0

PIŁKARZE REALU MADRYT TO SĄ NAJLEPSI PIŁKARZE NA ŚWIECIE!!!!!!!!!!
I mam to w d****,że BARCELONA WYGRAŁA Z REALEM!MAJĄ JESZCZE REWANŻ!!!!!!!!!!!! HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111

0

co to takiego jest?

0

och ludzie,dlaczego jesteście za Barceloną?

0

Ty też za Barcą...?
chłopaki,
zobaczymy na Copa Del Rey...;)

0

hahahaaaaa,chyba Barcelona!

0

no to zobaczymy w środę,zobaczycie,(a na stronie Realu też jestem zarejestrowany):D ;)

0

Wiecie co,wy Barceloniarze:Real Madryt rządzi!I to jest prawda!!!!!!!!!!!;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?