacje.

0

1

@blakkudium, what a finish i nie mam pytań.

2

@VamosRakieta, ale chyba jednak został trochę wypchany z klubu bo jeśli On miałby wybierać to pewnie chciałby dalej z nami zostać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?