fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bałwanek nie zagra w rewanżu. Szkoda. xD
1
Wrzutki na razie nie wiedzą gdzie są. xD
0
@Rhaan Czyli będzie odwrotnie 3-0 dla Pesgie. ;)
12
Zbliża się 21 czyli czas wywiesić pranie. ;D
Jazda Leo!!!!
https://zapodaj.net/2deb588f696a1.jpg.html
10
I muszę Wam powiedzieć, że wstyd mi za Was, ze kibicujecie tym dziadom z madrytu. Wstyd!!!!
"Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem".
Jazda Leo!!!
1
@Adi123456789 Oblak, Valdek, Iker ;)
3
Si vis pacem, para bellum
"Jeśli chcesz pokoju szykuj się do wojny".
1
@tomek8756 Ciekawe czy w Samsungu tez mają takie promocje ;D
1
@tomek8756 Oj tak ;D
7
Genialny sezon w pigułce ;D
@zadafcb @kamil295 @Mistrzu888 @JackH @BartqRKO @equwesta @Maciek069 @PatrychoO @Roni/VEB
8
@LS Obawiam się, że kolejnymi rządami pisu.
7
@cules100pro World war Z
1
@Hubsao Nasza legenda i piłkarz genialny nasz talizman: Douglas.
2
Park Jurajski wraca ;D
1
@Hubsao Zacnie to wygląda ;D
7
Koniec brawo Rams!!!! Ależ Donald poszedł jak przecinak po swój wymarzony pierścień ;D
1
Chwila prawdy dla Bengals 4&1
1
1-20 zobaczymy co Burrow potrafi ;D
Let's play Ball!!!
1
Tak jest Brawo Rams!!!!
1
@Verema @kamil295 Ja bym tego nie dał to była walka ;)
3
@PatrychoO Tamtego finału nic nie przebije. ;) Najlepszy finał Ever.
3
Ależ potężna flaga przeciwko Bengals
3
@Verema To wielki finał tu nikt nie odpuszcza ;)
5
Von Miller i Aaron Donald ależ to jest potężne combo ;D
2
Rams do roboty!!! Do your Job!!!
Ale się posypali masakra.
11
Biedna sceneria i to nagłośnienie do chrzanu no ale jak Eminem zaśpiewa to nie co zbierać ;D
1
@Roni/VEB No takie gwiazdy razem? na czymś trzeba było przyoszczędzić ;D
2
@tomek8756 Absolutnie - nie ma nawet o czym dyskutować. ;D
6
Dobra przerwa na herbatkę Rams prowadzą 13-10 ;D
Bengals bardzo mądrze to rozgrywają podwajają Donalda tak aby Burrow był w miarę bezpieczny. No zobaczymy czy starczy im sił. ;)
Rams w ofensywie sporo stracili OJB i Woods poza grą. Kupp dzisiaj znakomicie kryty, ale pamiętajmy ta defensywa Rams wygląda znakomicie. ;)
W II połowie będzie ogień ;D
4
Pierwszy sezon tego chłopaka - pierwszy finał SB i łapie taką piłkę. :O