7

I coś dla wszystkich fanów Fifki. ;D
https://x.com/easportspl/status/1486292859934359558/photo/1

3

@Syt400 Ameryka Północna i Południowa gra. Reprezentacje.

29

Stano króciutko ;D

2

@Kapitan hawk Uuuu kapitanie nowy avatar ;D

5

To El Jarka kukle zabolą ;D

0

Oby tylko z NOWYMI serwerami nie było jak z Nowym Wałem. ;D
Tego sobie i Wam serdecznie życzę. ;)

0

Dziadki ktoś korzysta może z kociołka MPM DS? mam kilka pytań. ;D

4

O Babulu co tu się staneło? ;D Akcja 3+1 na 2 sekundy do końca. Wizz u siebie prowadzili już +35 a przegrali w takich okolicznościach. Waszyngton pięknie wyjaśniony brawo LAC ;D


1

@Objectivo Ależ pięknie wyjasnił sytuację. ;D

5

@Batys I zobaczcie jak Basktesa odstawił na kilku metrach ;D

1

@maciar ;D Proste ;)

2

@Gwyn A że "głupich" nie brakuje to zarabia. Taki jest ten świat.

1

@Andi18 #BleedGreen zawsze Celtics!! ;)

2

Sponsor Barcelony? Tylko i wyłącznie Poczta Polska.

1

@damian.09 W tej sprawie pomoże Ci @IronSanHybrid którego serdecznie pozdrawiam ;)

1

@Andi18 A w takim razie dopowiem, że Pan Piotr w 2017 roku został 7 najbogatszym Polakiem w rankingu tygodnika"Wprost" z majątkiem 3,4 mld zł. ;)

2

@Andi18 Ja natomiast mam taką ciekawostkę nie związaną co prawda z europejskimi rozgrywkami a najlepszą liga świata czyli NBA. otóż sponsorem na koszulkach LA lakers była firma Wish założona i prowadzona przez Polaka Piotra Szulczewskiego. ;)
Rocznie wykładał 12-14 mln $. aby logo firmy znalazło się na koszulkach.

4

@FioletoweOczy @zadafcb NBA troszkę się prostuje w tej kwestii bo to co wprowadził Silver to śmiech na sali. Niby miało być show a wyszło tragicznie. Co kontakt to faul kolejne przerwy w grze i nudy na parkiecie. Wracając do NFL to poprzednie rozgrywki były szalenie ciekawe i jednak osoba Pana TB12 w barwach TBB zrobiła swoje. ;)

8

@DonRybson Nie wierzę w żadne słowo tego turlacza. Żadne.

1

Nie wiem czy wiecie, ale Kessie jest blisko Barcelony. A jak nie wiecie to już wiecie ode mnie. ;D

1

@zadafcb Znakomity trener/motywator, ale chyba czas najwyższy na zmiany w Saints.

1

@zadafcb Należy jeszcze wspomnieć o Russellu Wilsonie bo z tego co pamiętam również grał w Baseball. A co do komentarza/zdania Kuby jak najbardziej się zgadzam. ;)

1

@magister97r @Encore Na papierze wydaje się, ze jest to wymiana win - win. 76 dostają dobrego strzelca i od biedy rozgrywającego a Nets przy założeniu, że Szaman zostaje dostają bardzo dobrego obrońcę bez rzutu, ale tu nie ma problemu bo mają KD ;)

2

@Kapitan hawk ;D atencji szuka. ;D

1

@LeoMesjasz Ja nie musze czekać bo wiem, że jestem w absolutnej TOPCE tych użytkowników. ;D

5

@Messibestplayerintheworld Kriscziano skills & moves Danza Kaduro mix 2022
xD

1

Anakara Iga, Anakara Iga ;D

4

@mekston Jeśli o mnie chodzi ;D to cały czas byłem za Maxem ;D

2

@MesQueUnClub96 Ja jestem za Igą ;D także tego ;D

1

@FCB24 Tak, ale ten jeden ziomek musi te wszystkie założenia wprowadzić na boisku. Możesz mieć najlepszego trenera/sztab, ale jeśli nie masz dobrego rozgrywającego nic nie osiągniesz. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?