Madryt przynajmniej myśli z transferami. A nie Barca kupi jakiegoś dodjaranego Fabregasa. Najlepsi z Barcy to byli Eto'o i Ronaldinho i jakbyśmy ich nie sprzedali to by było git. Messi posrany się teraz hami, Alves bawi się w Chuck Norisa z Hollywood, a Busquets Smaruje sobie twarz kremem trawowym. Madryt umie myśleć.
Madryt przynajmniej myśli z transferami. A nie Barca kupi jakiegoś dodjaranego Fabregasa. Najlepsi z Barcy to byli Eto'o i Ronaldinho i jakbyśmy ich nie sprzedali to by było git. Messi posrany się teraz hami, Alves bawi się w Chuck Norisa z Hollywood, a Busquets Smaruje sobie twarz kremem trawowym. Madryt umie myśleć.
Komentarze
0
O a Mascherano przewrócił się rzęsą Ronaldo. Kit ta Farselona. Hala Madrid!
0
Madryt przynajmniej myśli z transferami. A nie Barca kupi jakiegoś dodjaranego Fabregasa. Najlepsi z Barcy to byli Eto'o i Ronaldinho i jakbyśmy ich nie sprzedali to by było git. Messi posrany się teraz hami, Alves bawi się w Chuck Norisa z Hollywood, a Busquets Smaruje sobie twarz kremem trawowym. Madryt umie myśleć.
0
-----------------------Casillas--------------------------
----------------------------------------------------------
------Pique------Pepe------Vidić------Abidal---------
----------------------------------------------------------
------Ozil--------------Kaka------------Iniesta--------
----------------------------------------------------------
-----Ronaldo---------Messi------------Hulk-----------
Moja 11-stka sezonu
0
jaki psikutas
0
jaki psikutas
0
-----------------------Casillas--------------------------
----------------------------------------------------------
------Pique------Pepe------Vidić------Abidal---------
----------------------------------------------------------
------Ozil--------------Kaka------------Iniesta--------
----------------------------------------------------------
-----Ronaldo---------Messi------------Hulk-----------
Moja 11-stka sezonu
0
Madryt przynajmniej myśli z transferami. A nie Barca kupi jakiegoś dodjaranego Fabregasa. Najlepsi z Barcy to byli Eto'o i Ronaldinho i jakbyśmy ich nie sprzedali to by było git. Messi posrany się teraz hami, Alves bawi się w Chuck Norisa z Hollywood, a Busquets Smaruje sobie twarz kremem trawowym. Madryt umie myśleć.
0
O a Mascherano przewrócił się rzęsą Ronaldo. Kit ta Farselona. Hala Madrid!