0

@JonSnow Byczku a to nie jest przypadkiem Dog Soldiers?


1

Ten chłopiec co wpadł do studni nie żyje.

0

To co? może coś o polityce pogadamy. xD

3

@dmcteam Czy warto? Byczku warto i to bardzo.

4

@Msciwor Za Juventusem. Forza Juve!!!

0

@goralski TOP 4 bez mistrzostwa i nic więcej.

3

@zadafcb Największy comeback ever ;D pamiętam jak w środku nocy krzyczałem w domu z radości po ostatnim TD. ;D mega przeżycie.

1

@JackH Celtics kilka tygodni temu powiedzieli, że JT i JB to przyszłość organizacji więc do lata będzie spokój. ;)

0

@JackH To znaczy Broda powiedział, że jeszcze nigdy w swojej karierze nie był na rynku FA i chętnie przetestuje rynek. Do tego zaznaczył, że bardzo lubi Moreya.

2

@Nolife1899 Dokładnie o to chodzi. ;)
A w Bostonie? raczej nic się nie zmieni czekamy do lata. ;)

4

@kamil295 Jak tracą? Broda w obronie to pachołek nic nie potrafi. W Nets są już strzelby potrzebują właśnie gościa do obrony a najlepiej bez rzutu tak aby się za bardzo nie wtrącał KD i Szamanowi. Dla Nets zdrowych Nets to zajebisty deal. Oni właśnie tego potrzebują. Obrony.

1

@PatrychoO NBA to jeden wielki biznes. Możesz kochać klub ponad wszystko a i tak za dwa dni wylądujesz na zadupiu. Tak to jest. ;)
Tak jak Lonzo Gonzo, który kochał LA a wylądował w Nowym Orleanie. ;D

2

@Nolife1899 Simmons w Nets będzie się czuł jak ryba w wodzie. Nie musi rzucać jedynie dobrze bronić i rozgrywać te 3 qw bo w crunch time i tak piłka będzie u Duranta czy Szamana. ;) Dwie zagrywki pod Simmonsa tak aby wjechał pod kosz i tyle. Najważniejsza jest obrona. A Indiana? to będzie powtórka z Magic z poprzedniego sezonu - czystki oddadzą wszystkich cennych i walka w Tankatonie o jak najwyższy pick w drafcie. ;)

2

@Nolife1899 Nie ma szans. Indiana idzie w przebudowę i zbierają picki. Po co im Simmons z tak dużym kontraktem? to raczej odpada.

2

@BartqRKO Oby się udało Nets potrzebują właśnie takiego Bena w obronie. Szaman na 1 i Durantula zamiatająca przeciwników. Pewny tytuł.

0

@Drozdu7 Uważam, że Messi już nic nie musi udowadniać. Ostatni akt to MŚ w Katarze i tam mam nadzieję zobaczymy najlepszego/zwycięskiego Messiego.

1

@Bartosz85 Krok po kroku i wracamy ;)
(L)

2

Brawo Legia ważne 3 pkt. Teraz Warta u siebie.

1

@Katalonbar Powolutku wracamy. Najważniejsze pkt.
@DawidekFCB 3-1 dla Legii. ;)

0

@kazbychu Aj szkoda nawet gadać.

0

@VirtuoZ "Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem."
;)

0

@lucas/catalan VW T-Roc wersja black.

2

I cyk Legia 2-0 do przerwy. Brawo.

3

@tobiasson92 Oooo to Czesi jeszcze sobie poczekają ;D

6

@tobiasson92 Czeski film. xD

2

@Kusco15 Dla spracowanych posłów jest Nowy ład a dla pozostałych Polaków Nowy Wał.

3

Derby LA dla Clipsów. ;D ale co Reggie Jackson zatańczył i ten game winner. Pięknie LAC ;D przykro mi stary @Roni/VEB


22

@DamianBarcaCule To błędne myślenie. Ukraina oddziela nas od Putina. I należy zrobić wszystko aby tak pozostało.

10

Czyli można powiedzieć, że najsłabsze drużyny zostały wyeliminowane z PK. ;D

19

@tomek8756 Kołodziejczak króciutko z szczekaczem TVpis. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?