0

zeby alves gral od 1 min to brazylia wygrala by 8-0

0

co z tego ze 2 bramka ramosa jak by troche lepsza skutecznosc to byłoby 8-2

0

figo tez mial byc wierny barcelonie

0

tak jest real pujdzie na wymiane za casillasa do stanie valdesa +30 mln e

0

ok zdemaskowaliscie mnie. jestem fanem realu ale co do mojej wzesniejszej wypowiedzi to dalej sie pod nia podpisuje. Chcialbym zobaczyc co by fani barcy pisali o tym ze ronaldo zagra dla barcy

0

i tak wiekszosc powie ze to cienias bo do realu przeszedł

0

jak pisalo ze villa ma grac w realu to wiekszośc z was wypisywała ze to cienias ze nic nie pokaze ze wiekszosc bramek to on z karnych tylko strzela. A jak piszą ze do barcy ma przyjsc to juz wychwalacie go pod niebiosa. Wydaje mi sie ze jakby np. Kaka albo Ronaldo przyszli do barcy to byloby tak samo a jak są w realu to wiekszosc psy wiesza na nich. odrazu pisze ze nie jestem kibicem realu

0

ciut mało

0

a ten znowu nie powie czegos o barcelonie o planach transferowych i przygotowaniach tylko jemu real w glowie

0

Cruyff?? wole van Bastena

hahahaha

0

brawo villa w barsie

0

ale mnie rozsmieszył hahahahha jak chce to niech kupuje co go to obchodzi juz pare razy sie wypowiada na ten temat

0

jesli dany klub żąda np 200mln za zawodnika a drugi klub chce go kupic i ma na to kase to niech kupuje co komu do tego

0

MU ma silniejszą ławke

0

adam_adamus

stary słuchaj wiem ze wiernych kibiców jest napewno duzo. ale na stronkach barcy albo realu jest najwięcej dzieciaków i co z tym idzie- sezonowców. Jeszcze raz szacun dla barcy. Pozdro dla prawdziwych kibiców

0

Choć jestem kibicem realu i bede pamietał długo ta lekcje futbolu jaką barca udzieliła realowi, ale barca pokazała cudowna gre. szacunek dla waszego klubu

0

messi i etoo w obronie

0

to barca spokojnie sobie wygra

0

pamietam jak w tamtym roku było liga hiszpanska przed Gd była pozamiatana i wiekszość sie podniecala jak to barca spierze real na bernabeu. a [potem placz. 4-1 wiec ja nie byłbym tak pewien

0

Eto'o, Xavi i Touré oby dostali dziś kartki. ale znając barce to sie odwola i trybunal przyzna im rację

0

tylko ze te pogromy byly z jakimis dziadami

0

to było siedziez w arsenalu

0

nadal lipa noo. Gdyby wykorzystali karnego roznie by sie moglo skonczyć. Czekam wkoncu na pewne zwycięztwo

0

katalońskiej maszynie ? hahah po ostatnich wydarzeniach każdy moze wygrac z barcą

0

valdes dopero by bronił gdyby cała 3 była kontuzjowana i to nie wiem czy palop by nie bronił

0

a mi ogromna radośc sprawi jak barca odpadnie z LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?