1

@Hanok Stary z tej Granady to Wy robicie drugie City widzę. xD bez przesady. Daliśmy dupy jak zwykle i tyle w temacie.

2

Co Granada Nas przycisnęła w końcówce to nie mam pytań. Jestem pewien, ze gdyby Barcelona grała w przewadze i goniła wynik to na 100% byśmy to przegrali.

3

Nie zamierzam hejtować Generała, ale w końcówce nie ogarnął tematu. Granada jak usiadła na Nas to nie mieliśmy czym oddychać. Szkoda bo 3 pkt były jak najbardziej do ugrania.

1

Takimi meczami przegrywa się udział w kolejnej edycji LM. Psycha siadła po raz kolejny. Z wrzutkmi dostaniemy na pizd... jak nic.

1

Mecz absolutnie do wygrania, ale nie dla Barcelony.

1

Wrzutka Alvisa + Skywalker to potężne combo ;D

1

Ale co Skywalker odpalił ;D Brawo!!!

0

@ranger3120 @Bunk420 Z pis wszystkie pomysły wydają się możliwe xD
@Azi podobno już kończą Suski z Sasinem ostatnie poprawki wprowadzają ;D

1

Walka z szalejącą inflacją? nie ma sprawy wprowadzamy niehandlowe Soboty. pisioland w pigułce. xD

1

@bielik W tym sezonie ktoś z dwójki Suns - GSW zdobędzie tytuł. ;) A co do byków gdyby Rose się nie połamał to tytuł powędrowałby do wietrznego miasta bo pakę mieli znakomitą. ;)

0

@tomek8756 Moim zdaniem nie ma znaczenia kogo wybierzemy obraz nieudolnego rządzenia i dziadostwa będzie dokładanie taki sam.

3

Antek i spółka wyjaśniają Nets na Brooklynie. ;D


0

@Karzel Efekt Nowego Wału. Mnie generalnie śmieszy ten cały Wał i jestem ciekawy co jeszcze władza nam przygotowała. Bo coś czuję, że to dopiero początek zabawy ;D

0

@BartqRKO Faktycznie słabo to wygląda natomiast Morris sam się o to prosił i to jest jego wina. Do Jokera się nie fika ;)

0

@Encore Pośmiewisko robią z tego Bostonu.... Wstyd.

0

@Peszko07 Powiem Ci tak. Opłaca się i to bardzo natomiast jeśli nie potrafisz tego robić to lepiej zajmij się czymś innym.

4

@MesQueUnClub96 Czy Nas bolą Wiadomości Telewizji Polskiej im. Jacka Kurskiego? Nie raczej bawią do łez ;D

3

@tomek8756 Top TOPÓW xD

4

Ale co Dziennik jest odklejony od rzeczywistości to ja nie mam pytań. xD

2

Początek roku i już problemy z Nowym Wałem. Jestem ciekawy jakie jeszcze kwiatki z tego wyjdą. xD

0

@FCB24 Bez dwóch zdań Harris w formie to potężna broń. ;) a do tego jeszcze Broda, Szaman i KD i weź tu broń takich magików. ;D

0

@FCB24 No ma w głowie nasrane, ale z nim na parkiecie (nawet jeśli będą to tylko mecze wyjazdowe) mają większą moc w ofensywie. Było już w tym sezonie kilka takich spotkań gdzie zabrakło właśnie 3 opcji. Do tego jest graczem absolutnie znakomitym jedno zagranie/akcja może zmienić oblicze meczu.

1

@Encore Teraz gdy Szaman wrócił Nets zamiatają ligę. KD MVP

1

@Encore MVP

3

Wielka chwila dla wszystkich fanów Mavs a w szczególności zgromadzonych w American Airlines Center w Dallas. Koszulka z nr 41 wisi już pod dachem. Wielki Dirk Novitzki mistrz NBA w barwach Mavericks. Gratulacje #41


0

@BartqRKO Tak jak napisałem przed sezonem KD i tak zostaje. ;)

0

@michal26 Tak jak Bartek napisał bronek jest jednym z najlepszych tu nie ma nad czym dyskutować natomiast w kluczowych akcjach pali się niesamowicie.

0

Ufff udało się.

0

@agaFCB xD

0

Dembe wyjaśnia amatora Laporte. Chciałem zarabiać 40 ale "tera" to "chcem" 50. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?