1

@Arkon Ponieważ nie mam tak dużo czasu a jest jeszcze Barca, Celtics, Patriots to dla mnie nr. 1 jest serial The Office. Jedyny jaki oglądam. I dla mnie jest petarda. ;D

1

Ale, że Paweł Sołza uciekł od Lewizny? SZOK.
Dobra Czesiu szykuj się.
xD

7

@Colin94 Ale w przyszłym to już na pewno. ;)

0

@Encore Nets dzisiaj na spokojnie ;D lolki nie mają szans.

1

@kaamil1910 Trzymam kciuki byczku. I nie Seba tylko fart dla Ciebie. ;)

4

@kaamil1910 xD to powodzenia Ci życzę Romeo. xD

3

@Iago Byczku to Twoja wyobraźnia podsuwa Ci taki obraz tej całej Twojej psiapsiółki. Że jest cacy itd, ale w rzeczywistości tak nie jest. To że fajnie się Wam rozmawia bla bla itd. to o niczym nie świadczy. Jest jeszcze wiele innych czynników i rzeczy o których nie wiesz o Niej. Nie zawracaj sobie tym głowy i nie marnuj na to czasu. Ból dupy minie szybciej niż myślisz. Do przodu. ;)

3

@Iago Byczku zrozum nie ma idealnych kobiet. Na początku się starają a póżniej... pokazują pazurki jesteś młody i takich dupek będzie wiele. Nie marnuj czasu tylko szukaj sobie Panny albo się rozwijaj i nie marnuj czasu na te bzdety.

2

@Nolife1899 Aj widzę to od dłuższego czasu. Lubię go, ale tak mnie denerwują te jego wymuszone rzuty z dystansy a przecież chłopak ubity jak kabanos powinien pakować w pomalowane i robić akcje 2+1 jak choćby Bronek za najlepszych czasów ale nie On bawi się w Stefana. eh... a 76 się cieszą ;D

3

Antek wyjaśnia paraliże.... bez kitu jak można to było przegrać panie Udoka? no jak?


0

@Encore Odnoszę wrażenie, że Tatum za wszelką cenę chce być bohaterem.

0

@Encore Dramatyczna gra Bostonu. Przegrać wygrany mecz? ręce opadają i wincyj 3 wincyj.

1

@Encore Nigdy przenigdy ;D

1

Antek weź już się uspokój no... ;D

1

@kamiVeB Jazda Celtics!!!

0

@Encore Oj tak ;)

2

Do przerwy Celtics konkretnie zamiatają Bucks +15. ;D


3

This is Brazil!!! ;D

1

@Mario96w Rozgryzłeś mnie. A tak bardzo się starałem....

1

@Lionel_Messi10 A proszę bardzo a dla Ciebie to nawet dwa piwka ;D

1

Wolność dla rodzynek.

3

@VamosGirl Oczywiście i tu nie ma nad czym dyskutować.

1

@MarioVeB! Serniczek bez rodzynek to nie serniczek tylko zwykły podrabianiec.

4

Jak sernik to tylko z rodzynkami. Mój ulubiony.

1

@mikael Darek to jest dobry i przystojny chłopak. Mój człowiek no daj spokój.

3

@MesQueUnClub96 Biedny Hamiltonek ;D

9

@Davvd Twój brat już po drugim rozwodzie i za trzecią się bierze a Ty co? na co czekasz?
xD

1

@Emhyr Bezapelacyjnie i do samego końca mojego lub jej - TeamNoKarp.
TeamDobryKotlecik

22

"Rok temu paliwo 4,75 a w tym roku pis zrobił obniżkę na 5,75"
xD

2

@FC1899Barca Może nie tyle gierka, ale pamiętam zabawę w chowanego ;D
A jeśli chodzi o gierkę to pamiętam grę w zbijaka. ;)

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?