ok zdemaskowaliscie mnie. jestem fanem realu ale co do mojej wzesniejszej wypowiedzi to dalej sie pod nia podpisuje. Chcialbym zobaczyc co by fani barcy pisali o tym ze ronaldo zagra dla barcy
jak pisalo ze villa ma grac w realu to wiekszośc z was wypisywała ze to cienias ze nic nie pokaze ze wiekszosc bramek to on z karnych tylko strzela. A jak piszą ze do barcy ma przyjsc to juz wychwalacie go pod niebiosa. Wydaje mi sie ze jakby np. Kaka albo Ronaldo przyszli do barcy to byloby tak samo a jak są w realu to wiekszosc psy wiesza na nich. odrazu pisze ze nie jestem kibicem realu
Komentarze
0
zeby alves gral od 1 min to brazylia wygrala by 8-0
0
co z tego ze 2 bramka ramosa jak by troche lepsza skutecznosc to byłoby 8-2
0
figo tez mial byc wierny barcelonie
0
tak jest real pujdzie na wymiane za casillasa do stanie valdesa +30 mln e
0
ok zdemaskowaliscie mnie. jestem fanem realu ale co do mojej wzesniejszej wypowiedzi to dalej sie pod nia podpisuje. Chcialbym zobaczyc co by fani barcy pisali o tym ze ronaldo zagra dla barcy
0
zeby alves gral od 1 min to brazylia wygrala by 8-0
0
jak pisalo ze villa ma grac w realu to wiekszośc z was wypisywała ze to cienias ze nic nie pokaze ze wiekszosc bramek to on z karnych tylko strzela. A jak piszą ze do barcy ma przyjsc to juz wychwalacie go pod niebiosa. Wydaje mi sie ze jakby np. Kaka albo Ronaldo przyszli do barcy to byloby tak samo a jak są w realu to wiekszosc psy wiesza na nich. odrazu pisze ze nie jestem kibicem realu
0
i tak wiekszosc powie ze to cienias bo do realu przeszedł
0
Eto'o, Xavi i Touré oby dostali dziś kartki. ale znając barce to sie odwola i trybunal przyzna im rację
0
MU ma silniejszą ławke