0

ladnie talentow namarnowaliscie hahaha Villa Hleb Czyhrynski Alexis + Ibra

0

albo rasiaka prosto z polskiej ligi

0

ahahahaha 17 milionow to se mozecie kupic waciki zenada

0

widze ze zaprezentowaliscie stroje na sezon 13-14 ;DDD

http://www.meczyki.pl/obrazki,4990

0

a tekst naprawde slaby z gimbazy go masz ?? :( w sumie po nicku widac

0

sobota_99

tobie nie potrzebny bo i tak pewnie placzesz w domu w poduszke i kupujesz koszulke bayernu na next season :DD Real odpadl z honorem a wy gimbusy tak sie smialiscie z Realu zaraz po meczu we wtorek to teraz macie 0-7 kleska totalna nawet jednej bramki nie strzelic najwyzszy wynik w histori polfinalow ale co sie dziwic jak z psg przecietnym *( dopiero budowanym za petrodolary ) nie potraficie wygrac meczy hhhh

0

warty przynajmiej 35 mln haha a nie 25...

0

trzeba kupic paru sedziow w nastepnym seoznie bo nic nie wygracie 0-7 0-7 0-7 , mysle ze clatenburg i webb z angli by byli dobrzy zamiat neymara i hummelsa , jestem ciekaw gdzie sa teraz dzieci ktore urzadzaly tu fieste po odpadnieciu realu we wtorek a tu taka klapa w srode 0-7 to hahaha toz to wisla by mniej przegrala :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?