Użytkownik zbanowany
18 lutego 2012, 21:24
0
ty my z wami to powinniśmy wygrać w lm i cdr tylko właśnie tylko SĘDZIOWIE wam pomogli ci sami na których teraz narzekacie Dziekuje
18 lutego 2012, 21:21
Ty wiesz co Real ma lepszą ławkę rezerwowych niż cały skład Barcelonki
18 lutego 2012, 21:18
Mez kurew to jutro zapraszam do burdelu
18 lutego 2012, 21:15
17 lutego 2012, 17:42
12 lutego 2012, 22:49
ale urwał-tyle powiem do tej bramy
14 lutego 2012, 22:55
Gronek masz zła czutke i to bardzo zła tyle ci powiem
14 lutego 2012, 16:13
deco10 klepać nie bądź tego taki pewien nie przekreślaj szans Leverkusen bo to jest dobra drużyna u siebie w LM wygrywała Z Chelsea i Valencia wiec nie bądź taki pewien
12 lutego 2012, 22:51
wernik13 ale noi co z tego trzeba umiec strzelac karne a messi niepotrafi strzelac w trudnych sytuacjach trzeba sie z tym pogodzic
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ty my z wami to powinniśmy wygrać w lm i cdr tylko właśnie tylko SĘDZIOWIE wam pomogli ci sami na których teraz narzekacie Dziekuje
0
Ty wiesz co Real ma lepszą ławkę rezerwowych niż cały skład Barcelonki
0
Mez kurew to jutro zapraszam do burdelu
0
0
0
0
ale urwał-tyle powiem do tej bramy
0
Gronek
masz zła czutke i to bardzo zła tyle ci powiem
0
deco10
klepać nie bądź tego taki pewien nie przekreślaj szans Leverkusen bo to jest dobra drużyna u siebie w LM wygrywała Z Chelsea i Valencia wiec nie bądź taki pewien
0
wernik13
ale noi co z tego trzeba umiec strzelac karne a messi niepotrafi strzelac w trudnych sytuacjach trzeba sie z tym pogodzic