19 stycznia 2012, 08:57
0
PIŁKARZE REALU MADRYT TO SĄ NAJLEPSI PIŁKARZE NA ŚWIECIE!!!!!!!!!! I mam to w d****,że BARCELONA WYGRAŁA Z REALEM!MAJĄ JESZCZE REWANŻ!!!!!!!!!!!! HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111
18 stycznia 2012, 06:05
co to takiego jest?
17 stycznia 2012, 16:50
och ludzie,dlaczego jesteście za Barceloną?
17 stycznia 2012, 08:06
Ty też za Barcą...? chłopaki, zobaczymy na Copa Del Rey...;)
16 stycznia 2012, 19:48
hahahaaaaa,chyba Barcelona!
14 stycznia 2012, 12:37
Wiecie co,wy Barceloniarze:Real Madryt rządzi!I to jest prawda!!!!!!!!!!!;)
15 stycznia 2012, 18:01
no to zobaczymy w środę,zobaczycie,(a na stronie Realu też jestem zarejestrowany):D ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
PIŁKARZE REALU MADRYT TO SĄ NAJLEPSI PIŁKARZE NA ŚWIECIE!!!!!!!!!!
I mam to w d****,że BARCELONA WYGRAŁA Z REALEM!MAJĄ JESZCZE REWANŻ!!!!!!!!!!!! HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111
0
co to takiego jest?
0
och ludzie,dlaczego jesteście za Barceloną?
0
Ty też za Barcą...?
chłopaki,
zobaczymy na Copa Del Rey...;)
0
hahahaaaaa,chyba Barcelona!
0
Ty też za Barcą...?
chłopaki,
zobaczymy na Copa Del Rey...;)
0
Wiecie co,wy Barceloniarze:Real Madryt rządzi!I to jest prawda!!!!!!!!!!!;)
0
och ludzie,dlaczego jesteście za Barceloną?
0
no to zobaczymy w środę,zobaczycie,(a na stronie Realu też jestem zarejestrowany):D ;)
0
hahahaaaaa,chyba Barcelona!