fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JonSnow Byczku a to nie jest przypadkiem Dog Soldiers?
1
Ten chłopiec co wpadł do studni nie żyje.
0
To co? może coś o polityce pogadamy. xD
3
@dmcteam Czy warto? Byczku warto i to bardzo.
4
@Msciwor Za Juventusem. Forza Juve!!!
0
@goralski TOP 4 bez mistrzostwa i nic więcej.
3
@zadafcb Największy comeback ever ;D pamiętam jak w środku nocy krzyczałem w domu z radości po ostatnim TD. ;D mega przeżycie.
1
@JackH Celtics kilka tygodni temu powiedzieli, że JT i JB to przyszłość organizacji więc do lata będzie spokój. ;)
0
@JackH To znaczy Broda powiedział, że jeszcze nigdy w swojej karierze nie był na rynku FA i chętnie przetestuje rynek. Do tego zaznaczył, że bardzo lubi Moreya.
2
@Nolife1899 Dokładnie o to chodzi. ;)
A w Bostonie? raczej nic się nie zmieni czekamy do lata. ;)
4
@kamil295 Jak tracą? Broda w obronie to pachołek nic nie potrafi. W Nets są już strzelby potrzebują właśnie gościa do obrony a najlepiej bez rzutu tak aby się za bardzo nie wtrącał KD i Szamanowi. Dla Nets zdrowych Nets to zajebisty deal. Oni właśnie tego potrzebują. Obrony.
1
@PatrychoO NBA to jeden wielki biznes. Możesz kochać klub ponad wszystko a i tak za dwa dni wylądujesz na zadupiu. Tak to jest. ;)
Tak jak Lonzo Gonzo, który kochał LA a wylądował w Nowym Orleanie. ;D
2
@Nolife1899 Simmons w Nets będzie się czuł jak ryba w wodzie. Nie musi rzucać jedynie dobrze bronić i rozgrywać te 3 qw bo w crunch time i tak piłka będzie u Duranta czy Szamana. ;) Dwie zagrywki pod Simmonsa tak aby wjechał pod kosz i tyle. Najważniejsza jest obrona. A Indiana? to będzie powtórka z Magic z poprzedniego sezonu - czystki oddadzą wszystkich cennych i walka w Tankatonie o jak najwyższy pick w drafcie. ;)
2
@Nolife1899 Nie ma szans. Indiana idzie w przebudowę i zbierają picki. Po co im Simmons z tak dużym kontraktem? to raczej odpada.
2
@BartqRKO Oby się udało Nets potrzebują właśnie takiego Bena w obronie. Szaman na 1 i Durantula zamiatająca przeciwników. Pewny tytuł.
0
@Drozdu7 Uważam, że Messi już nic nie musi udowadniać. Ostatni akt to MŚ w Katarze i tam mam nadzieję zobaczymy najlepszego/zwycięskiego Messiego.
1
@Bartosz85 Krok po kroku i wracamy ;)
(L)
2
Brawo Legia ważne 3 pkt. Teraz Warta u siebie.
1
@Katalonbar Powolutku wracamy. Najważniejsze pkt.
@DawidekFCB 3-1 dla Legii. ;)
0
@kazbychu Aj szkoda nawet gadać.
0
@VirtuoZ "Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem."
;)
0
@lucas/catalan VW T-Roc wersja black.
2
I cyk Legia 2-0 do przerwy. Brawo.
3
@tobiasson92 Oooo to Czesi jeszcze sobie poczekają ;D
6
@tobiasson92 Czeski film. xD
2
@Kusco15 Dla spracowanych posłów jest Nowy ład a dla pozostałych Polaków Nowy Wał.
3
Derby LA dla Clipsów. ;D ale co Reggie Jackson zatańczył i ten game winner. Pięknie LAC ;D przykro mi stary @Roni/VEB
22
@DamianBarcaCule To błędne myślenie. Ukraina oddziela nas od Putina. I należy zrobić wszystko aby tak pozostało.
10
Czyli można powiedzieć, że najsłabsze drużyny zostały wyeliminowane z PK. ;D
19
@tomek8756 Kołodziejczak króciutko z szczekaczem TVpis. ;D