0

tez tak mowilem

0

heh i co sedziowie znowu???

0

ballack
dobry zart

0

no co śmiejemy sie z was bo jesteście żałośni ze sędziowie nam pomagają

0

bronx
następny sędzia sędzia i jeszcze raz sędzia a wam wo gule niepomagaja kurcze oni tam wszystkiego niezobacza sa ludźmi tak jak my wszyscy dobra lece ogaldac mecz!
HM

0

zujakovsky
co ty piszesz zastanów sie jak byście wygrywali swoje mecze to byście nie mieli takiej duzej straty do realu

0

tomcio
ponieważ bylem pewien ze będzie polowa z was pisac ze znowu sędziowie nam pomagają

0

Czerwien moze byl dla ramosa ale weź to zauważ w takiej sytuacji.
Jak ktoś napisze ze karnego nie było to niech to przeczyta jeszcze raz i to usunie bo to jest śmieszne oczywiscie ze byl karny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?