fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mns21 Chciałbym go zobaczyć w koszulce Barcelony ten ostatni raz przy pełnym CN i owacji na stojąco wszystkich fanów za lata walki, poświęcenia dla tej koszulki i kibiców. Dla wielkiej Barcelony.
2
@Mns21 Terminarz nam sprzyjał, ale faktycznie widać gołym okiem, że i gra się zmieniła. 2 def. ligi a i piłka więcej krąży. Tatum i Brown grają razem i jest pięknie oby tak dalej. 6 miejsce na Wschodzie ale walczymy o więcej ;)
9
@Jakub1513 wszystko przeciw Putinowi.... i bardzo dobrze.
7
Celtics do przodu, ale to był bardzo cięzki mecz w Detroit. Szczypior Cunningham dał się mocno we znaki Celtom. Ostatecznie zwycięstwo a X factorem był mocno niedoceniany Payton Pritchard autor 19 pkt. #BleedGreen ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
2
Forza Juve!!!
Vlahović? dla mnie Top
2
@Emhyr @Luciano99 Powinny. Natomiast rzeczywistość jest inna i nie ma się co łudzić, że nasza polityka się zmieni a szczególnie ta zagraniczna. Nie nie zmieni się. Sami zobaczycie.
2
@Emhyr Wojna prędzej czy później się skończy i wrócimy do naszej szarej zatęchłej rzeczywistości. Jestem pewien, że obraz naszej polityki międzynarodowej również wróci do stanu z przed wojny na Ukrainie.
1
@baster82 @Joe_Barbaro ;D
35
Anonymous? dla mnie Top TOPÓW
;D
1
@Zazinho Kurcze liczyłem, że się postawicie a nawet wygracie. Szkoda, ale trzeba walczyć. ;)
0
@Dertinho Karma
2
@Kusco15 Ale grubo wjechało xDxDxD
16
Jazda Pogoń Szczecin!!! (L)
8
@Momals11 I pięknie. Należy skończyć z tą mafijną UEFA i FiFA.
1
@norbi77 Nie ma się co dziwić Macierewicz to odklejony pisiorek.
0
Komentarz usunięty
1
@Arkon Barcelona, Legia, Juve.
5
Akt solidarności koszykarzy Denver i SacTown (całej NBA) dla Aleksa Lena i całej Ukrainy.
1
@michal26 Szkoda tych punktów straconych tydzień temu z Bruk - Betem. Walka o utrzymanie będzie do końca.
2
@michal26 Krok po kroku i do przodu. ;)
21
Brawo Legia. (L)
4
@DonAndrzejos Oby się udało. Koniec tej mafijnej organizacji.
1
@Arkon Prawda? a już na takim poziomie do tego rok tylko straszy wcale nie gorszy Brown pod koszem Williams no jest fajna ekipa na lata. ;)
1
@Arkon Jakoś Bucks mnie nie przekonują. Fakt Giannis wygląda znakomicie ale czegoś brakuje tej ekipie. Jeszcze troszkę do końca zostało. A co do Celtów grają wreszcie na miarę talentu. ;)
1
@Arkon GSW vs Suns i Miami vs Celtics. ;)
1
@AdamaTraore Dokładnie o to właśnie chodzi trzeba się wzmacniać. Wróg nie śpi.
3
@AdamaTraore Ale tu nie można się dać zastraszyć. Zobacz co robi w Ukrainie? nikt nie ma pewności, że ten idiota za chwilę nie zaatakuje Finów czy Szwedów. Kto im pomoże? Zachód po raz kolejny będzie straszył sankcjami?
3
Tatum szaleje na Brooklynie ;D Celtics z kolejnym zwycięstwem. #BleedGreen
0
– Nie ma takiego miasta – Londyn! Jest Lądek, Lądek-Zdrój, tak...
– Ale Londyn – miasto w Anglii.
– To co mi pan nic nie mówi?!
– No mówię pani właśnie.
– To przecież ja muszę pójść i poszukać, zobaczyć gdzie to jest. Cholera jasna...
xD
6
I powiem Wam, że ta LE jest jak najbardziej realna w tym roku. A jeszcze kilka tyg. temu... kto by pomyślał. ;D