fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Nets mogli to wygrać ale jak się nie trafia z pod kosza. Szkoda.
2
Ale co Broda wyciaga te faule za 3 to poezja ;D
1
@PatrychoO Kiedyś dawno temu wyrwałem ;D bluzę repki Anglii w rugby. Kozacka i mam ją po dziś dzień. ;)
0
@El dominatore Widziałem coś pięknego ;)
2
@kampe Po prostu strasznie boli ich wielki Leo. Tyle.
1
@magister97r I bardzo dobrze. Dobry meczyk punkt za punkt ;)
3
Garland i Okoro zabawa ;o
0
@Uukasz_93 Cały Edziu xD
0
@AFA90 El fujarek ;D
5
@Uukasz_93 Edziu? dla mnie TOP ;D
0
@MarianoItalianoVero Dzisiaj się udało ;)
3
@KSSniper Za bramki to jest nagroda Złotego Buta. Messi to coś więcej niż bramki, kreuje, podaje i strzela innymi słowy nakręca grę.
6
Celtics byli już -18 a wygrali +12 ;D
1
@Peszko07 Robi się ciekawie xD
0
@Encore Szaman nie wie co to schody ;D
1
Za mniej więcej godzinkę zaczynamy granie ;D dla każdego od koloru do wyboru. ;)
4
"Wiara robi pierwszy krok, nawet jeśli nie widzisz całych schodów."
Martin Luther King
1
@tomek8756 I takie zasady to ja szanuje. ;D
0
@Barca1992 Zdecydowanie KIT. W porównaniu do tego jak chodził w Ajaxie to u nas gra mega padakę. Mam nadzieję, że zagra na DM za Basketsa i zobaczymy czy coś z tego będzie.
0
Dembele to chyba nadal myśli, że prezydentem jest Bartomeu skoro liczy na tak potężny hajs. xD skończyło się dymanie Barcelony.
2
@Verema Ale piękna historia. Brawo SF49ers brawo Jimmy G!!! ale cisza w Dallas ;D
3
Deebo!!!!!!! Jazda SF 49ers. Ależ pięknie uciszył kibiców Cowboys ;D I ten piękny płacz Pana Romo coś pięknego. Swoją drogą to skandal aby ten gość komentował tak poważny mecz.
1
@axegrinder wybacz, ze oddzielnie, ale już nie mogłem zedytować dla Ciebie specjalnie mecz Memphis - Bulls będzie ciekawie. ;)
1
@czółkovsky Dokładnie ;D
@Encore Oj tak Szaman zaczaruje i będzie się działo. ;)
10
Z uwagi na MLK Day w USA kibice NBA szczególnie na tej stronie ;) mają szansę obejrzeć kilka ciekawych spotkań o normalnej porze. I tak rozpoczynamy o:
18-30 Celtics - Pels
19 Knicks - Hornets
20 Wizards - 76
21 Cavs - Nets i tu będzie mega ciekawie ;)
21-30 Clippers - Pacers
21-30 Memphis - Bulls również zapowiada się ciekawie. ;)
@zadafcb @Encore @JackH @kamiVeB @BartqRKO @El dominatore @magister97r @czółkovsky @Kidd @Zazinho i wszyscy fani NBA ;)
1
@Encore JA również łapał kontuzje i gdzie jest teraz? Zion to bestia, ale obecnie tylko w reklamach chipsów i Mountain Dew. ;)
3
@El dominatore Pamiętam jak Zion i JA wchodzili do ligi. Odpowiednio #1 i #2 draftu wszyscy jednym głosem mówili, że to właśnie Zion będzie dzielił i rządził. Tymczasem JA obecnie zamiata tego grubaska. Zupełnie inny poziom ;D
1
@equwesta Oj nie ;) Brady jest z nich najlepszy. ;)
1
@equwesta Dokładnie ;D
0
@rafa324 Tak na robaki.