1

@Mns21 Chciałbym go zobaczyć w koszulce Barcelony ten ostatni raz przy pełnym CN i owacji na stojąco wszystkich fanów za lata walki, poświęcenia dla tej koszulki i kibiców. Dla wielkiej Barcelony.

2

@Mns21 Terminarz nam sprzyjał, ale faktycznie widać gołym okiem, że i gra się zmieniła. 2 def. ligi a i piłka więcej krąży. Tatum i Brown grają razem i jest pięknie oby tak dalej. 6 miejsce na Wschodzie ale walczymy o więcej ;)

9

@Jakub1513 wszystko przeciw Putinowi.... i bardzo dobrze.

7

Celtics do przodu, ale to był bardzo cięzki mecz w Detroit. Szczypior Cunningham dał się mocno we znaki Celtom. Ostatecznie zwycięstwo a X factorem był mocno niedoceniany Payton Pritchard autor 19 pkt. #BleedGreen ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

/photo/1

2

Forza Juve!!!
Vlahović? dla mnie Top

2

@Emhyr @Luciano99 Powinny. Natomiast rzeczywistość jest inna i nie ma się co łudzić, że nasza polityka się zmieni a szczególnie ta zagraniczna. Nie nie zmieni się. Sami zobaczycie.

2

@Emhyr Wojna prędzej czy później się skończy i wrócimy do naszej szarej zatęchłej rzeczywistości. Jestem pewien, że obraz naszej polityki międzynarodowej również wróci do stanu z przed wojny na Ukrainie.

1

35

Anonymous? dla mnie Top TOPÓW
;D

1

@Zazinho Kurcze liczyłem, że się postawicie a nawet wygracie. Szkoda, ale trzeba walczyć. ;)

0

@Dertinho Karma

2

@Kusco15 Ale grubo wjechało xDxDxD

16

Jazda Pogoń Szczecin!!! (L)

/photo/1

8

@Momals11 I pięknie. Należy skończyć z tą mafijną UEFA i FiFA.

1

@norbi77 Nie ma się co dziwić Macierewicz to odklejony pisiorek.

0

Komentarz usunięty

1

@Arkon Barcelona, Legia, Juve.

5

Akt solidarności koszykarzy Denver i SacTown (całej NBA) dla Aleksa Lena i całej Ukrainy.


1

@michal26 Szkoda tych punktów straconych tydzień temu z Bruk - Betem. Walka o utrzymanie będzie do końca.

2

@michal26 Krok po kroku i do przodu. ;)

21

Brawo Legia. (L)

/photo/1

4

@DonAndrzejos Oby się udało. Koniec tej mafijnej organizacji.

1

@Arkon Prawda? a już na takim poziomie do tego rok tylko straszy wcale nie gorszy Brown pod koszem Williams no jest fajna ekipa na lata. ;)

1

@Arkon Jakoś Bucks mnie nie przekonują. Fakt Giannis wygląda znakomicie ale czegoś brakuje tej ekipie. Jeszcze troszkę do końca zostało. A co do Celtów grają wreszcie na miarę talentu. ;)

1

@Arkon GSW vs Suns i Miami vs Celtics. ;)

1

@AdamaTraore Dokładnie o to właśnie chodzi trzeba się wzmacniać. Wróg nie śpi.

3

@AdamaTraore Ale tu nie można się dać zastraszyć. Zobacz co robi w Ukrainie? nikt nie ma pewności, że ten idiota za chwilę nie zaatakuje Finów czy Szwedów. Kto im pomoże? Zachód po raz kolejny będzie straszył sankcjami?

3

Tatum szaleje na Brooklynie ;D Celtics z kolejnym zwycięstwem. #BleedGreen


0

– Nie ma takiego miasta – Londyn! Jest Lądek, Lądek-Zdrój, tak...
– Ale Londyn – miasto w Anglii.
– To co mi pan nic nie mówi?!
– No mówię pani właśnie.
– To przecież ja muszę pójść i poszukać, zobaczyć gdzie to jest. Cholera jasna...
xD

6

I powiem Wam, że ta LE jest jak najbardziej realna w tym roku. A jeszcze kilka tyg. temu... kto by pomyślał. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?