0

@Encore Nets mogli to wygrać ale jak się nie trafia z pod kosza. Szkoda.

2

Ale co Broda wyciaga te faule za 3 to poezja ;D

1

@PatrychoO Kiedyś dawno temu wyrwałem ;D bluzę repki Anglii w rugby. Kozacka i mam ją po dziś dzień. ;)

0

@El dominatore Widziałem coś pięknego ;)

2

@kampe Po prostu strasznie boli ich wielki Leo. Tyle.

1

@magister97r I bardzo dobrze. Dobry meczyk punkt za punkt ;)

3

Garland i Okoro zabawa ;o


0

@Uukasz_93 Cały Edziu xD

0

@AFA90 El fujarek ;D

5

@Uukasz_93 Edziu? dla mnie TOP ;D

0

@MarianoItalianoVero Dzisiaj się udało ;)

3

@KSSniper Za bramki to jest nagroda Złotego Buta. Messi to coś więcej niż bramki, kreuje, podaje i strzela innymi słowy nakręca grę.

6

Celtics byli już -18 a wygrali +12 ;D


1

@Peszko07 Robi się ciekawie xD

0

@Encore Szaman nie wie co to schody ;D

1

Za mniej więcej godzinkę zaczynamy granie ;D dla każdego od koloru do wyboru. ;)

/photo/1

4

"Wiara robi pierwszy krok, nawet jeśli nie widzisz całych schodów."
Martin Luther King

1

@tomek8756 I takie zasady to ja szanuje. ;D

0

@Barca1992 Zdecydowanie KIT. W porównaniu do tego jak chodził w Ajaxie to u nas gra mega padakę. Mam nadzieję, że zagra na DM za Basketsa i zobaczymy czy coś z tego będzie.

0

Dembele to chyba nadal myśli, że prezydentem jest Bartomeu skoro liczy na tak potężny hajs. xD skończyło się dymanie Barcelony.

2

@Verema Ale piękna historia. Brawo SF49ers brawo Jimmy G!!! ale cisza w Dallas ;D

3

Deebo!!!!!!! Jazda SF 49ers. Ależ pięknie uciszył kibiców Cowboys ;D I ten piękny płacz Pana Romo coś pięknego. Swoją drogą to skandal aby ten gość komentował tak poważny mecz.


1

@axegrinder wybacz, ze oddzielnie, ale już nie mogłem zedytować dla Ciebie specjalnie mecz Memphis - Bulls będzie ciekawie. ;)

1

@czółkovsky Dokładnie ;D
@Encore Oj tak Szaman zaczaruje i będzie się działo. ;)

10

Z uwagi na MLK Day w USA kibice NBA szczególnie na tej stronie ;) mają szansę obejrzeć kilka ciekawych spotkań o normalnej porze. I tak rozpoczynamy o:
18-30 Celtics - Pels
19 Knicks - Hornets
20 Wizards - 76
21 Cavs - Nets i tu będzie mega ciekawie ;)
21-30 Clippers - Pacers
21-30 Memphis - Bulls również zapowiada się ciekawie. ;)
@zadafcb @Encore @JackH @kamiVeB @BartqRKO @El dominatore @magister97r @czółkovsky @Kidd @Zazinho i wszyscy fani NBA ;)

1

@Encore JA również łapał kontuzje i gdzie jest teraz? Zion to bestia, ale obecnie tylko w reklamach chipsów i Mountain Dew. ;)

3

@El dominatore Pamiętam jak Zion i JA wchodzili do ligi. Odpowiednio #1 i #2 draftu wszyscy jednym głosem mówili, że to właśnie Zion będzie dzielił i rządził. Tymczasem JA obecnie zamiata tego grubaska. Zupełnie inny poziom ;D

1

@equwesta Oj nie ;) Brady jest z nich najlepszy. ;)

1

@equwesta Dokładnie ;D

0

@rafa324 Tak na robaki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?