fanta2009
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zeby alves gral od 1 min to brazylia wygrala by 8-0
0
co z tego ze 2 bramka ramosa jak by troche lepsza skutecznosc to byłoby 8-2
0
figo tez mial byc wierny barcelonie
0
tak jest real pujdzie na wymiane za casillasa do stanie valdesa +30 mln e
0
ok zdemaskowaliscie mnie. jestem fanem realu ale co do mojej wzesniejszej wypowiedzi to dalej sie pod nia podpisuje. Chcialbym zobaczyc co by fani barcy pisali o tym ze ronaldo zagra dla barcy
0
i tak wiekszosc powie ze to cienias bo do realu przeszedł
0
jak pisalo ze villa ma grac w realu to wiekszośc z was wypisywała ze to cienias ze nic nie pokaze ze wiekszosc bramek to on z karnych tylko strzela. A jak piszą ze do barcy ma przyjsc to juz wychwalacie go pod niebiosa. Wydaje mi sie ze jakby np. Kaka albo Ronaldo przyszli do barcy to byloby tak samo a jak są w realu to wiekszosc psy wiesza na nich. odrazu pisze ze nie jestem kibicem realu
0
ciut mało
0
a ten znowu nie powie czegos o barcelonie o planach transferowych i przygotowaniach tylko jemu real w glowie
0
Cruyff?? wole van Bastena
hahahaha
0
brawo villa w barsie
0
ale mnie rozsmieszył hahahahha jak chce to niech kupuje co go to obchodzi juz pare razy sie wypowiada na ten temat
0
jesli dany klub żąda np 200mln za zawodnika a drugi klub chce go kupic i ma na to kase to niech kupuje co komu do tego
0
MU ma silniejszą ławke
0
adam_adamus
stary słuchaj wiem ze wiernych kibiców jest napewno duzo. ale na stronkach barcy albo realu jest najwięcej dzieciaków i co z tym idzie- sezonowców. Jeszcze raz szacun dla barcy. Pozdro dla prawdziwych kibiców
0
Choć jestem kibicem realu i bede pamietał długo ta lekcje futbolu jaką barca udzieliła realowi, ale barca pokazała cudowna gre. szacunek dla waszego klubu
0
messi i etoo w obronie
0
to barca spokojnie sobie wygra
0
pamietam jak w tamtym roku było liga hiszpanska przed Gd była pozamiatana i wiekszość sie podniecala jak to barca spierze real na bernabeu. a [potem placz. 4-1 wiec ja nie byłbym tak pewien
0
Eto'o, Xavi i Touré oby dostali dziś kartki. ale znając barce to sie odwola i trybunal przyzna im rację
0
tylko ze te pogromy byly z jakimis dziadami
0
to było siedziez w arsenalu
0
nadal lipa noo. Gdyby wykorzystali karnego roznie by sie moglo skonczyć. Czekam wkoncu na pewne zwycięztwo
0
katalońskiej maszynie ? hahah po ostatnich wydarzeniach każdy moze wygrac z barcą
0
valdes dopero by bronił gdyby cała 3 była kontuzjowana i to nie wiem czy palop by nie bronił
0
a mi ogromna radośc sprawi jak barca odpadnie z LM