0

Musza atakowac, a nie stawiac 8 zawodnikow we wlasnym polu karnym. A wtedy bedzie bajabongo ;-)

1

tak dobry, ze nawet syn CR7 w nim sie zakochal

0

Ja z checia zobaczylbym znowu manite ;-)
i uslyszec ryk komentatora "suuaaareez, suuaaarez po raz kolejny pokononuje Ikera Casillasa, pieeec do zeeera, pieeec do zeeeera"
Kurna, ale sie rozmarzylem haha

1

Mysle, ze dadza sobie rade. Nie pierwszy raz krocza ta sciezka. Final LM... to byloby COS ;-)

1

Akurat Suareza bym sie czepial najmniej. To, ze ma tylko jedna bramke, zawdziecza tylko i wylacznie bramkarzowi. Oby zawsze byl taki "maloskuteczny"

1

Zawsze dostawalismy zadyszke w lutym. Nawet za Pepa. Tutaj w lutym mamy doslownie wybuch formy. Mozliwe, ze tu wyszly na dobre te rotacje, bo wiele druzyn na poczatku sezonu gralo na max obrotach przez caly poczatek sezonu i teraz sa fizycznie zajechani. U nas, natomiast, widac swiezosc. Bardzo mozliwe, ze to wlasnie element taktyczny, zastosowany przez Lucho.

0

Argumenty na slaba gre Barcy.

3

Argumenty. Tylko konkretnie i rzeczowo prosze.

0

To co lepsze, wydac te 13 mln w bloto (jeden to totalny no name, drugi lapie kontuzje przy sikaniu) czy dac je Alvesowi, ktory daje sporo druzynie? Wybor chyba oczywisty. Tyle ze problem jest taki, ze drewna jyz nakupiono i nie ma za bardzo co z nim zrobic...

0

Wez kalkulator i policz ile milionow utopiono ostatnio w transfery Douglasa i Vermaelena.

1

he, to jest nas dwoch! najlepszego, ziomus! i najlepszego Piquenbauer! :)

0

troche nie na temat, ale wiadomo cos, jaka bedzie i czy w ogole bedzie kara dla Turana?

0

no i po co otwierasz ta smierdzaca jadaczke?

0

rozumiem, ze na Bernabeu wejscie jest darmowe?

0

a ktoz go wybieral, ze tak spytam?

0

Daj sobie siana, trollu

1

Pokaz mi drugi taki stadion z taka historia, tradycjami, pucharami oraz przypomnij sobie kto wybiegal na murawe tego stadionu.

0

najbardziej w tym wszystkim szkoda mi wlasnie Iniesty. gdzie sie podzial ten magik? kiedys, kiedy prowadzil pilke, odebranie mu jej bylo niemal niemozliwe, a te jego sztuczki i potezne bomby zza pola karnego. Andres, blagam, wroc...

0

Nitro

0

yhy, i dlatego pokazal mu zolty kartonik

0

eeee do Dudka mu jeszcze troche brakuje ;-)

1

Dostales kiedys choragiewka w leb?

0

Czy Barca kiedys sie murowala?

3

a do kogo jeszcze mozna porownac?

0

Mowiac szczerze, ostatnio bylem jednym z rych "tap hejterow" Alvesa. Ale od kiedy on przestal bezsensownie wrzucac, to gra idzie mu o wiele lepiej. Robi to, co do niego nalezy. Wiec jesli bedzie utrzymywac taki poziom, to na pewno warto go zostawic. Alternatyw za wiele to my nie mamy, niestety.

0

z tym zoltym messiego, to poprosze o rzeczowe argumenty

0

gratulacje i niech maly rosnie zdrowo! no i wiadomo, jakiej druzynie bedzie kibicowac :)

0

Godin na pewno.

0

jak ich bog pada, jak kamien w wode, to dziwnie milcza...

1

ile tych okazji bylo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?