fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trybuny żyją coś pięknego ;D
2
Brawo!!!! i teraz jazda z makaronami!!
0
@OsamaDembele Spokojnie w II ich pozamiatamy ;)
0
Franek kompletnie rozkojarzony proste podania sprawiają mu ogromne problemy. Brak dokładności itd. szkoda bo w Ajaxie chodził aż miło.
3
Dobra Xavi wpuść Messiego bo zaraz będzie po ptakach.
3
I tak to jest. Mamy setkę to straszymy gołębie a przeciwnik szybka kontra i bramka. typowa Barcelona.
0
Ale wylew w obronie..... xD
1
O panie jak my tak będziemy strzelać setki to nic z tego nie będzie.
0
@OsamaDembele xD teraz dopiero jest cichutko. Piesek pilnuje i mam spokój.
1
Oddali hołd Maradonie tym klękaniem.
0
@OsamaDembele Może u Ciebie bo u mnie jest tak jak napisałem. Na szczęście mam psa, który na nie poluje więc od dłuższego czasu mam spokój. A planuje kupić jeszcze dwa psy tak na wszelki wypadek.
1
Barca! Barca!! Baaaarca!!!
Vamos!!!
0
@OsamaDembele Mam na nie uczulenie i ich nienawidzę. Srają gdzie popadnie i do tego brudasy. Wyją pod domem, że spać nie można.
0
@OsamaDembele Nienawidzę tych sierściuchów.
0
@Woland10 A few moments later.... Barcelona 2-0 Napoli xD
wiesz jak jest jak coś na bank się nie uda? to będzie odwrotnie.
3
Za 3 godzinki meczyk Barcelony.
4
@MesQueUnClub_87 Dla mnie TOP.
0
@Mati90fcb Foraz Ferrari!!!!
1
@Colin94 Ale Ty masz silną psychikę.
1
@Ronmes Bardzo ładnie ;)
@Adi123456789 przepraszam stary zapomniałem się.
Dani Alvis, Puyol, Juanfran.
0
@Adi123456789 Dani Alvis, Cafu, Filip Lahm
0
@Jordi10 Obawiam się, że jeśli to zrobi to więcej go nie zaproszą.
2
@pioz123 Jednak Geniusz. ;)
3
@mekston I już wiemy dlaczego zgrał tak a nie inaczej.
1
@BART97 ;D
5
@BART97 Dla mnie Lewuś jednak lepiej zagrał bo miał udział przy bramce a Messi terrorysta tylko człapał i wszystkim przeszkadzał.
2
@Kamilos84 A mnie bawi ujadanie na słabszy okres Messiego i już lecą poczwarki aby tylko pokrzyczeć. Natomiast jeśli sytuacja się odwróci na niekorzyść The Best to zaczyna się płacz na naszego rodaka. Drugiego najlepszego piłkarza świata. I to nie hejt tylko prawda i ja rozumiem że fanboyów Lewizny to bardzo boli.
1
@Momals11 Jak to najgorszy? przecież miał udział przy bramce. Zapytajcie Szpaka On potwierdzi.
21
Nie ważne są bramki najważniejszy jest udział Roberta. xD
0
@dmcteam Ale złoto xD