fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hanok Stary z tej Granady to Wy robicie drugie City widzę. xD bez przesady. Daliśmy dupy jak zwykle i tyle w temacie.
2
Co Granada Nas przycisnęła w końcówce to nie mam pytań. Jestem pewien, ze gdyby Barcelona grała w przewadze i goniła wynik to na 100% byśmy to przegrali.
3
Nie zamierzam hejtować Generała, ale w końcówce nie ogarnął tematu. Granada jak usiadła na Nas to nie mieliśmy czym oddychać. Szkoda bo 3 pkt były jak najbardziej do ugrania.
1
Takimi meczami przegrywa się udział w kolejnej edycji LM. Psycha siadła po raz kolejny. Z wrzutkmi dostaniemy na pizd... jak nic.
1
Mecz absolutnie do wygrania, ale nie dla Barcelony.
1
Wrzutka Alvisa + Skywalker to potężne combo ;D
1
Ale co Skywalker odpalił ;D Brawo!!!
0
@ranger3120 @Bunk420 Z pis wszystkie pomysły wydają się możliwe xD
@Azi podobno już kończą Suski z Sasinem ostatnie poprawki wprowadzają ;D
1
Walka z szalejącą inflacją? nie ma sprawy wprowadzamy niehandlowe Soboty. pisioland w pigułce. xD
1
@bielik W tym sezonie ktoś z dwójki Suns - GSW zdobędzie tytuł. ;) A co do byków gdyby Rose się nie połamał to tytuł powędrowałby do wietrznego miasta bo pakę mieli znakomitą. ;)
0
@tomek8756 Moim zdaniem nie ma znaczenia kogo wybierzemy obraz nieudolnego rządzenia i dziadostwa będzie dokładanie taki sam.
3
Antek i spółka wyjaśniają Nets na Brooklynie. ;D
0
@Karzel Efekt Nowego Wału. Mnie generalnie śmieszy ten cały Wał i jestem ciekawy co jeszcze władza nam przygotowała. Bo coś czuję, że to dopiero początek zabawy ;D
0
@BartqRKO Faktycznie słabo to wygląda natomiast Morris sam się o to prosił i to jest jego wina. Do Jokera się nie fika ;)
0
@Encore Pośmiewisko robią z tego Bostonu.... Wstyd.
0
@Peszko07 Powiem Ci tak. Opłaca się i to bardzo natomiast jeśli nie potrafisz tego robić to lepiej zajmij się czymś innym.
4
@MesQueUnClub96 Czy Nas bolą Wiadomości Telewizji Polskiej im. Jacka Kurskiego? Nie raczej bawią do łez ;D
3
@tomek8756 Top TOPÓW xD
4
Ale co Dziennik jest odklejony od rzeczywistości to ja nie mam pytań. xD
2
Początek roku i już problemy z Nowym Wałem. Jestem ciekawy jakie jeszcze kwiatki z tego wyjdą. xD
0
@FCB24 Bez dwóch zdań Harris w formie to potężna broń. ;) a do tego jeszcze Broda, Szaman i KD i weź tu broń takich magików. ;D
0
@FCB24 No ma w głowie nasrane, ale z nim na parkiecie (nawet jeśli będą to tylko mecze wyjazdowe) mają większą moc w ofensywie. Było już w tym sezonie kilka takich spotkań gdzie zabrakło właśnie 3 opcji. Do tego jest graczem absolutnie znakomitym jedno zagranie/akcja może zmienić oblicze meczu.
1
@Encore Teraz gdy Szaman wrócił Nets zamiatają ligę. KD MVP
1
@Encore MVP
3
Wielka chwila dla wszystkich fanów Mavs a w szczególności zgromadzonych w American Airlines Center w Dallas. Koszulka z nr 41 wisi już pod dachem. Wielki Dirk Novitzki mistrz NBA w barwach Mavericks. Gratulacje #41
0
@BartqRKO Tak jak napisałem przed sezonem KD i tak zostaje. ;)
0
@michal26 Tak jak Bartek napisał bronek jest jednym z najlepszych tu nie ma nad czym dyskutować natomiast w kluczowych akcjach pali się niesamowicie.
0
Ufff udało się.
0
@agaFCB xD
0
Dembe wyjaśnia amatora Laporte. Chciałem zarabiać 40 ale "tera" to "chcem" 50. xD