1

A Perez fax naprawil?

25

Daj mu spokoj, on sam w szoku jest :)

0

A kogo Perez nie chce?

0

Borbalan. Co tu wiecej mowic.

6

Munir, przyznaj sie, wystraszyles sie Nolito ? :)

0

Ney, czaruj tak dalej, a bedziesz pierwszy

21

No jakim? Mial te scierwa po stopach calowac?

3

"Czekali na nas w naszej szatni"
Czerwona fabra tez pomalowali?

0

Jak poprawnie wymawia sie jego imie?

10

Dziwna sprawa. Kibice Barcy wywieszaja estelady - dowalic kare, kibice Barcy cos tam krzykna niestosownego - natychmiast zbiera sie komisja ds. przemocy. A tu slyszy to caly swiat, ale sedzia jest slepy i gluchy. Fucklogic

0

Pewnie w Madrycie

0

Suarez w kazdym meczu musi po kilka bram ladowac? :)

0

oceny kiedy?

0

Luisito, za jedna koszulke juz oddajesz zycie :)
Nie moge sie doczekac jego wystepow w reprezentacji. Niesamowite, jaka ten gosc robi roznice...

0

Masche z limem pod okiem troche dziwnie wyglada

0

Samo tlumaczenie tez bardzo slabe

0

"...ale ja jako madridista..."
wiekszym pozytkiem i wieksza przyjemnoscia jest puszczenie baka, jak czytanie reszty

7

Co do kwestii merytorycznej nie ma absolutnych zastrzezen i trzeba przyznac Ramosowi racje. Ale. Wlasnie, ale. Owszem, jak juz ktos slusznie zauwazyl, od czasow opuszczenia Mou, gracze Realu wykazuja wiecej szacunku przeciwnikom. Tyle np taki Ramos. Na boisku nade czesto gra chamsko, tnie przeciwnika rowno z trawa, a np taki sprawca calego zamieszania Pique na boisku akurat gra fair. Wiec jesli Ramos mowi cos o szacunku, to niech zacznie od siebie. Pique nigdy nie byl i nie bedzie drugim Puyolem, ale przynajmniej nie jest ani hipokryta ani klamca. Czy cos, co powiedzial Pique nie bylo/nie jest prawda? Owszem, czasem lepiej ugryzc sie w jezyk, ale czesto emocje i charakter biora gore. To tak jak z pewnym powiedzeniem: szczerosc do bolu nie da ci wielu przyjaciol, ale przynajmniej da ci tych prawdziwych. Tak samo jest z Pique

0

ta, zwlaszcza pasazerskie...

0

Jak pamietam, Iniesta, kiedy mu zona poronila, gral jak na Inieste przystalo. z drugiej strony, jesli to prawda, szczerze mu wspolczuje. jesli wolno zapytac, skad info o dziadku ?

21

Pique juz pisze tweeta :)

0

Po tym co zrobil dzis, musze odszczekac kazde slowo ktore padlo w jego kierunku po tych wszystkich kiksach. Widac ze chop sie ogarnal na dobre

0

ja rozumiem, ze jest to mecz o pietruszke, ale tego nie da sie ogladac

15

Wiochmenski to jest Twoj komentarz

51

"Moim obowiązkiem jest biec do piłki i zdobywać gole”
I tyle w temacie. To jest napastnik, ma walic na pelnej. Niech sie liniowi martwia offside czy nie

0

Iniesta nie strzela czesto. Ale jak juz cos strzeli, to te gole zapisuja sie na kartach historii.

0

stary, nie wiem jak mam do Ciebie jeszcze przemowic. chodzi mi tylko i wylacznie o to ze ignorujemy przeciwnika, ktory akurat w meczu z nami potrafi spiac poslady. badz to Valencia, Sevilla, Real i ktokolwiek inny. tylko o to mi chodzilo i o nic wiecej.

0

nie zrozumiales mnie. chodzilo mi o to, ze ignorujemy druzyne, bedaca pod kreska. a jak widac, druzyna "w kryzysie" potrafi spiac poslady i zagrac dobry mecz. poprzedni przyklad - Sevilla.

0

po raz drugi w tym sezonie trafiamy na druzyne "w kryzysie" i za kazdym razem jest fakap. dobrze, ze trafilismy na bialych w tym momencie w jakim trafilismy, bo podejrzewam w chwili obecnej skonczyloby sie podobnie. ale nie ma co plakac, lider nadal jest, a rywale na bank gdzies jeszcze pogubia punkty. i niech juz ten styczen szybciej nadejdze, bo na Rakiticia juz nie mozna patrzec...

1

dla Realu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?