farcanever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tez tak mowilem
0
heh i co sedziowie znowu???
0
ballack
dobry zart
0
no co śmiejemy sie z was bo jesteście żałośni ze sędziowie nam pomagają
0
bronx
następny sędzia sędzia i jeszcze raz sędzia a wam wo gule niepomagaja kurcze oni tam wszystkiego niezobacza sa ludźmi tak jak my wszyscy dobra lece ogaldac mecz!
HM
0
zujakovsky
co ty piszesz zastanów sie jak byście wygrywali swoje mecze to byście nie mieli takiej duzej straty do realu
0
tomcio
ponieważ bylem pewien ze będzie polowa z was pisac ze znowu sędziowie nam pomagają
0
Czerwien moze byl dla ramosa ale weź to zauważ w takiej sytuacji.
Jak ktoś napisze ze karnego nie było to niech to przeczyta jeszcze raz i to usunie bo to jest śmieszne oczywiscie ze byl karny.