farcanever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ty my z wami to powinniśmy wygrać w lm i cdr tylko właśnie tylko SĘDZIOWIE wam pomogli ci sami na których teraz narzekacie Dziekuje
0
Ty wiesz co Real ma lepszą ławkę rezerwowych niż cały skład Barcelonki
0
Mez kurew to jutro zapraszam do burdelu
0
0
0
hmmm zastanawiające jest że real ma 10 pkt przewagi nad barcą hmmm tylko nie piszcie proszę że to błędy sędziego dzieci barcelony
0
jak zwykle realowi pomagają sędziowie to stwierdzenie będzie najczęściej podawane przez dzieci guardioli a prawda jest taka że real nie ma sobie równych w lidze jak i w lidze mistrzów
PS Czerwona zasłużona to nie siatkówka
0
Santana10
weź noi co z tego nawet jak by ich niepokonalni a skąd się wzięło 10 punktów.(zaraz ktoś napisze ze sędziowie nam pomagają heh)
I pamiętaj ze w lidze jest 38meczow a nie 2 jesteś pewnie dzieciakiem ktury oglada tylko GD a o wynikach innych meczów dowiadujesz sie z gazety.
0
arthix
liga nie jest przesadzona!!!!haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dobry żart wiadomo ze jest już po lidze bo real nietarci punktów z ogurasami a my tracimy!!w LM wszystko się okaże jak się spotkają!!
0
0
PoGGi
żałosny to jest twoj komentarz wiem ze prawda cie boli ze barca nie wygra ligi a real wygra bez żadnych przeszkód i ogarnij się bo wypierdz*elać jak ty to napisałeś to sobie do psa mów
0
to jest niemożliwe to wy jeszcze stracicie wcześniej jakies punkty niż real bo każdy mecz barcelony na wyjeździe to jest możliwa strata punktów a real u sb jak i na wyjeździe gromi rywali.
0
juliancrax
"przepisy tu są jednoznaczne no ale pan sędzia daje za to tylko żółtą zaś boczny który na pewno to widział udaje ślepca w mroku pogrążonego i stoi jak wryty! zamiast powiedzieć co widział"
To co ja mam przewiedzieć pół finał CDR jak pinto dotyka ręka piłkę za polem karnym to jest dopiero pomyłka bardzo duza przecież sędzia liniowy był bardzo blisko tego zdarzenia.
Choć niemowie ze sędzia dobrze zrobił dając Ramosowi zulta kartke ale jak jemu czerwona to i pinto czerwona!!!!
0
Gronek
masz zła czutke i to bardzo zła tyle ci powiem
0
MR10
no dobra ale to niech przekreśla szans Leverkusen a espanol getafe valencia moge jeszce troche wymienic jak chcesz:)
0
maciek1872
masz racje ale ten Deco 20 to jest dziecko i nie ma szacunku dla rywala
0
0
deco10
klepać nie bądź tego taki pewien nie przekreślaj szans Leverkusen bo to jest dobra drużyna u siebie w LM wygrywała Z Chelsea i Valencia wiec nie bądź taki pewien
0
to dobrze!!!!
0
patryk
noi co z tego ze strzela z karnych powtarzam to z 20raz ze trzeba umieć strzelać karne a messi tego nie potrafi w trudnych momentach czy z karnego czy z akcji to i to jest golem wiec nie wiem po co płaczesz.
0
http://www.kwejk.pl/obrazek/926521/10,punkt%C3%B3w.html
nic dodać nic ująć
0
Nie no przez 4minuty powiny wpasc 2bramy dla realu jeszcze
0
piekna brama !!!
0
wojownik
to niewiem nie widzialem ich z byt duzo;D;D nie no bylo ich pare
0
SPALONYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY ej gdzie byl sedzia i tak sie skonczy z 5:2:):):)
0
wojownik
ma o 1 asyste mniej niz messi
0
wernik13
ale noi co z tego trzeba umiec strzelac karne a messi niepotrafi strzelac w trudnych sytuacjach trzeba sie z tym pogodzic
0
ale urwał-tyle powiem do tej bramy
0
nikt sie z toba nie pogodzi bo tu wszyscy na sędziów zwalają
0
zujakovsky
szkoda mi czasu ze by z toba pisać masz racje real wygrał wszystkie mecze bo sędziowie im pomagają...............
ty chyba jakis dziwny jestes