0

O a Mascherano przewrócił się rzęsą Ronaldo. Kit ta Farselona. Hala Madrid!

0

Madryt przynajmniej myśli z transferami. A nie Barca kupi jakiegoś dodjaranego Fabregasa. Najlepsi z Barcy to byli Eto'o i Ronaldinho i jakbyśmy ich nie sprzedali to by było git. Messi posrany się teraz hami, Alves bawi się w Chuck Norisa z Hollywood, a Busquets Smaruje sobie twarz kremem trawowym. Madryt umie myśleć.

0

-----------------------Casillas--------------------------

----------------------------------------------------------

------Pique------Pepe------Vidić------Abidal---------

----------------------------------------------------------

------Ozil--------------Kaka------------Iniesta--------

----------------------------------------------------------

-----Ronaldo---------Messi------------Hulk-----------

Moja 11-stka sezonu

0

jaki psikutas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?