1

Ptaszki cwierkaja ze beda z niego ludzie. Oby stal sie ostoja reprezentacji jak w swoim czasie Rooney. Co on potrafi ladowac za bramy to poezja

16

zmarl Cruyff. to taki maly szczegol. czujesz roznice?

20

mozna o Realu mowic roznie, ale za ten gest - wielki szacunek. Tak postepuje Wielki Klub.

2

Tito, Cruyff...
Porycze sie zaraz

0

dobra, Luis, je***s to je***s, na **j drazyc :D

0

znam jeszcze jedna taka druzyne, co ciagle na farcie. chyba wiesz o kim mowie :)

0

bo taki jest futbol...

0

que si que siiiiii puuuta reeaaal madriiiiiiid :D stare :D

0

0

pewnie madrid cab... :)

0

0

http://ligastream.com/live37.html
dobry stream po hiszpansku

0

ludzie dajcie streama plz...

0

nie wiem od czego to zalezy, akurat na meczach z Sevilla, na ktorych bylem zawsze bylo glosno, a teraz jakos dziwna cisza byla. Nikt ani razu, poza grupa w kotle, "o le leee..." nie zaspiewal...

0

yhy, bylem na meczu z Sevilla. Nie dosc ze sporo pustych miejsc bylo, to jeszcze ta przerazajaca cisza. Dobrze, ze chociaz niedaleko kotla siedzialem, to chociaz cokolwiek bylo slychac. Z roku na rok co raz ciszej sie robi na CN...

2

Nie, po prostu Navas jest turbo kozakiem

0

Rozjechac to moze nie rozjada, wygraja raczej w swoim stylu 1:0 lub 2:0

0

Jakos kibice Atleti potrafia zdzierac gardla i to na KAZDYM meczu. A przy Les Corts z roku na rok coraz ciszej...

0

buahahahah czo ten Tristiano lol

0

arrivederci Roma

7

Fucklogic. Kibice obrazaja wlasna druzyne z ktora leca na mecz... Pol biedy, gdyby Barca byla gdzies w dole tabeli, gdyby Barca przegrywala mecz za meczem. A tak to za co, nie nie laduja manity co mecz? No idioci

14

Douglas biedak, jest tak nadmiernie eksploatowany, ze przy wstawaniu z kanapy juz kontuzje lapie :)

0

Komentarz usunięty

0

znajac zycie jeden mecz dostanie

0

No i Roma spuchla

0

Lucho to jest jednak mistrz riposty haha

0

Ney, co to bylo???????
ula la la....

0

Kaptoum, crack, zalatwil Nevillowi bilet powrotny z Valencii

33

Wszedl Kaptum i zrobil kabum :)

0

To co, kogo sprzedajmy? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?