espinoza
Dołączył/a: styczeń 2014
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ptaszki cwierkaja ze beda z niego ludzie. Oby stal sie ostoja reprezentacji jak w swoim czasie Rooney. Co on potrafi ladowac za bramy to poezja
16
zmarl Cruyff. to taki maly szczegol. czujesz roznice?
20
mozna o Realu mowic roznie, ale za ten gest - wielki szacunek. Tak postepuje Wielki Klub.
2
Tito, Cruyff...
Porycze sie zaraz
0
dobra, Luis, je***s to je***s, na **j drazyc :D
0
znam jeszcze jedna taka druzyne, co ciagle na farcie. chyba wiesz o kim mowie :)
0
bo taki jest futbol...
0
que si que siiiiii puuuta reeaaal madriiiiiiid :D stare :D
0
http://ligastream.com/live37.html
prosze bardzo
0
pewnie madrid cab... :)
0
http://ligastream.com/live37.html
0
http://ligastream.com/live37.html
dobry stream po hiszpansku
0
ludzie dajcie streama plz...
0
nie wiem od czego to zalezy, akurat na meczach z Sevilla, na ktorych bylem zawsze bylo glosno, a teraz jakos dziwna cisza byla. Nikt ani razu, poza grupa w kotle, "o le leee..." nie zaspiewal...
0
yhy, bylem na meczu z Sevilla. Nie dosc ze sporo pustych miejsc bylo, to jeszcze ta przerazajaca cisza. Dobrze, ze chociaz niedaleko kotla siedzialem, to chociaz cokolwiek bylo slychac. Z roku na rok co raz ciszej sie robi na CN...
2
Nie, po prostu Navas jest turbo kozakiem
0
Rozjechac to moze nie rozjada, wygraja raczej w swoim stylu 1:0 lub 2:0
0
Jakos kibice Atleti potrafia zdzierac gardla i to na KAZDYM meczu. A przy Les Corts z roku na rok coraz ciszej...
0
buahahahah czo ten Tristiano lol
0
arrivederci Roma
7
Fucklogic. Kibice obrazaja wlasna druzyne z ktora leca na mecz... Pol biedy, gdyby Barca byla gdzies w dole tabeli, gdyby Barca przegrywala mecz za meczem. A tak to za co, nie nie laduja manity co mecz? No idioci
14
Douglas biedak, jest tak nadmiernie eksploatowany, ze przy wstawaniu z kanapy juz kontuzje lapie :)
0
Komentarz usunięty
0
znajac zycie jeden mecz dostanie
0
No i Roma spuchla
0
Lucho to jest jednak mistrz riposty haha
0
Ney, co to bylo???????
ula la la....
0
Kaptoum, crack, zalatwil Nevillowi bilet powrotny z Valencii
33
Wszedl Kaptum i zrobil kabum :)
0
To co, kogo sprzedajmy? :)