0

Trybuny żyją coś pięknego ;D

2

Brawo!!!! i teraz jazda z makaronami!!

0

@OsamaDembele Spokojnie w II ich pozamiatamy ;)

0

Franek kompletnie rozkojarzony proste podania sprawiają mu ogromne problemy. Brak dokładności itd. szkoda bo w Ajaxie chodził aż miło.

3

Dobra Xavi wpuść Messiego bo zaraz będzie po ptakach.

3

I tak to jest. Mamy setkę to straszymy gołębie a przeciwnik szybka kontra i bramka. typowa Barcelona.

0

Ale wylew w obronie..... xD

1

O panie jak my tak będziemy strzelać setki to nic z tego nie będzie.

0

@OsamaDembele xD teraz dopiero jest cichutko. Piesek pilnuje i mam spokój.

1

Oddali hołd Maradonie tym klękaniem.

0

@OsamaDembele Może u Ciebie bo u mnie jest tak jak napisałem. Na szczęście mam psa, który na nie poluje więc od dłuższego czasu mam spokój. A planuje kupić jeszcze dwa psy tak na wszelki wypadek.

1

Barca! Barca!! Baaaarca!!!
Vamos!!!

0

@OsamaDembele Mam na nie uczulenie i ich nienawidzę. Srają gdzie popadnie i do tego brudasy. Wyją pod domem, że spać nie można.

0

@OsamaDembele Nienawidzę tych sierściuchów.

0

@Woland10 A few moments later.... Barcelona 2-0 Napoli xD
wiesz jak jest jak coś na bank się nie uda? to będzie odwrotnie.

3

Za 3 godzinki meczyk Barcelony.

4

@MesQueUnClub_87 Dla mnie TOP.

0

@Mati90fcb Foraz Ferrari!!!!

1

@Colin94 Ale Ty masz silną psychikę.

1

@Ronmes Bardzo ładnie ;)
@Adi123456789 przepraszam stary zapomniałem się.
Dani Alvis, Puyol, Juanfran.

0

@Adi123456789 Dani Alvis, Cafu, Filip Lahm

0

@Jordi10 Obawiam się, że jeśli to zrobi to więcej go nie zaproszą.

2

@pioz123 Jednak Geniusz. ;)

3

@mekston I już wiemy dlaczego zgrał tak a nie inaczej.

1

@BART97 ;D

5

@BART97 Dla mnie Lewuś jednak lepiej zagrał bo miał udział przy bramce a Messi terrorysta tylko człapał i wszystkim przeszkadzał.

2

@Kamilos84 A mnie bawi ujadanie na słabszy okres Messiego i już lecą poczwarki aby tylko pokrzyczeć. Natomiast jeśli sytuacja się odwróci na niekorzyść The Best to zaczyna się płacz na naszego rodaka. Drugiego najlepszego piłkarza świata. I to nie hejt tylko prawda i ja rozumiem że fanboyów Lewizny to bardzo boli.

1

@Momals11 Jak to najgorszy? przecież miał udział przy bramce. Zapytajcie Szpaka On potwierdzi.

21

Nie ważne są bramki najważniejszy jest udział Roberta. xD

0

@dmcteam Ale złoto xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?