11

Byłeś kozak Luuk!

3

@Kgorecki2500, a Howłowni o co chodzi kiedy mówi, że Putina wgnieciemy w ziemię?

1

Wuefista Danzel chyba ma jakiś problem pod kopułą wpuszczając Raphinhe na lewe skrzydło gdzie jest tam TOTALNIE bezproduktywny. Wystarczyło albo dać tam Gudno jako false winger lub potem Fermina jako wolny elektron, a po prostu Rafał to środka bo już kilka razy tam grał.

2

Przed podjęciem decyzji by kibicować FC Barcelonie skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

1

@JimMorrisonFCB. jakieś kilka lat temu sprawdziłem i tak już zostało. Nie jestem lingwistycznym purystą i zapewne zdarza mi się również wiele błędów ;)

PS. Porro faktycznie out. Danke schon.

3

@AFA, w FPL'u nie ma jeszcze żadnej aktualizacji a propos Porro.

2

@macio_944, taktyczny. Szkoda, że nie ma możliwości wypróbowania samemu.

0

@Rewolucja123, Ziomuś... 22 lata... Jak ja Ci zazdroszczę :)
Całe życie przed Tobą i nie przejmuj się tym, że jeszcze nie masz celu/jakiegoś planu. Wszystko przyjdzie z czasem :)
Pójście do specjalisty to pierwszy krok oczywiście. Nawet nie wiesz jak takie wygadanie się na żywo, w cztery oczy to potęga. Jeszcze będziesz kiedyś się bił w pierś, że w ogóle miałeś takie myśli, a jakie życie jest piękne :)

1

@DamianBarcaCule, wat da hell :D

0

Polskie poletko w słonecznej Katalonii. Tego to... się szczerze nie spodziewałem.

0

@FCB24, może trochę, ale coś w tym jest na pewno.

3

Poczekajcie. Ja już jestem głupi. Simakan dostaje żółtą kartkę gdy VAR podpowiada głównemu. Zasady dotyczące VAR'u są inne dla śmietankowych?

0

Puszczają hajlajty Realu, a muzyczka jakby jakiś król wchodził. Ale lizanie rowa.

0

3,2,1,0... Spuszczanie nad madrytczokami na polsat sport premium czas zacząć. Potężni, zdziesiątkowani kontuzjami, zdecydowani faworyci. Ależ bym chciał, żeby Leipzig dziś wszystkim utarli nosa, zwłaszcza że zawsze sprawiają problemy śmietankowym.

2

Symptomatycznym jest to, że wczoraj do przerwy Granada oprócz bramki miała praktycznie 0-owe XG. Gra w defensywie i przestrzenie między liniami były na dobrym poziomie. Wszystko rozwaliło się w drugiej połowie i tak jak mówili w La Liga Bonita być może winnemu tego przygotowanie fizyczne i jest to bardzo prawdopodobna teza. Najgorszym w tym wszystkim jest to, że nawet jeśli tak jest i być może w klubie o tym wiedzą to po prostu nie wolno o tym mówić bo uderzyło by to lewym sierpem w Xaviego i Jego sztab, a prawym w nieudolność Laporty, że zatrudnił amatorów, którzy nie potrafią dobrze motorycznie przygotować zespołu do sezonu.

2

Dokładnie to talerz z pierogami poleciał w górę po złości Joana Laporty w strefie VIP. [@vorele]

0

@pt9, @KamilVeB, @FioletoweOczy, @Swistus172 Real grający takie gówno dostaje słowa poklasku, że jest pełna kontrola i prędzej czy później coś wpadnie, albo że rywal genialnie się ustawia i broni.

0

@AmigoBlancos, jak najbardziej Barcelonie się należy po dzisiejszym spotkaniu taki roast.

1

Trzeba jakieś ziółka zaparzyć przed snem. Do takiego stanu ostatnio doprowadza FC Barcelona.

1

Jak Xavi wyjdzie na konferencję i znowu zacznie gadać, że zagraliśmy dobre spotkanie to mnie jasna krew zaleje. Ja nie wiem czy ktoś nie sabotuje tego zespołu. Przecież takie indywidualności grając już z sobą trochę czasu to i bez trenera potrafiliby zagrać, a to co Oni odwalają w defensywie to jest jakiś armagedon.

0

Lewy strzela gola, ale Ćwiąki nawet wtedy musi wypomnieć, że powinien mieć dwie. Strasznie się tego słucha.

1

Ci komentatorzy chyba mają dziś zamiar tylko krytykować Barcelonę. Robi się to powoli obrzydliwe.

3

Lewy dziś gra dobry mecz. Widać w Nim nową energię. Sytuacja gdzie za daleko wypuścił piłkę i to, że obrońca notuje genialną interwencję tego nie zmienia.

3

Nie ma nudy w meczach Barcelony.

3

Wreszcie jesteś MAtS!

4

Trzymamy kciukersy za Seville. Trzeba sobie zapewnić top 4 jak najwcześniej.

0

Declan Rice świetne zachowanie i również super reakcja kibiców Młotów kiedy Anglik opuszczał boisko.

0

Ryou po konkursie: "I be happy and I drink red bull."

0

Wrius disco polo dotknął nawet Lake Placid. O zgrozo.

1

@Cukson, genialny grajek, nędzna osobowość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?