fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon Ponieważ nie mam tak dużo czasu a jest jeszcze Barca, Celtics, Patriots to dla mnie nr. 1 jest serial The Office. Jedyny jaki oglądam. I dla mnie jest petarda. ;D
1
Ale, że Paweł Sołza uciekł od Lewizny? SZOK.
Dobra Czesiu szykuj się.
xD
7
@Colin94 Ale w przyszłym to już na pewno. ;)
0
@Encore Nets dzisiaj na spokojnie ;D lolki nie mają szans.
1
@kaamil1910 Trzymam kciuki byczku. I nie Seba tylko fart dla Ciebie. ;)
4
@kaamil1910 xD to powodzenia Ci życzę Romeo. xD
3
@Iago Byczku to Twoja wyobraźnia podsuwa Ci taki obraz tej całej Twojej psiapsiółki. Że jest cacy itd, ale w rzeczywistości tak nie jest. To że fajnie się Wam rozmawia bla bla itd. to o niczym nie świadczy. Jest jeszcze wiele innych czynników i rzeczy o których nie wiesz o Niej. Nie zawracaj sobie tym głowy i nie marnuj na to czasu. Ból dupy minie szybciej niż myślisz. Do przodu. ;)
3
@Iago Byczku zrozum nie ma idealnych kobiet. Na początku się starają a póżniej... pokazują pazurki jesteś młody i takich dupek będzie wiele. Nie marnuj czasu tylko szukaj sobie Panny albo się rozwijaj i nie marnuj czasu na te bzdety.
2
@Nolife1899 Aj widzę to od dłuższego czasu. Lubię go, ale tak mnie denerwują te jego wymuszone rzuty z dystansy a przecież chłopak ubity jak kabanos powinien pakować w pomalowane i robić akcje 2+1 jak choćby Bronek za najlepszych czasów ale nie On bawi się w Stefana. eh... a 76 się cieszą ;D
3
Antek wyjaśnia paraliże.... bez kitu jak można to było przegrać panie Udoka? no jak?
0
@Encore Odnoszę wrażenie, że Tatum za wszelką cenę chce być bohaterem.
0
@Encore Dramatyczna gra Bostonu. Przegrać wygrany mecz? ręce opadają i wincyj 3 wincyj.
1
@Encore Nigdy przenigdy ;D
1
Antek weź już się uspokój no... ;D
1
@kamiVeB Jazda Celtics!!!
0
@Encore Oj tak ;)
2
Do przerwy Celtics konkretnie zamiatają Bucks +15. ;D
3
This is Brazil!!! ;D
1
@Mario96w Rozgryzłeś mnie. A tak bardzo się starałem....
1
@Lionel_Messi10 A proszę bardzo a dla Ciebie to nawet dwa piwka ;D
1
Wolność dla rodzynek.
3
@VamosGirl Oczywiście i tu nie ma nad czym dyskutować.
1
@MarioVeB! Serniczek bez rodzynek to nie serniczek tylko zwykły podrabianiec.
4
Jak sernik to tylko z rodzynkami. Mój ulubiony.
1
@mikael Darek to jest dobry i przystojny chłopak. Mój człowiek no daj spokój.
3
@MesQueUnClub96 Biedny Hamiltonek ;D
9
@Davvd Twój brat już po drugim rozwodzie i za trzecią się bierze a Ty co? na co czekasz?
xD
1
@Emhyr Bezapelacyjnie i do samego końca mojego lub jej - TeamNoKarp.
TeamDobryKotlecik
22
"Rok temu paliwo 4,75 a w tym roku pis zrobił obniżkę na 5,75"
xD
2
@FC1899Barca Może nie tyle gierka, ale pamiętam zabawę w chowanego ;D
A jeśli chodzi o gierkę to pamiętam grę w zbijaka. ;)