O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4689
  • Liczba komentarzy 31
  • Polecenia 14

Komentarze

0

G.Martino trenerem i wszystko jasne. Mają taką ekipę, a w tym meczu właściwie nie mieli nic do powiedzenia.

0

No, muszę posypać głowę popiołem za malkontenctwo. Brawo Barcelona !!! Najważniejsze jeszcze przed FCB.

0

To był najlepszy mecz Barcelony w tym sezonie, a widziałem wszystkie. Pytanie tylko, czy to FCB była taka dobra czy Espanyol taki słaby - raczej to drugie.

0

Stawiam dolary przeciw orzechom, że ta drużyna oprócz (może) tego śmiesznego pucharu, nic w tym sezonie nie wygra.
Mecz z Realem mimo wygranej (kosmicznym fuksem) to pokazał, wystarczy ich przycisnąć i nie mają nic do powiedzenia.

2

Mam do gościa ambiwalentny stosunek, czas na niego. Problem w tym, że Barcelona nie ma nikogo lepszego na to miejsce, bo nawet tak słaby jak obecnie Alves jest 100 krotnie lepszy od drewniaka Montoi.

Zobacz wszystkie

2

Debilu? Idioto? Czego spodziewać się po kimś kto piłkarza ma za Boga i "śpika" pod nosem. W którym miejscu napisałem nieprawdę na temat jednego i drugiego piłkarza ?
Jestem kibicem Barcelony a nie Messiego, nie jest on dla mnie żadnym nietykalnym sacrum a zwykłym najemnikiem.

2

Przez 90 min. nie stworzyli ani jednej okazji do strzelenia bramki, to nie wróży nic dobrego. Nie czepiałem się Neymara przez rok, po tym okresie wygląda to bardzo źle, razem z Messim nie tworzą nic specjalnego pod bramkami rywali.

2

Mam do gościa ambiwalentny stosunek, czas na niego. Problem w tym, że Barcelona nie ma nikogo lepszego na to miejsce, bo nawet tak słaby jak obecnie Alves jest 100 krotnie lepszy od drewniaka Montoi.

1

Święty Patrick, mój ulubiony piłkarz FCB obok R10, ale Barcelona wtedy była jak dzisiaj, mogła wygrać z każdym i częściej przegrać z każdym.

1

60 mln $ ? Ulżyło mi, cena tak zaporowa, że na pewno go nie zobaczę w FCB.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?