tobie nie potrzebny bo i tak pewnie placzesz w domu w poduszke i kupujesz koszulke bayernu na next season :DD Real odpadl z honorem a wy gimbusy tak sie smialiscie z Realu zaraz po meczu we wtorek to teraz macie 0-7 kleska totalna nawet jednej bramki nie strzelic najwyzszy wynik w histori polfinalow ale co sie dziwic jak z psg przecietnym *( dopiero budowanym za petrodolary ) nie potraficie wygrac meczy hhhh
Komentarze
0
ladnie talentow namarnowaliscie hahaha Villa Hleb Czyhrynski Alexis + Ibra
0
albo rasiaka prosto z polskiej ligi
0
ahahahaha 17 milionow to se mozecie kupic waciki zenada
0
widze ze zaprezentowaliscie stroje na sezon 13-14 ;DDD
http://www.meczyki.pl/obrazki,4990
0
a tekst naprawde slaby z gimbazy go masz ?? :( w sumie po nicku widac
0
ladnie talentow namarnowaliscie hahaha Villa Hleb Czyhrynski Alexis + Ibra
0
widze ze zaprezentowaliscie stroje na sezon 13-14 ;DDD
http://www.meczyki.pl/obrazki,4990
0
ahahahaha 17 milionow to se mozecie kupic waciki zenada
0
albo rasiaka prosto z polskiej ligi
0
sobota_99
tobie nie potrzebny bo i tak pewnie placzesz w domu w poduszke i kupujesz koszulke bayernu na next season :DD Real odpadl z honorem a wy gimbusy tak sie smialiscie z Realu zaraz po meczu we wtorek to teraz macie 0-7 kleska totalna nawet jednej bramki nie strzelic najwyzszy wynik w histori polfinalow ale co sie dziwic jak z psg przecietnym *( dopiero budowanym za petrodolary ) nie potraficie wygrac meczy hhhh