0

G.Martino trenerem i wszystko jasne. Mają taką ekipę, a w tym meczu właściwie nie mieli nic do powiedzenia.

0

No, muszę posypać głowę popiołem za malkontenctwo. Brawo Barcelona !!! Najważniejsze jeszcze przed FCB.

0

To był najlepszy mecz Barcelony w tym sezonie, a widziałem wszystkie. Pytanie tylko, czy to FCB była taka dobra czy Espanyol taki słaby - raczej to drugie.

0

Stawiam dolary przeciw orzechom, że ta drużyna oprócz (może) tego śmiesznego pucharu, nic w tym sezonie nie wygra.
Mecz z Realem mimo wygranej (kosmicznym fuksem) to pokazał, wystarczy ich przycisnąć i nie mają nic do powiedzenia.

2

Mam do gościa ambiwalentny stosunek, czas na niego. Problem w tym, że Barcelona nie ma nikogo lepszego na to miejsce, bo nawet tak słaby jak obecnie Alves jest 100 krotnie lepszy od drewniaka Montoi.

2

Przez 90 min. nie stworzyli ani jednej okazji do strzelenia bramki, to nie wróży nic dobrego. Nie czepiałem się Neymara przez rok, po tym okresie wygląda to bardzo źle, razem z Messim nie tworzą nic specjalnego pod bramkami rywali.

1

Zostawili w klubie egoistycznego gwiazdora, któremu się już nie chce grać albo już nie potrafi, do tego mu "sodówa" w łeb uderzyła. Klub którego motto brzmi: "więcej niż klub" sprowadza boiskowego bandytę. Kupuje obrońcę, który nie łapie się w reprezentacji swojego kraju, nawet na ławkę i jeszcze tego w/w, który w przeciętnym Arsenalu grzeje ławę.
Z tego nie może wyjść nic dobrego, więc szykuje się jeszcze większa katastrofa niż przed rokiem.

0

1

60 mln $ ? Ulżyło mi, cena tak zaporowa, że na pewno go nie zobaczę w FCB.

0

Jeżeli to prawda to ten klub spadł na samo dno, k... ale żenada.

1

Widziałem go wczoraj i miałem nadzieję, że to nie o niego
chodzi - a jednak. Tak , świetnie się nadaje na kolejny beznadziejny zakup.

0

Świetnie, bardzo dobra wiadomość. Mam nadzieję, że na nim się nie skończy.

0

No, na pewno. Pierd.... tak jak gra.

2

Debilu? Idioto? Czego spodziewać się po kimś kto piłkarza ma za Boga i "śpika" pod nosem. W którym miejscu napisałem nieprawdę na temat jednego i drugiego piłkarza ?
Jestem kibicem Barcelony a nie Messiego, nie jest on dla mnie żadnym nietykalnym sacrum a zwykłym najemnikiem.

0

Nie zapomnieli, ten gnom swoim egoistycznym zachowaniem na boisku i brakiem zaangażowania w tym sezonie te wcześniejsze zasługi zdeprecjonował.
Szkoda, że go nie sprzedali. Żadnego pożytku z niego już nie będzie, a tylko kłopotów przysporzy Barcelonie, z resztą już to robi swoimi żądaniami. Do tego jest klasycznym przykładem wody sodowej we łbie.
Mam nadzieję, choć to płonne nadzieja, że Argentyna nie wyjdzie z grupy i dla gnoma mundial się skończy przedwcześnie, ale koniec końców i tak nic nie wygra.
Ps. Świetna wiadomość o pozbyciu się Fabregasa, najwolniejszego piłkarza FCB i nie potrafiącego wygrać pojedynku jeden na jednego.

0

Wywalić tego gnoma bo narobi tyle szkód, że się Barcelona przez dekadę nie podniesie, kolegę chce sobie sprowadzić. Już widzę jak się skończy kwestia wzmocnienia obrony - pobożnym życzeniem.

1

1

Powinni się pozbyć tego p... gnoma.

1

Święty Patrick, mój ulubiony piłkarz FCB obok R10, ale Barcelona wtedy była jak dzisiaj, mogła wygrać z każdym i częściej przegrać z każdym.

0

Ja nie jestem rozczarowany, spodziewałem się męczarni i takowe były.A wynik w tym momencie był i jest bez znaczenia. Już widzę boleśniejszy upadek w następnym sezonie z tym trenerem.

0

Niech się tak nie śpieszą, zaraz wywalą Guardliole z Monachium.

1

Na szczęście

0

Taa, przegrali bo stworzyli jedną sytuację bramkową (słupek) przez cały mecz. Gol Bartry to czysty fuks.

0

Dobrze prawi, ja też tak myślę.Tylko jak ściągnąć pana G.

1

Ja nie jestem zaskoczony, kilka miesięcy temu twierdziłem, że ta drużyna z tym trenerem nie wygra w tym roku nic. Zresztą zanosi się, że w przyszłym roku będzie jeszcze gorzej. Ta drużyna gra bez ładu i składu, wszechobecny chaos, ich gra opiera się na indywidualnych nieprzeciętnych umiejętnościach poszczególnych zawodników, czasami to wystarczy a często nie. Mają tyle strat i niedokładnych podań jak w polskiej lidze czy reprezentacji, więc z czym do ludzi. Ile byłoby wtop gdyby nie karne w ostatnim czasie.

0

Man nadzieję, że MC zwolni tę trenerzynę.

0

Świat jest nieźle popieprzony, że za takiego marnego grajka zapłacili już chyba ponad 100 baniek.

0

Piłkarze Barcelony zostali sprowadzeni dzisiaj do roli pachołków, ośmieszanych przy każdej okazji. Co może wygrać drużyna, która nie potrafi stworzyć ani jednej okazji przez 90 minut ?
Dzisiejszy mecz jest dobrą lekcją poglądową dla bezkrytycznych wyznawców FCB, jak nieudolną drużyną jest Barcelona z tym beznadziejnym trenerem. Wiele, ale to wiele meczy wygrali fuksem lub przy pomocy ....... Postawiłbym dolary przeciw orzechom, że ta ekipa z tym trenerem w tym sezonie NIC nie wygra.

0

Pierwszy raz, zgadzam się z tym Łachmytą. Argentyński trener nadaje się co najwyżej dla Legii albo innego marnego klubiku z nad Wisły.

0

No i stało się, albo niedługo się satanie. Nie ma takiej możliwości, żeby grając taką piłkę, FCB cokolwiek w tym sezonie wygrała. Oglądając grę tej drużyny nie odczuwam przyjemności z oglądania a jedynie rozczarowanie. Niestety, Guardiola zmienił moje postrzeganie estetyki piłki nożnej chyba na zawsze.

Natomiast czytając komentarze tutejszych bezkrytycznych czcicieli FCB reagujących napastliwością na krytykę beznadziejnej gry Barcelony pod wodzą obecnego trenera. Zastanawiam się gówniarze, czy my oglądamy te same mecze? Niemożliwe!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?