3

Jak ja się cieszę, że Lapcio pogonił tego placka Moribę za te pieniądze i pensję, której chciał. xD

0

Golazoooooooo!!!! Pedri!!!! ;D
Walić schematy walić klepanie. ;D

1

I tak to jest dostajemy bramkę i kompletnie jesteśmy zesrani. I to nie pierwszy raz w tym sezonie. Xavi musi nad tym popracować. Prowadzimy wysoko to tak jak za Pepa - klepanie, klepanie, klepanie niech przeciwnk biega za piłką.

10

Mam nadzieję, zę Torres uciszy Mestalla brameczką.

2

@Janiama 2-1 dla Barcelony. ;)

5

Oby tylko Moriba nas dzisiaj nie wyjaśnił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Nietoperz? Dzisiaj Barcelona będzie go zjadł. xD

3

"Zielony" na pełnej, ależ ten chłopak ma potencjał. ;D


0

@Rewolucja123 Jesteś w błędzie. Gdyby Nie Ra's Wayne nadal siedziałby w więzienu. Bruce tułał się bez celu a tak ucieczka z więzienia dalej szkolenie otworzyły mu oczy. Zobaczył nowy pomysł na życie. ;)

0

@seba1324 Konkursy również masz na C+ dzisiaj o 1 a mecz masz z Niedz na Pon o 12. Cały Weekend All Star jest na C+. Piątkowe mecze młodziaków dzisiaj skill challenge i jutro mecz.

2

@seba1324 C+ byczku.

1

@Mario96w Ale za 3 lata to już na pewno. ;D

1

@Volk Niestety, ale GOAT nie ma psychy do karnych. Taka prawda. Im starszy tym te karne coraz słabiej wykonane.

0

Ależ w tej Niecieczy jest kopanina aż oczy bolą. Dwa podania i laga pod bramkę. Dwa podania i cyk w trybuny.

3

@kamilop A ja uważam, że gdyby bardzo chciał u Nas zostać to by podpisał nową umowę i po sprawie. I szczerze niech idzie szerokiej drogi.

8

Z wiatrem nie ma żartów. Uważajcie tam na siebie.


0

Odnośnie realnej stawki PIT 40% dla najlepiej zarabiających.
"Tę ukrytą podwyżkę PIT rozszyfrował także rzecznik praw obywatelskich prof. Marcin Wiącek. W wysłanym w czwartek piśmie do premiera Mateusza Morawieckiego domaga się wyjaśnień i zwraca uwagę szczególnie na aspekt składki zdrowotnej. „Czy funkcjonujący od 1 stycznia 2022 r. mechanizm naliczania składki zdrowotnej jest rozwiązaniem celowym, czy też wynika z przeoczenia tej kwestii w toku prac nad reformą?" – pyta RPO. - Rzeczpospolita.
Efekt Nowego Wału. I coś czuję, że tych wałów będzie więcej.

1

@HighestInTheRoom Niestety.

1

@MrPGG Potrzebujemy 9 ale i w obronie są problemy. Cięzkie okienko w lato się szykuje.

1

O kurła..... ten Żuraw złamał się jak zapałka. Rozumiem takie akcje w Lato ale w połowie Lutego? Masakracja.
https://www.facebook.com/100028480248327/videos/701219067544351/

1

@magister97r Widziałem ten wywiad w ESPN gdzie Hali był gościem. No brak słów natomiast tak jak Kendrick Perkins powiedział, że bardzo dobrze się stało teraz w Indianie będzie mógł spokojnie się rozwijać i być główną twarzą przebudowy. W SacTown nie wskoczy na maxa swoich możliwości gdzie ciągle nr 1 jest Fox.

0

@Gall Wychodzi na to, że Dembele jest wielkim bohaterem Barcelony na którego klub i my kibice nie zasługujemy. A jego słynny profesjonalizm i wkład w sukcesy drużyny na stałe zapiszą się w historii klubu.

0

@kamilo0066 Z przymrużeniem oka ;)

1

Poparcie Konfederacji po tym HP wywali poza skalę. xD

0

@Gall Za przykład niech posłuży spóźnianie się na treningi bo chyba nie powiesz mi, że był nagle chory?

0

@axegrinder Może i słabe, ale swoim zachowaniem na owację zasłużył. Bo zakładając koszulkę Barcelony musisz grać na 200%. A nie sobie jaja robić.

0

Masakra Torres.... tyle sytuacji to Messi by 4 bramki strzelił.

3

Torres druga super okazja i.... gołębie straszy po raz kolejny masakra.

0

Pjoter wstawaj nikt nie patrzy.

5

Ale mówiąc szczerze to Dembe zasłużył na te gwizdy. Czy to się komuś podoba czy nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?