1

Bałwanek nie zagra w rewanżu. Szkoda. xD

1

Wrzutki na razie nie wiedzą gdzie są. xD

0

@Rhaan Czyli będzie odwrotnie 3-0 dla Pesgie. ;)

12

Zbliża się 21 czyli czas wywiesić pranie. ;D
Jazda Leo!!!!
https://zapodaj.net/2deb588f696a1.jpg.html

10

I muszę Wam powiedzieć, że wstyd mi za Was, ze kibicujecie tym dziadom z madrytu. Wstyd!!!!
"Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem".
Jazda Leo!!!

1

@Adi123456789 Oblak, Valdek, Iker ;)

3

Si vis pacem, para bellum
"Jeśli chcesz pokoju szykuj się do wojny".

1

@tomek8756 Ciekawe czy w Samsungu tez mają takie promocje ;D

1

@tomek8756 Oj tak ;D

7

Genialny sezon w pigułce ;D


@zadafcb @kamil295 @Mistrzu888 @JackH @BartqRKO @equwesta @Maciek069 @PatrychoO @Roni/VEB

8

@LS Obawiam się, że kolejnymi rządami pisu.

7

@cules100pro World war Z

1

@Hubsao Nasza legenda i piłkarz genialny nasz talizman: Douglas.

2

Park Jurajski wraca ;D


1

@Hubsao Zacnie to wygląda ;D

7

Koniec brawo Rams!!!! Ależ Donald poszedł jak przecinak po swój wymarzony pierścień ;D


1

Chwila prawdy dla Bengals 4&1

1

1-20 zobaczymy co Burrow potrafi ;D
Let's play Ball!!!

1

Tak jest Brawo Rams!!!!

1

@Verema @kamil295 Ja bym tego nie dał to była walka ;)

3

@PatrychoO Tamtego finału nic nie przebije. ;) Najlepszy finał Ever.

3

Ależ potężna flaga przeciwko Bengals

3

@Verema To wielki finał tu nikt nie odpuszcza ;)

5

Von Miller i Aaron Donald ależ to jest potężne combo ;D


2

Rams do roboty!!! Do your Job!!!
Ale się posypali masakra.

11

Biedna sceneria i to nagłośnienie do chrzanu no ale jak Eminem zaśpiewa to nie co zbierać ;D

1

@Roni/VEB No takie gwiazdy razem? na czymś trzeba było przyoszczędzić ;D

2

@tomek8756 Absolutnie - nie ma nawet o czym dyskutować. ;D

6

Dobra przerwa na herbatkę Rams prowadzą 13-10 ;D
Bengals bardzo mądrze to rozgrywają podwajają Donalda tak aby Burrow był w miarę bezpieczny. No zobaczymy czy starczy im sił. ;)
Rams w ofensywie sporo stracili OJB i Woods poza grą. Kupp dzisiaj znakomicie kryty, ale pamiętajmy ta defensywa Rams wygląda znakomicie. ;)
W II połowie będzie ogień ;D

4

Pierwszy sezon tego chłopaka - pierwszy finał SB i łapie taką piłkę. :O


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?